bijMaar tog vraag ik me af.... Waarom dat volhouden??? We kennen elkaar tog al int egt en zien elkaar wel eens onverwachts op un feessie als we uit ut niks elkaar verrassen door voor elkaar te gaan staan en elkaar begroeten waar tog niemand de hoogte van ken krijgen en zich dan afvragen van waar kennen die elkaar van?? In ieder gval nie van pf zijn de rodels dan {want tis en blijf tog delft dat weet je zelf ook wel en de rest van delft} want hij staat nie in der vriendenlijst want als tie der in zou staan want, kennen we hem want das logisch van pf bedoeling vriendenlijst, un must en hadden wij hem ook als vriend in lijst! En das egt nie zow!
Dat is de verwachte gedachte van de menigte, lat hun maar denken

Maar waarom vraag je nou nie eens int egt an me un vriendschap verzoek, net zoals in un droomhuwlak alleen dan egt!
Doe der wel an mee en meen ut egt, das beter dan zon pf berichie!
Vind dat zow onpersoonlak, ook al is tie an my gericht hierro telkens!
Hou meer van int eggie, dat zit tog wel goed en we laten egt ut contact via pf nie verslonsen, durf ik nie! Want ken de rest nie in de steek laten van Delft, blijf alleen op de achtergrond!
Vriendschap ontvind baar behalve sporen van berichies van ons op pf en int egt verder gaan dus en daar de bielzen verder verleggen voor ut spoor op pf

. Lachuh tog vrouwske

Dit gesprek is egt an jouw gericht en niet voot fr rest, moest ut ff kwijt
