Partyflock
 
Dag 1

zaterdag 30 juni 2007 om 00:05

Voor de meesten is de zomervakantie eindelijk begonnen, maar een zomervakantie met regen. Ik houd van regen, het lijkt alsof de aarde weer wordt schoongespoeld. Alle zorgen lijken even verdwenen. Je voelt de regen in je gezicht.
Het water dat opspat door de wielen van een voorbijrijdende auto, de bomen die bedekt lijken te zijn met glinsterende pareltjes. Het kletterende water op het dak, de druppels die een wedstrijdje houden op het raam. Dit geeft je een gevoel van rust. Met dit weer lig je op de bank voor de tv of met een goed boek. Met dit weer heb je een kop warme chocolademelk in je hand.

Maar dagenlang alleen maar regen houdt niemand van. De zon is gezond, je krijgt er een mooi kleurtje van. Gezellig op een terrasje zitten, liggen op het strand ..

Je weet nooit wat je mist totdat je het niet meer hebt.

________________________________________________

Er gebeuren veel dingen in je leven. Goede en slechte dingen, dingen waar je van leert en dingen die je graag wilt vergeten. Deze dingen zijn belangrijk, het maakt je, het vormt je. Je moet keuzes maken in je leven, keuzes waardoor je zelf ziet wat belangrijk voor je is.

Aan gebeurtenissen houd je soms alleen maar herrinneringen over. Herrinneringen kunnen het enige zijn dat je nog hebt. Souvenirs van belangrijke momenten worden verbrand in een oplaaiend vuur, foto's verdwijnen in een orkaan. Herrinneringen zijn soms het enige houvast aan een geliefde die je hebt verloren.

En die herrinneringen zijn vaak ook genoeg.
vrienden

zaterdag 2 juni 2007 om 20:45

Wanneer is iemand een vriend?
Ik heb een vriendin .. 14.000Km hier vandaand. Is zij dan nog een vriendin? Ik kan me haar amper herrinneren, maar de verhalen die zij me schrijft, het is alsof ze voor me staat. Ik moet lachen om haar grapjes, ik leef mee met haar verdriet, Maar toch ken ik haar niet echt.
Ik heb ook vriendinnen dicht bij, ik zie ze elke dag. Hoe zijn we vrienden geworden? Zomaar? Of met een reden? Niemand zal het weten, maar het maakt ook niet uit. Ze zijn er als ik ze nodig heb en ik zal er zijn voor hun. Je kunt niet zonder vrienden, je hebt ze altijd nodig. Iemand die jou snapt, iemand die je steunt. Ook al heb je honderd vrienden of heb je er maar één, ze zijn heel belangrijk.

//Vrienden zie je niet, ze horen achter je te staan.//