Hey lievv..
Vet gaaff!! Welke mascara dan? Als ie goed is, koop ik 'm ook!

Ik ben ook weer begonnen in mijn oude Girlz!. Die is van 2005, dus was ik toch alweer vergeten wat er allemaal in stond.

Hij is erg leuk! Jij mag 'm vanzelfsprekend ook lenen.
Hoop dat je ouders het ook goed vinden van ons slaapfeest!!
Onze buurman (vader Gerco, Niktia & Julian) verhuurd partytenten & bbq's etc. Daar mogen we vast wel zo'n grote bqq voor een zacht prijsje huren.

Ja, mijn moeder wilde ook wel helpen enzo. En dingen kopen, als we alles maar op tijd wisten, zei ze. Moeten we gauw maar even een lijstje maken wat we allemaal nodig hebben. Heb ook nog wat spelletjes op internet gevonden. Veel spelletjes met waterballonnen! En twister lijkt me super! Vooral als we het kleed spekglad maken!


Half 7 vind ik ook best hoor!
Maar je wil Peggy toch déeeze week niet meenemen??!!!!!

Ik heb 't over volgende week!!
Ik vroeg of je deze week niet wilde logeren in de tent bij mij.

Misschien kun je donderdag komen?
Hahaah, ja daar moet ik maar eens een foto van maken!
Heb gister op Romeo gereden en het ging echt súper! Mijn vader had gekeken en hij was d'r heel blij mee dat we vooruit gaan!

Heb de middenstap geoefend. Volgens mijn vader nam hij met de voorbenen grotere passen!, maar met de achterbenen nog niet. Maar dat geeft niet. Ben al blij dat 't iets kan, want ik vind middenstap & middendraf normaal gesproken heel moeilijk!
Gefeliciteerd met je vader! (zeg je dan). Ja dank je wel lieve Vera. Wat leuk dat je het hebt onthouden!!!
Grapjee toch meidd!! Love You
Vanaaf lekker aardappelschijfjes eten! jamjamjam!

{en gebak!!!!



}
Maar dan ga ik weer..
