Partyflock
 
Profiel · 641520
vrienden,16 · album,82+4 · favoriet,1 · gastenboek,881
Profielafbeelding · FJS.
voeg toe: http://fjs-lwd.hyves.nl/
NaamWankelende Wendy
WoonplaatsLeeuwarden (Friesland)
LandNederland 🇳🇱
BeroepSchool/Voetbal/AH
Geboortedatum
Leeftijd32
Geslachtman
Geaardheidhetero
Relatieja
Favoriete genreseclectic, hardcore, hardstyle, hip hop, house, r&b, trance, trip hop, urban
hardcore, hardstyle, hip hop, house, r&b, trance, urban
Lid sinds9 juli 2007 15:25
Statusactief
Laatst hier18 november 2025 15:46
Laatste aanpassingzaterdag 9 maart 2024 om 23:15

Agenda

Laatst bezochte feest was op zaterdag 23 mei 2009: Vato Gonzalez, TDF, Berlikum

Statistieken

111221·pagina's bekeken
16Partyflockvrienden
1·favoriet
3·evenementen bezocht
1·poll
99×geciteerd
1010·opmerkingen
1·flockbericht (onderwerpenlijst)
277·privéberichten verzonden
345·privéberichten ontvangen

881 opmerkingen

x esra (K)
hahaha, iedereen kijken dat filmpje :lol:
laatste aanpassing
 
thaaaaaaaaaanks mate.

(K)
11 en hij heeft kanker gehad :lol:
dus ga niet cool tegen hem doen
laatste aanpassing
 


Lieeefs.

Merry xmas, and a happy new year!


...


x Jeanine.


hahaha echt he
 
bedankt (L)
 
dankjewel
dankjewel man
 
Uitspraak van - JORRIT op donderdag 7 januari 2010 om 15:41:
dankjewel man


Orka's zijn gemakkelijk te herkennen: ze zijn zwart bovenaan, wit onderaan en hebben een witte vlek net boven de ogen. Iedere orka heeft zijn eigen unieke patroon, dat net iets afwijkt van andere orka's, waardoor voor een geoefend oog herkenning en identificatie mogelijk wordt. Ze zijn vrij gedrongen van bouw en hebben een bijzonder opvallende rugvin (vandaar de naam zwaardwalvis), die tot 2 meter hoog kan zijn. Mannetjes kunnen tot 9,5 meter lang worden en tot 6 ton wegen. De vrouwtjes zijn iets kleiner, tot 8,5 meter, en kunnen ongeveer 5 ton wegen. Bij de geboorte zijn kalveren gemiddeld 2,4 meter lang en wegen 180 kilogram. De grotere mannetjes zijn in de groep herkenbaar aan hun hoge, spitse rugvin.
laatste aanpassing
Een waterput is meestal een gegraven of geboord gat in de grond om grondwater te kunnen gebruiken. Daarnaast bestaan er waterputten die tot doel hebben hemelwater te verzamelen (regenput).
Als het grondwater zich vlak onder de aardoppervlakte bevindt, wat meestal het geval is in vochtige omgevingen, is het grondwaterpeil door vrij eenvoudig graafwerk gemakkelijk te bereiken. De gegraven put wordt dan meestal ook ingesloten door bakstenen, zodat het gegraven gat over de hele lengte van de put smal kan blijven en ook niet instort als de grond zelf vochtiger wordt en dus minder vast. Zo'n put noemt men een welput.
Het grondwater kan zich in bergachtige gebieden langs berghellingen verplaatsen. Daar wordt het grondwater dan meestal door watervaste lagen van klei opgesloten. Als men dan in een vallei van zo'n berghelling een put graaft loopt het water de vallei in en loopt de put vol. Zo'n waterput noemt men dan ook wel "stromende grondwaterputten".
jah goed nou

en met jouw jongeman (K)
hij is nog steeds kapot (K)
 
jangee:K:K
dankjewel (K):D
alles goed is het nog chill werken??
pf is niks aan xD (K)
 
Gefelciteerd :D
ik mis je pop (L)
laatste aanpassing