Partyflock
 
Zwitsers Kampioenschap Wheelen in Arbon

donderdag 31 augustus 2006 om 20:09

Zwitsers Kampioenschap Wheelen

Donderdag ochtend 24 augustus zijn we aangereden richting Arbon. Laat in de middag kwamen we daar aan. Alles uitgepakt en daarna meteen even op de baan gaan kijken. Helaas was deze gesloten.
De volgende ochtend zijn we weer terug naar de baan gegaan. Nog wat losrijden, kennis maken met de overige wheelers, aan de baan wennen. Voorbereiden voor de wedstrijden.

Dat mijn eigen klasse daar niet aanwezig zou zijn wist ik al voordat ik vertrok, dus zwaar zou het hoe dan ook worden.Wat ik me op dat moment niet besefte is dat volgende week in assen het WK van start gaat en dat het dus voor alle selectieteams een soort tussenstop was.
Voor mij een extra motivatie, want dat maak je natuurlijk niet snel mee.
Heb er dan ook met veel bewondering naar gekeken en veel van kunnen leren.

Natuurlijk wist ik ook dat het voor mij ( net een jaar bezig) niet haalbaar zou zijn om met hen mee te kunnen, ik heb dan ook ‘mijn eigen race gereden’. Daarmee heb ik alle 3 de Nederlandse records die ik had, weten te verbeten. Daarmee was het voor mij een zeer geslaagde wedstrijd.

Foto's bij eigen tekst :D

Amy

zaterdag 24 juni 2006 om 16:14

Zo jongens dat is erg lang geleden he, het is weer hoog tijd voor een update!
Er is weer vanalles gebeurd in de tussentijd he, ik weet gewoon even niet waar ik moet beginnen haha :P

Natuurlijk zoals altijd in de tussentijd ook gewoon flink de feestbeest uitgehangen :bounce:
Vanavond gaan we er dan ook weer flink tegenaan @ Hellraiser vs Megarave in t beursgebouw in eindhoven :jaja:
Heb er al helemaal zin in.. hoor er een hoop verschillende verhalen over, draaiende podiums..ja of nee? geen idee? Wat in ieder geval wel goed is, is dat de verhalen die ik hoor in ieder geval allemaal positief zijn..

K hoop deze keer de avond door te komen zonder klapband :P;) {vorige week @ sunday high.. echt schandalig haha)

Tja verder ben ik intussen nederlands kampioen geworden in de T34 Klasse (mensen met spasme)
wheelen op de 100m en 200m :cheer:
Ook in belgie eerste geworden op de 200m
En heb ik op de 100m,200m,400m het nederlandse record op mijn naam staan :cheer:

Ja jongens! goed bezig binnen een maand of 7 tijd, al zeg ik t zelf ;)
Nu ben ik dan ook toegelaten op het zwitsers open in augustus.. :D:D:D
Echt super! Alleen het nadeel is dat mijn eigen klasse daar niet rijd, dus ik ga meedoen in een klasse hoger.. mensen die dus wel in beide armen evenveel kracht hebben (ik dus niet)..
Dus winnen zal ik daar niet :no: maar het is echt super dat ik binnen zo'n korte tijd al zover ben gekomen :jaja: en dit is dan wel mijn ultieme uitdaging op het moment :jaja:
Voor mezelf weet ik in ieder geval zeker dat ik er buiten een hele goede ervaring ook nog een persoonlijk record uit kan halen.. wat dus op dit moment automatisch betekend dat ik het nederlands record aanscherp en hopelijk ook neer kan zetten op de 800m :) want die ga ik daar voor de eerste keer proberen..

Heb er echt onwijs veel zin in :bounce::cheer:

Maar weer even terug naar de feesten haha
Kaarten voor - Sensation Black
- Extrema Outdoor
- Decibel Outdoor
zijn inmiddels in de pocket!:D
en volgende week ga ik Q base aan dit mooie rijtje toevoegen :jaja:
Weer heel wat goede tijden tegemoet dus :)

Verder ga ik van 8 tm 16 augustus naar agos nikolaos op KRETA! met tha lady :D
Dat gaat me ook weer een feestje worden zeg :jaja:
Lekker een weekje all inclusive laungen @ The Beach :cocktail:
Lekker relaxen, shoppen, stappen.. kan niet beter haha k verheug me er nu al op :D

Nou dit is alles wat er voor nu weer ff in me boven kwam borrelen, misschien wel een idee om mijn weblog ook een beetje up to date te houden he :P

Tot binnenkort dan maar weer..
Vragen en opmerkingen hoor ik wel via een pb of in mn flock he... :P
(K)

vrijdag 16 december 2005 om 20:01

[img cacheid=0002a11b000627139bceed422700007162]https://partyflock.nl/images/upload/33123_regular.jpg[/img]

Pfff...
Jongens dat heeft nog heel wat moeite gekost om dat voor elkaar te krijgen moet ik zeggen.
Wat een kleine miscommunicatie al niet kan doen zeg..

Maar tis gelukt! :D:bounce:
Vanmiddag heb ik, ondanks dat het uitverkocht was, toch nog mijn kaartje voor ignition in ontvangst kunnen nemen :bounce:

Mocht je 't lezen,
:bounce:Benniekuh©:bounce: nog bedankt he!(Y)

Dus dat wordt weer een lekker avondje feesten morgenavond, heb er al weer helemaal zin in :D
Nog ff de batterijen van mijn fototoestel opladen en dan ben ik er weer helemaal klaar voor :P
(K)

woensdag 7 december 2005 om 15:36

Vandaag om 13.05 uur was t weer zover.
Tijd voor het rij examen.
Vanmorgen om kwart voor 8 ben ik nog een uurtje gaan rijden, toen ging het allemaal redelijk goed..

Maar het mocht helaas niet zo zijn :cry:
Ben helaas voor de 2e keer gezakt vandaag, maar ik moet zeggen, deze keer ben ik terrecht gezakt.
Het ging gewoon echt niet lekker..
En waar het nou aan lag dat weet ik eigenlijk niet, want zenuwen had ik eigenlijk niet echt.
Een beetje gezonde spanning wel, maar dat hoort erbij lijkt me..

Nu wordt het eind januari begin februari voordat ik weer op kan :S Dat is dan nog niet t ergste, maar het is gewoon echt associaal duur :frusty:, dat is niet meer normaal. Zeker aangepast lessen.. Gaat nergens meer over.
Maargoed er zit niks anders op he..

K hou je op de hoogte.........................

zondag 27 november 2005 om 11:32

[img cacheid=00028d950005fb117f0720c52700006e69]https://partyflock.nl/images/upload/36651_regular.jpg[/img]
K was erg benieuwd hoe dit zou zijn,
na vorige week naar Qlimax te zijn geweest was ik bang dat het me een beetje tegen zou vallen.

Gelukkig was dat niet het geval. Het is natuurlijk niet met elkaar te vergelijken..
Erg leuk vond ik wel dat hier echt heel erg veel bekenden waren, vooral ook oude bekenden, die ik al jaren niet meer gezien of gesproken had!
Dat is natuurlijk t voordeel van zo'n feest lekker in de buurt.

Heb echt een super gezellige avond gehad met jullie allemaal jongens!:bounce::D
K hoop dat we t op Ignition nog een keer over kunnen doen heb me echt goed vermaakt :D

Dikke (K) voor jullie allemaal he!

(foto's staan bij mijn persoonlijke tekst)
Qlimax!!! :bounce::cheer::bounce:

zondag 20 november 2005 om 11:20

Om 20.00 uur hebben we de trein naar eindhoven gepakt.. om zeker niet te laat te komen voor de bus ;) dat is zeker gelukt want we moesten nog een uur wachten voordat de bus er uiteindelijk was.. dus wij half bevroren de bus in, op weg naar het geldredome...

De sfeer zat er in de bus al goed in gelukkig :D
Om een uur of 11 kwamen we binnen, k vond t al meteen geweldig... al die mensen de uitstraling, de sfeer, de muziek, alles gewoon :bounce:
We zijn dan ook totaal uit ons dak gegaan daar haha en zo hoort t ook.. :jaja:

Na de afsluiting weer naar buiten, jammer maar helaas maar aan alles komt een eind..:(

Om half 8 zou de bus terug aan moeten rijden, dat werdt uiteindelijk een uur of 8, toen hebben we nog een tussenstop moeten houden..
Al met al maakte dat dat we net onze trein in eindhoven terug naar huis miste, met t gevolg dat ik nu dus pas een half uurtje thuis ben ofzo haha :)

Vond t echt geweldig!!! :bounce: Had t echt niet willen missen.. Volgend jaar ben ik zeker weer van de Partij :D

Maar eerst volgende week zaterdag naar Headliner in eindhoven, gelukkig deze keer wat dichter bij huis, dat schilt ;)

(de foto's bij mijn persoonlijke tekst)

zaterdag 15 oktober 2005 om 18:45

Vanmorgen om 11.00 uur heb ik mijn 2e tatoage laten zetten...

Op mijn rechter schouderblad.
Mijn naam in het Chinees...

Ik vind m echt super :respect:

Wat wel leuk is.. ik zat daar en zegt die man die me aan het tatoëren was, niet bewegen he, anders staat er dadelijk Bamy (Bami) in plaats van Amy :D

[img]http://groups.msn.com/_Secure/0RwACA20TfZct7a7pkY1QDbtnpYdPV3S9MwBw4VSBZPEcon2cf7ZrLi1vhc1JTRxGQlWEBiQZriruIGpj0ue!qJ!Wmzs8nNCGJiHwCstvJmw/03250004.JPG?dc=4675543507562181907[/img]

En toen was ie klaar.. had ie van dat desinfecterende spul gesprayed enz.

En toen zei die.. ff wachten, stil zitten he..
Dus ik had al zoiets van, wat gaat ie nou doen???
Hieronder zie je het resultaat haha

[img]http://groups.msn.com/_Secure/0QwCJAnUTrn84DjWivR0DuFLlcJ!znzybJ7ifjFxWApegp4RkRiGGo1LdSclKmv32qBsQgPoZzzbhBJ1iXaHpiDs5*SG*FOOYgiWheER*Ac4/SP_A0138.jpg?dc=4675543507565135890[/img]
Hij had er gewoon met een Stift een B boven gezet :D:D
Kwam echt niet meer bij zeg... :D
BredaLympics...

zaterdag 8 oktober 2005 om 17:30

Vandaag was het dan zover..
na 2 maanden aan het wheelen te zijn al de eerste wedstrijd...

Heb dus vandaag meegedaan aan de eerste editie van de Bredalympics op de 100m en de 400m.
In de T34 klasse, dit houdt in, mensen met gedeeltelijke arm en beenuitval om het maar even simpel te zeggen.

Het ging echt een stuk beter dan ik verwacht had eigenlijk, heb namelijk 2 persoonlijke records neergezet.

:cheer:Uitslagen::cheer:
100m: 1e plaats (van de 5) Tijd: 25,75 sec.
400m: 3e plaats (van de 4) Tijd: 1,42 min.

Op de 400 meter eigenlijk ook eerste want de twee die voor me reden waren mannen en die
rijden normaal gesproken in wedstrijdverband niet tegen elkaar...
En als je dan kijkt naar alle vrouwen in totaal dan was er 1 die zowel op de 100 als op de 400 meter sneller was dan ik, maar dat was dan ook iemand die in de T54 klasse reed (volle armkracht). En de enige die ooit samengevoegd worden zijn de T34 en T53 (buikspier en rompfunctie uitval), dus dat zou nooit mijn tegenstandster kunnen worden.

Best goed van mezelf al zeg ik t zelf ;)
Qlimax...

dinsdag 27 september 2005 om 18:33

:jaja: vandaag is het kaartje voor
Qlimax - Signs & Religiondan eindelijk in de Pocket!!! :D :bounce:

Heb er echt al kei veel zin in, maarja nog ff geduld helaas...
Dat wordt echt knalluh!
Das een ding dat zeker is :jaja:

dinsdag 13 september 2005 om 13:15

Tja jongens... wat zal ik zeggen,
ben gezakt :cry: :frusty:

Op zich niet zo erg, maar wel als je zakt door een ander... die moest eens weten wat dat mij weer kost tjonge jonge...

Theorie verlopen :S
Niet dat ik daar verder moeite mee heb, want dat kan ik makkelijk weer halen, maar tis toch balen als je eigenlijk je rijbewijs al had kunnen hebben...

Dus gewoon maar weer helemaal van vooraf aan beginnen he, er zit niet veel anders op!
maar kan 9 november pas weer op voor m'n theorie... :S

En dat terwijl ik al een autootje met 1 wiel op de stoep had staan.. nu maar hopen dat ie er dan nog is