Partyflock
 
Profiel · 296442
Profielafbeelding · roos18
Me and my girls @ Bloomingdale!
Deze gebruiker is al geruime tijd niet meer langsgeweest en staat derhalve op non-actief.
NaamMargo
WoonplaatsAmsterdam (Noord-Holland)
LandNederland 🇳🇱
BeroepVrijetijdsmanagement
Geboortedatum
Leeftijd38
Geslachtvrouw
Geaardheidhetero
Relatienee
Favoriete genresclassics, early hardcore, hard house, hardcore, hardstyle, house, lounge, oldschool, r&b, schranz, techno
downtempo, hard techno, hardcore, hardstyle, house, r&b, techno
Lid sinds3 december 2005 12:20
Statusinactief
Laatst hier15 januari 2022 21:32
Laatste aanpassingvrijdag 6 april 2012 om 19:17

Agenda

Laatst bezochte feest was op zaterdag 25 februari 2012: Djax it Up XL, WesterUnie, Amsterdam

Statistieken

21517·pagina's bekeken
2·foto's
55Partyflockvrienden
1·favoriet
164·evenementen bezocht
20·oude interessante evenementen
15·winactie deelnemingen
2·flocks
12×geciteerd
71·opmerkingen
5·waarderingen
3·forumonderwerpen
3·forumberichten (onderwerpenlijst)
678·privéberichten verzonden
913·privéberichten ontvangen

108 opmerkingen

 
Waarschuw beheerder
heej meis
alles goed ?
hoe was je oud en nieuw ??
(K)jes
 
Waarschuw beheerder
Zuipclub newsflash januari 2008!

Hallo partyganger!

in 2008 gaan we er weer flink tegenaan om de scene te voorzien van broodnodig gebeuk, en dat doen we gelijk al 12 januari met ons hardste partyconcept, Juck fump. Tevens hebben we daarna op 25 januari de volgende en een nieuwe locatie die we gaan omtoveren tot ragbeukhok en onze eerste VIP, Day-Már zal 1.5 uur lang de sfeer verhogen. Met Zuipclub - rave aen den aemstel zullen we de lat hoger leggen mbt het audiovisuele gebeuren, maar wat er gaat gebeuren dat merken jullie vanzelf wel!!

Een oorverdovend 2008 toegewenst!

De Zuipclub-crew.

-----------------------------------------------------------------

Juck fump - jump off a building!
[img width=235 height=328 cacheid=0000cc300001a1a9ac9b66121001126217]https://partyflock.nl/images/upload/137626_regular.jpg[/img][img width=235 height=328]https://partyflock.nl/images/upload/137627_regular.jpg[/img]
De controverse was duidelijk; Ondanks een gecensureerde naam op PF toch ruim 3800 views + 79 opmerkingen op het nieuwsbericht en heel wat heisa tot aan lowlands aan toe. Waar het hele land wegliep met het verschijnsel Jump vond de amsterdamse partyorganisatie Zuipclub het nodig om dit juist tegen te gaan. Juck fump, Try to jump on this motherfuckers! zorgde op 11 augustus jongstleden voor een oorverdovend kabaal in de amsterdamse binnenstad!

Zuipclub's hardste concept is begin januari terug om gelijk korte metten te maken met de laatste stuiptrekkingen van de meest achterlijke hype sinds de uitvinding van Gabber Piet en consorten. Club La zal wederom het toneel zijn van de beste hardcore, early rave, industrial, darkcore en terror!

Enforcer zal openen zonder zich in te houden, gelijk vanaf 22:00 zal het dak eraf knallen met een gevarieerde set zoals alleen hij dat neer weet te zetten. The Irritainer zal zn eerste hardcore only set neerzetten, en gezien de voorbereidingen komt daar een partij geknal naar voren. DoubleD wederom de early sounds, na zn performance op MondayManiacz nu zeker een blijvertje. Xqruciator zal wederom een ieder verbazen, hardcore industrial, darkcore, nog niets is duidelijk. Apac rost de zaal verder de nacht in. Nocternal, producer op het DNA label zal LIVE de avond Zuipclub waardig beeindigen!

Zoals altijd in club La zal de entree 3.50 bedragen, dit is inclusief garderobe en toilet, zoals het eigenlijk hoort! Meer valt er niet over te zeggen, en voor alle mensen die nog steeds in jump geloven; Jump off a building!

-----------------------------------------------------------------

Zuipclub - rave aen den aemstel
[img width=235 height=328 cacheid=0000cc310001a1abc93ae7411001126217]https://partyflock.nl/images/upload/137290_regular.jpg[/img]
Na maanden het budget scherp te stellen, maar toch de prijzen zo laag mogelijk te houden - zoals het hoort - en al tijden zo min mogelijk te verspillen aan personele zaken en andere onzinnige uitgaven is het Zuipclub gelukt om terug te geven aan de amsterdamse scene wat het verdient. Keihard raggen en beuken op een gezellige avond, en dat op een hoger niveau, the next level! Met een nieuwe, unieke locatie en een ruimte waar audiovisueel het onderste uit de kan zal worden gehaald, gaat de amsterdamse partyorganisatie vernietigend uithalen naar alle twijfelaars en sceptici binnen de scene: Zuipclub is here to stay. Zuipclub duld geen hoge entreeprijzen, betaalde toilets & garderobe en dure drank. Zuipclub wil een top sfeer, de juiste muziek en alles in het teken van maar 1 ding! Gaaaaaaan!!

De unieke samenwerking tussen een studentensocieteit en een harder styles crew belooft 2 dingen; Absoluut geen skihutgejengel, maar zeker wel goedkoop bier! Met deze editie van Zuipclub wordt er - naast de naam - ook nog technisch een stapje bovenop gedaan; Rave aen den aemstel zal de blueprint worden wat betreft de toekomstige feesten van de organisatie. Want als er 1 ding bij de crew duidelijk is, is dat de wil om Amsterdam (en omstreken) nog meer pleuresherrie te bezorgen, bovenaan staat.

Vanaf 21:00 zijn de deuren van de LAX geopend voor de grootste Zuipclub editie tot nu toe. DJ Enforcer zal de avond beginnen met de ouwe school platen, Elector beukt er een dikke portie hardstyle erin. The Irritainer draait zn hardstyle 2 hardcore meuk omdat ie er zin in heeft. Apac zal voor het eerst zn early rave talenten laten horen, en gezien de voorbereidingen komt daar een dikke partij klappers naar boven. Day-mar zal, met een set van 1.5 uur, als eerste vrouwelijke dj de hegemonie van de Zuipclub-heren doorbreken door de vloer een lichte aardverzakking te geven, meer valt er niet te zeggen, embrace the night. Xqruciator haalt uit met het verdere ragwerk om de zaal af te matten. Kaycie & DoubleD sluiten de avond af zoals het hoort!

Societeit de LAX ligt achter amstel, bij het gebouw van de HVA. Als je amstelstation aan de achterkant uitloopt, nog voor de kebab zaak meteen links naar beneden. Kan niet missen - maar er zullen voor de zekerheid een paar bordjes hangen . Als je met de auto komt; er is nog geen betaald parkeren daar vlak in de buurt vanaf 19:00 dus dat komt ook zeker goed. Verder rijden er nachtbussen om het half uur vanaf amstel naar CS.

Zuipclub - rave aen den aemstel
Societeit de LAX - weesperzijde 170 (achter amstelstation)
25-01 - 21:00 / 03:00 Entrance: € 7.- / Bierfriswijn 1.50 en mixxie 4.50
Waarschuw beheerder
Chickaa(K)!
how are u??
Veels te lang niet meer gechillt!!
ehhm ga je naar zuipclub Vrijdag??
ik bel je nog wel ff
(k)
Waarschuw beheerder
Heey mop!:)
hoe is het met jou dan?
Nog lekker gewerkt bij rdd?:P
Wanneer gaan we eens chillen dan?
(K)
 
Waarschuw beheerder
[img width=300 height=215 cacheid=00014fa00002e5eae67d69f610012afd64]https://partyflock.nl/images/user/500659_large.jpg[/img]
 
Waarschuw beheerder
[img width=480 height=669]http://www.zuipclub.nl/osbg_front.jpg[/img]
Waarschuw beheerder
Heey Mop!

Was vet he, zaterdag?! :) Echt een gruwelijk feesie!

(K)(F)

(L) Joe!
Waarschuw beheerder
Ja, was zeker gezellig!:) Was echt chill in je huisie!

(K)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van roos18 op dinsdag 18 maart 2008 om 14:33:
Hey speziboontje, vet leuk om je weer es te zien! Wat een vet feest hé, zo uit mun dakkie gegaan! haha, leuk om niek ook weer es tegen te komen, weet jij zun pf??

Kusje!

p.s Kom je binnekort met gien ff chillen bij mij en fran in noord?


Eyyy, ja was zekers een vet feessie! En supertof om je weer eens te zien :jaja:

hij heet DISKO DIRK hierzo :)

We komen zeker een keertje langs! ffies kijken wanneer Gina een keertje vrij is op zaterdagavond want ze moet vaak werken ook nl.

(K)
Waarschuw beheerder
Chick!
Wanneer gaan we weer ff ouderwets samen uit? b)
en alles gratis krijgen O:)

(L)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van [SF] SperSIZEboon :bier: op dinsdag 18 maart 2008 om 22:52:
Kom je binnekort met gien ff chillen bij mij en fran in noord?


was ckr wel ff geslaagd tog zaterdag!!!;) heb helemaal een kleur in me gezicht van de zon :lol:
Waarschuw beheerder
Hahaha, zet je al die feestjes waar je moet werken ook in je agenda?;) ghehe! Mafkeesie ;)

Tot zo! gaan we lekker freten!:P

(K) kusje
 
Waarschuw beheerder
donateur
Hai lieverd!

Alles goed met je ? ;)

(F)(K)
 
Waarschuw beheerder
heyy alles goed meid?
Waarschuw beheerder
ga je doen dan mop vanavond?
(K)bel me anders ff!
Waarschuw beheerder
is goed mopo! ga je naar de hemkade?
ikke wel! kan daarvoor wel ff langs komen(K)dikke(K)
Waarschuw beheerder
Meisjes zijn net als appels aan de bomen. De beste hangen hoog in de boomtoppen.

Jongens willen de beste niet plukken, omdat ze bang zijn om naar beneden te vallen en zichzelf pijn aan te doen. In plaats daarvan nemen ze gewoon de verrotte appels beneden die niet lekker zijn, maar makkelijk te krijgen.

Dus de appels hoog aan de bomen denken dat er iets mis met ze zijn, maar zij zijn eigenlijk fantastisch! Ze moeten alleen wachten op
de 'Ware' die moedig genoeg is om helemaal naar boven te klimmen.

Je bent hierbij gekozen tot één van de 15 mooiste meiden in mijn vriendenlijstje. Als je eenmaal bent gekozen,
dan moet je het doorsturen naar 15 mooie meisjes. Als je nog een keer wordt gekozen, dan weet je dat je echt mooi bent!
Waarschuw beheerder
noouww! Ik wou em ook bij jou doen go!;) Whaha, dat maffe appel verhaal;) Ghehe. Ik haat doorstuurmails enzo, maar deze is wel lief... ;) Ghehe

Nou, je word heirbij dus nog een keer gekozen dus je bent écht mooi! ;) Ghehe!

Meisjes zijn net als appels aan de bomen. De beste hangen hoog in de boomtoppen.

Jongens willen de beste niet plukken, omdat ze bang zijn om naar beneden te vallen en zichzelf pijn aan te doen. In plaats daarvan nemen ze gewoon de verrotte appels beneden die niet lekker zijn, maar makkelijk te krijgen.

Dus de appels hoog aan de bomen denken dat er iets mis met ze zijn, maar zij zijn eigenlijk fantastisch! Ze moeten alleen wachten op
de 'Ware' die moedig genoeg is om helemaal naar boven te klimmen.

Je bent hierbij gekozen tot één van de 15 mooiste meiden in mijn vriendenlijstje. Als je eenmaal bent gekozen,
dan moet je het doorsturen naar 15 mooie meisjes. Als je nog een keer wordt gekozen, dan weet je dat je echt mooi bent!


(K)

Tot vanaaf!
Waarschuw beheerder
Meisjes zijn net als appels aan de bomen. De beste hangen hoog in de boomtoppen.

Jongens willen de beste niet plukken, omdat ze bang zijn om naar beneden te vallen en zichzelf pijn aan te doen. In plaats daarvan nemen ze gewoon de verrotte appels beneden die niet lekker zijn, maar makkelijk te krijgen.

Dus de appels hoog aan de bomen denken dat er iets mis met ze zijn, maar zij zijn eigenlijk fantastisch! Ze moeten alleen wachten op
de 'Ware' die moedig genoeg is om helemaal naar boven te klimmen.

Je bent hierbij gekozen tot één van de 15 mooiste meiden in mijn vriendenlijstje. Als je eenmaal bent gekozen,
dan moet je het doorsturen naar 15 mooie meisjes. Als je nog een keer wordt gekozen, dan weet je dat je echt mooi bent!
Waarschuw beheerder
haha morgen is iniedergeval niet mijn laatste toets.
Moet sowieso de casus herkansen en snap niks van financieel :S
al moet ik zeggen da tik er geen fuck aan heb gedaan hahaha

Ben jij er klaar voor?
Waarschuw beheerder
ga je niet naar black?
Waarschuw beheerder
He wijffie(F)
Alles goed?
was wel even gezellig afgelopen weekend:D
(K)