Partyflock
 
Profiel · 489686
Deze gebruiker is al geruime tijd niet meer langsgeweest en staat derhalve op non-actief.
Naamalexander
WoonplaatsValkenswaard (Noord-Brabant)
LandNederland 🇳🇱
BeroepParty bouwer & cementdek vloeren maken
Geboortedatum
Leeftijd34
Geslachtman
Geaardheidhetero
Relatienee
Favoriete genresclub, early hardcore, hard house, hardcore, hardstyle, house, industrial hardcore, oldschool, terror
hardcore, hardstyle, house
Lid sinds12 december 2006 20:46
Statusinactief
Laatst hier24 januari 2012 01:20
Laatste aanpassingdonderdag 24 maart 2011 om 00:06
1071%
Maakt niet uit zolang het mar goeje is:cheer:
321%
Buiten natuurlijk(H)
17%
Binnen:bounce:

Agenda

Laatst bezochte feest was op zaterdag 16 april 2011: Daydream Festival, Zilvermeer, Mol

Statistieken

65264·pagina's bekeken
20Partyflockvrienden
7·favorieten
37·evenementen bezocht
7·oude interessante evenementen
8·winactie deelnemingen
2·polls
18×geciteerd
324·opmerkingen
6·waarderingen
372·privéberichten verzonden
300·privéberichten ontvangen

207 opmerkingen

 
Waarschuw beheerder
ALEXX


Check dit egt was zoo lache toen :respect:

[img width=640 height=480]https://album.partyflock.nl/57077612.jpg[/img]
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 21 december 2008 om 21:31:
ALEXX


Check dit egt was zoo lache toen


fff niej aftere bij patries:P:cheer:
 
Waarschuw beheerder
Hahhahaha
Uitspraak van (H)Mosselman(H) op zondag 21 december 2008 om 21:38:
fff niej aftere bij patries


Doen we nog x hhahaha (K)
 
Waarschuw beheerder
Fijne feestdagen en een super 2009 !!!

Liefs Sandra (K)

Waarschuw beheerder
Oke ik heb dus een knuffel met een warm hart, daar zitte pitjes in! Niet de pitjes die in kiwis zitte, maar eerder lijmzaadpitjes ofzoiets!
Die stop je dus in de magnetron, 1 minuut op zijn buikje, en 1 minuut op zijn rugje, Nou moet je nie zegge dat ie eerst op zijn rugje moet
want dat intresseerd dat beesje niet! En hij moet zeker n keer omgedraaid worre want op zijn rug zit een pluimpje en anders wordt die niet warm hahahaha,. Sander gaat ook altijd eerst op zijn buikje zei die nog! Die neemt dan wel geen magnetron maar een zonnebank.. en sander heeft geen pluimpje op zn rug haha, Maargoed, Pinquins zijn een bedreigde diersoort die mag je niet eten, hoe graag je ook wil dat je pinguins mag eten, pinguins mag je NIET NIET NIET eten! Dus kan je beter iets anders ete, bijvoorbeeld kiwis :D Over eten gesproken, ik ga dalijk een eitje bakke, Die leg ik dan ook eerst 1 minuut op zijn ene kant en dan 1 minuut op zijn andere kant haha.. Dat zal lekker smaaakkeeennn!! Maar alex ik spreek je nog, ik heb nu zonder te lachen uit kunnen leggen wat mijn knuffel met een warm hart is! Dat is een hele prestatie! OFNIEEE DANN??? :D :cheer:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
ochjee het clubje wordt steeds meer uitgebreidt..
we hebben een clubje opgericht, voor mensen die hopeloos lange en nutteloze irritante berichten op partyflock achterlaten, je hoort erbiiiij, je hoort erbiiiij
maar pluimpjes, pinguins, pinda's en knuffels met pitjes? volgens mij heb ik iets gemist?
pitjes zitten ook in kiwi's.. een kiwi is zo'n ovaal dingetje, met een groen/bruin vachtje, met heel veel haartjes erop.. en van de binnekant is ie groen, en heeft ie heel veel lekkere pitjes..
maar ik was geen kiwi ik was een aardbei.. of een kersje, dat weet ik nog niet.. heb wel beslotn dat ik ook een piemel wil.. ik wil een keer mn eigen naam kunnen piesen.. en thomas ging kijken wat je allemaal in je gaatje kon steken als ie geen piemel meer had :P dus dat was ook wel weer interessant om te wten.. vandaag moest ik eigelijk werken maar had weer geen zin dus heb me maar weer eens ziekgemeld voor de 4e keer.. morgen zal ik maar wel weer een xtje gaan.. ik heb net geen eitje gegeten, want eitjes zouden eigelijk kuikentjes zijn alleen zijn ze mislukt enw orden ze daarom maar gebakken.. da vind ik zielig want kiukentjes zijn lief.. het is geel en als je op het knopje drukt wordt het langzaam rood; een kuikentje in de bledner.. das ook wel een zielig kuikentje, hij is niet mislukt want hjij is geen eitje maar hij wordt wel in de b lender gestopt dus mislukt ie uiteindelijk nog.. en de goed gelukte kuikentjes die worden groot en als ze later groot en sterk zijn worden ze kippen en gaan ze zelf mislukte kuiikentjes leggen.. pinguins doen dat niet, want pinguins krijgen geen kuikentjes.. waarschijnlijk mag je ze daarom niet eten.. hond mag je wel eten en volgens bryan is dat best lekker.. mij lijkmt het niet zo leuk, stel je voor dat je net zo'n lief klein pekineesje met van die lieve plopoogjes op zit te eten.. da zou wel zielig zijn toch? ik heb pumba ok al een beetje opgegeten, dat vond ik ookz ielig..t imon nog niet maar denk ook niet dat ide lekker zal zijn..
gister ben ik naar bedtime movies in the bios geweest.. toch lijkt me da best raar dat alels wat je verteld ook echt gebeurd.. als dat bij ons echt zou gebeuren zou er iets niet goed zijn.. want dan zou bryan kunnen vliegen als we Jipp Jipp zeiden, hadden we honden met dildo's op ze hoofd.. en had ........ een doorzichtige wcleiding onder dr huis door lopen waar steeds dildo's voorbij kwamen geschoten..
[img width=96 height=96]https://album.partyflock.nl/57565557.jpg[/img]
kijk hoe lief dan he.. dat is big eye.. het caviatje.. :D
maar ik ga weer weg want undercover in nederland is erop en heb vrij weinig te doen dus ga wel undercover onder me deken uncercover in undercover nedereland undercover kijken
 
Waarschuw beheerder
Mossseel
was goeiie he zaterdag ;)

OP na volgend weekend..!!

:kusje2:
Waarschuw beheerder
HeY 10EuRo

aLlEs GoEd MEt jE?
hOoP EcHt DaT iK wEg MAg TOt Nu tOe ZiEt HeT er SlEcHt UiT, mE ma Is EcHt PiSt hOoP dAt Ik wEl wEg Ga MaG dEnK nIeT mJa anDerS ZoU iK dA EcHt KUt vINdeN:S
BeN tRouWnEs eChT bLIj DaT iK mEEr wAaRd beN :p
hHooP je sNeL WEeR tE ziEn

XxXLovE yA:PXxX
6 EuR:d :cheer:
Waarschuw beheerder
hEy HoOi

jA STrAf VaN me nIeDeR mAjA mSs iS dE ScHaEDeN nOg bEpERkT Ze WaS Al NiET mEer BoOs MaAr VreEs HeT eRgSTe:(

iK ZiE jE vOgENde WeEk WeL He WoRd 4 MaArt GeEoPeReeRd DuS ZiT iK hEEl dE WeEk tHuiS:s

XXXXXX lOve Ya
Waarschuw beheerder
hey hooi:D

ja natuurlijk ga ik wel ben toch nu alle dagen met je mee geweest:P
vond het super gezellig:D
maar die shots waren niet oke op een begeven moment:O
dit wiekend weer stappen:cheer: zie ik je daare vast wel weer:P

xxxxxx love ya 6 euro
Waarschuw beheerder
hey 10 euro

haha ja maar zo veel shots en nog ben ik maar 6 euro waard toesss;p

ga je dit wiekend ook opstap??
ik wel na me werk teminste:O
zie ik je daar wel of we spreken ergens af zien wel:p
volgende keer tracteer ik keertjuh goed:D:p

xxxxxloveya^^
 
Waarschuw beheerder
wanneer komen de foto's van carnaval? :D

x(F)
 
Waarschuw beheerder
heey man..;)

Of je hebt lol in het zwembad met kleine lilliputters die aan de kant staan die special effects aan het maken zijn dat je ergens op een bord hebt zien staan. of dat er kleine chinezen in een hokje van 1 bij 1 stiekem friet aan het bakken zijn zodat je bij de tongelreep eerder je eten hebt. daarna komt er nog een kabouter uit de jaccuzzi gesprongen maar ik en alex durfden de dop niet op te draaien omdat we anders zouden schrikken door de kabouter die er dan eruit zou springen. daarna kwam er ook nog een wolf alleen daar schrokken wij niet van want die wolf was heel rustig. daarna gaan ze foto's van mij maken omdat ze dachten dat ik dopjes ophad maar het kwam gewoon door het Maxen.. daarna heb je natuurlijk honger en ga je allemaal koekjes eten.. maar daar mag je niet met je natte handen in omdat de koekjes anders niet meer goed zijn,, en als die niet goed zijn,, zijn ze niet meer lekker,, en als ze niet meer lekker zijn dan eet niemand ze meer,, en als niemand ze meer eet bederven ze,, en als ze bederven dan komt er schimmel op,, en als er schimmel op komt zijn ze groen.. alleen je kan beter je ramen dichthouden anders komt er een walm uit de auto..xD

Dit hebbe wij gister allemaal meegemaakt..:P


Grtzz,,

Pinda..;)
 
Waarschuw beheerder
jaaa .. pinãta :cheer:
haha xxx (F)
Waarschuw beheerder
Maaat!
Vrijdag is t bij Miertje indrinkee :P
Ons pap is jarig dus komt u ook maar zuipe B)
Wel eigen drank meenemen :$
Je kan vanaf half8/8u komen
Loveuu <3
Waarschuw beheerder
Allohaaaaa :)
vnv weer pokeren bij u zu hause?
kunnen we thomas mss nog wat bijleren ;)
Adios amigo (K) xx
 
Waarschuw beheerder
Dankkjewell (K)
Waarschuw beheerder
heeee alex!

Ik ben dan helaas op vakantie!
ik rij over een uurtje aan :cheer:

maar in ieder geval heel veel plezier! :D

x(K)
 
Waarschuw beheerder
Alex ik kan dan niet, ik ga donderdag op vakantie!
Vind ik echt heel jammer! :(

Doe jullie pap & mam de groetjes van mij :)

(K)x
Waarschuw beheerder
heeey 10 euriesss

ik ben er waarschijnlijk wel:D
weet niet hoelaat ga even snel op en neer na barneveld ma wil graag komen:D
xxxxx(is shinelty der ok?)
....................
Waarschuw beheerder
Heeey jonge,
ik weet nog nie of ik kom, maar denk t wel ff,
laat ik nog wel wete oke ? xxx
Waarschuw beheerder
Gefeliciteeerdd :D

Tot vnvd (K)