Boogschutters zijn gesteld op hun vrijheid en zijn van nature geboren verleiders die zich niet snel binden. Een Boogschutter is een reiziger, een ontdekker van nieuwe plaatsen, van nieuwe ideeën en nieuwe mensen, en is allergisch voor voorspelbaarheid, verveling en saaiheid. Een Boogschutter heeft een groot libido en het voorspel kan zeer gepassioneerd zijn en uren duren, maar de seksuele drift van dit teken is erg veranderlijk. Het verlangen naar seks kan gemakkelijk op de achtergrond raken wanneer er andere zaken zijn die de aandacht vragen. In en uit bed, of van de ene relatie naar de andere springen, hoort bij het spontane en nogal nonchalante karakter van de Boogschutter. Boogschutters zijn oprecht en openhartig, en zullen zelden of nooit de bedoeling hebben iemand bewust te kwetsen, maar zullen dat door hun gebrek aan tactloosheid vaak veelvuldig doen.
De heupen en de dijen zijn de meest erogene zones van een Boogschutter, vooral het strelen van de binnenkant van de dijen kan als zeer opwindend worden ervaren. Een massage is een uitstekende manier om Boogschutters goed in contact te laten komen met hun lichaam, vergeet dan vooral die binnenkant van de dijen niet. De meeste Boogschutters zijn verzot op seks in de buitenlucht, al mag het ook best een plaats zijn met een dak erop. In feite gaat het erom dat het in ieder geval niet 'gewoon' thuis is. In principe kunnen alle exotische en minder gebuikelijke plaatsen een Boogschutter een opgewonden gevoel bezorgen.
Boogschutters houden helemaal niet van vaste gewoontes, en een partner die graag hetzelfde soort voorspel wenst is al snel een afknapper. Waar Boogschutters ook op af kunnen knappen is zoenen en knuffelen in het openbaar, privé kan dat heel leuk zijn maar dit teken laat zijn gevoelens liever niet aan buitenstaanders zien. Een Boogschutter kan er ook niet goed tegen wanneer hij of zij het gevoel krijgt constant door de geliefde te worden opgeeist.
Boogschutters kunnen snel verliefd worden, ze vinden het ook leuk om verliefd te zijn. Eén van de problemen van een Boogschutter is dat hij of zij altijd het gevoel heeft dat er meer moet zijn, een knagend gevoel dat er best nog weleens iets nog véél opwindenders zou kunnen bestaan. Er is een zeer sterke liefde nodig om een Boogschutter vast te kunnen houden, maar àls een Boogschutter zich uiteindelijk aan iemand bindt, is hij of zij meestal wel trouw.
Robin S - Show Me Love
Richie Hawtin @ 5 days off 2007
Hawtin spint Mumbling Yeah van Kabale und Liebe & Daniél Sanchez @ Paradiso
Justin Timberlake - Lovestoned (Justice RemiX)
te vet gewoon...
Cocoon @ The Sand
ohwohwohw...ben gesniperd
Justin Timberlake - Lovestoned
mooie track met vette clip...
Amy winehouse - Rehab
"They tried to make me go to rehab I said no, no, no!"
DEPECHE MODE - THE SINNER IN ME (ricardo villalobos remix please!!!)
If I could just hide
The sinner inside
And keep him denied
How sweet life would be
If I could be free
From the sinner in me
I'll never be a saint
That's not a picture that your memory paints
Not renowned for my patience
I'm not renowned for my restraint
But you're always around
You can always be found
To pick me up when I'm on the ground
If I could just hide
The sinner inside
And keep him denied
How sweet life would be
If I could be free
From the sinner in me
I'm still recovering
Still getting over all the suffering
More known for my anger
Than for any other thing
But you've always tried
To be by my side
And catch my fall when I start to slide
If I could just hide
The sinner inside
And keep him denied
How sweet life would be
If I could be free
From the sinner in me
dj luciano
ritchie hawtin
sven väth
ricardo villalobos
don diablo
dj chuckie
bart skils
tiefschwarz
tiga
hhhmmm... saoto soep!!! lekkah-lekkah
dan begint mn weekend perfect..."twee strawberry margeritha's, ajb!"
grootste theeleut ever!!
Peanuts!! love charlie brown, snoopy, woodstock, linus, peppermint patty and the rest of the gang
need i say more?...
...roeleren
ik mis cartoon network!!!
girl-power, baby!!!
mis jullie ook
"hot momma!"
lipsmackers
hou ook van...ehm...voetbal
mijn held!
ik geloof dat ik elke flick die ik van hem heb gezien goed vond...
koning voetbal
jaja...cliché...maar ruikt desondanks heerlijk op mij hehe