Partyflock
 
weer leven als toen

zaterdag 22 november 2008 om 08:15

Bij deze dien ik officieel mijn ontslag als volwassene in.
Graag zou ik de verantwoordelijkheden van een kind van 8 op mij nemen. Ik wil naar Mc Donald’s gaan en denken dat het een viersterrenrestaurant is.
Ik wil stokjes in een vieze plas laten drijven en een stoep maken van losse tegels.
Ik wil denken dat M&M’s beter zijn dan geld, omdat je ze kunt eten.
Ik wil onder een grote eik liggen en op een warme dag met mijn vriendinnetjes limonade verkopen.
Ik wil terug naar de tijd dat het leven simpel was, toen je kennis niet veel meer inhield dan vermenigvuldigingstafels en kinderversjes – groter was je wereld niet, maar daar zat je niet mee, want je wist niet wat je niet wist en het kon je ook niets schelen.
Je kon alleen maar gelukkig zijn, want van al die dingen waarover jij je ongerust of druk zou moeten maken, had je geen weet.

Ik wil denken dat de wereld rechtvaardig is. Dat iedereen eerlijk en goed is.
Ik wil geloven dat alles kan.
Ik wil niet weten hoe gecompliceerd het leven kan zijn en weer dolenthousiast raken over kleine dingen.
Ik wil weer eenvoudig leven.
Ik wil geen dagen meer die bestaan uit computercrashes, bergen papierwerk, deprimerend nieuws, financiële zorgen, doktersrekeningen, roddels, ziekte en het verlies van dierbaren.
Ik wil geloven in de kracht van een glimlach, een knuffel, een vriendelijk woord, de waarheid, gerechtigheid, vrede, dromen, de verbeelding, de mensheid en het maken van engelen in de sneeuw.

Dus… hier zijn, mijn autosleutels (hihi) en mijn rekeningen.
Ik neem officieel ontslag als volwassene!!
meisjes

woensdag 19 maart 2008 om 22:29

Meisjes zijn net als appels aan de bomen. De beste hangen hoog in de boomtoppen.

Jongens willen de beste niet plukken, omdat ze bang zijn om naar beneden te vallen en zichzelf pijn aan te doen. In plaats daarvan nemen ze gewoon de verrotte appels beneden die niet lekker zijn, maar makkelijk te krijgen.

Dus de appels hoog aan de bomen denken dat er iets mis met ze zijn, maar zij zijn eigenlijk fantastisch! Ze moeten alleen wachten op
de 'Ware' die moedig genoeg is om helemaal naar boven te klimmen.
carpe diem

dinsdag 13 februari 2007 om 10:00

oftewel!! PLUK DE DAG!