Marijke, Guido, Ikkuh en Peter in een American Whip..Hij stond nog stil maar we hadden genoeg op om dat ni door te hebben
(Kermis Leimuiden)
Nu komen er om de zoveel tijd altijd weer topics tegen het drugsgebruik en tegen de drugsgebruikers...de mensen die deze topics openen komen altijd met dezelfde, niets-zeggende argumenten en hun mening is altijd totaal onderbouwd en slechts opgemaakt uit de mening die hun is opgelegd door hun leraren van de basisschool en hun ouders..
Jammer is dat ze zichzelf altijd helemaal goed praten met hun gedrag en altijd bereid zijn hun irritante en altijd ongevraagde mening te geven met goeddoordachte zinnen als:
drugs is kut,
ik ben cool want ik doe geen drugs en natuurlijk:
drugs is voor losers..
als je er dan naar vraagd waarom ze dan wel aan de alcohol zijn krijg je vaak het antwoord: jaaaah, maar dat is anders, lekker biertje mot kenne tog!? ( en wie is er nou irritanter, iemand die flink heeft gesnoven, of die zwaar bezopen is )
en als antwoord horen wij nobele snuivers en slikkers ook altijd vaak van deze heidenen: drugs is slecht voor je! troep en tyfuszooi is het en IEDEREEN ( ondanks ze altijd zeggen dat ze niets met iemand te maken willen hebben die drugs gebruikt ) heeft iemand kapot zijn gaan aan drugs...
dus speciaal voor jullie anti-snuif, anti-slik, anti-spuit en toekomstig alcoholisten, deze dodenlijst:
Toch blijven ze nu zeggen dat drugs rommel is, nu hoorde ik pas geleden dat het sterftgeval in nederland aan medicijnen over de 3000 is

Ook dat maar niet meer gebruiken dan maar he? ga je ook kapot van...
En die verdoving bij de tandarts is toch ook verdovend? die ook maar niet meer en ook geen asperines...
alcohol is naast verlavingsmaker ook ontsmetter, lekker is dat om op te drinken dan...xtc was vroeger een medicijn tegen depressies, speed wordt nog steeds gebruikt in het leger en houdt ook nog steeds vele vrachtwagenchauffeurs levend na lange afstanden, kan je ni eg van alcohol zeggen...
Wiet zal binnenkort wel legaal worden in nederland en daar is iedereen, ook die anti-snuivers het mee eens, maar wiet is net zo verboden in andere landen als xtc, maar de grote kudde kan wiet nog wel accepteren dus de anties ook, tot er wordt beslist xtc te dogen en dan zijn ze het daar ook wel mee eens..
wetenswaardigheden?

nouwuh, ik ga geen heel lul verhaal hier over mezelf houden, niet dat ik niets weet te vertellen, maar ben gewoon te lui daarvoor..
dus een aantal woorden bij elkaar neer tikken en een zooi foto's zal ook wel genoeg zijn denk?
Ron en Ik (DefQon)
Komtie dan he:
een aantal korte ( en soms langere) woorden die op mij betrekking hebben

op alfabetische volgorde, LET WEL, ik pas em natuurlijk wel om de zoveel tijd aan, ligt eraan in welke staat ik ben of het daadwerkelijk betrekking heeft..
Sandra, Ron, Illonka, ik en Erik (DefQon)
de Letter A ( de eerste letter):
Anarchisities,
A-sociaal,
Amphetamine, (of hoe je dat ook schrijft, als het bestaat tenminste, anders zie je em weer bij de E)
Anti
Appart
Autochtoon
Alles
Aardappels
Apocalyptisch
Agressief (soms dan he

)
Aardig ( soms dan he

)
Anorexia ( is ni waar, maar past er mooi bij )
Lekker in het zand CRANK WEZEN ( DefQon )
De letter B ( de tweede letter ):
Bisexueel ( alleen dan zonder het mannelijke gedeelte ervan )
Bijzonder
Bij-effect
Bijdehand
Blij ( soms dan he

)
Behoorlijk vaag
Michel and Me ( DefQon )
De letter C ( de derde letter ):
Cynisch
Cryptomaan
Curious
Cel-afsterfing
![Bron: http://storage.msn.com/x1pAdjo0uCo2H1WFQ4hGdTXwkWUz0xTOPKpOzP99Z8PL9r7SpQHDbnufbC19Y_1fVphFqvpkOLaNZTLdcsWF2j7XVgQh5Y8fvVwcFfcDhQz4wPuzifTiKWe3QMP0OvssHxxyCW5YL0l3Ww7AVwel35g8Q [img cacheid=000bb1480021b1a5ef81a86e1e000375e0]http://storage.msn.com/x1pAdjo0uCo2H1WFQ4hGdTXwkWUz0xTOPKpOzP99Z8PL9r7SpQHDbnufbC19Y_1fVphFqvpkOLaNZTLdcsWF2j7XVgQh5Y8fvVwcFfcDhQz4wPuzifTiKWe3QMP0OvssHxxyCW5YL0l3Ww7AVwel35g8Q[/img]](/images/cache/000bb1480021b1a5ef81a86e1e000375e0)
Kampioenschappen "suffe-bek-trekken" ( DefQon )
[b]De letter D ( de vierde letter ):
Dement
Diepgaand
Down
Drugs
Dolle Dollie ( klinkt gewoon wel leuk )
Demonisch
Destructief
Doorgaans
Deathmetal
Drum
Nee Ron, ik ga geen foto van je nemen
( Defqon )
De letter E ( de vijfde letter ) :
Evil
Enrage
PSYCHO-POWAAAAHRRRRRRR!!!!!
( DefQon )
nouw ik ga volgende keer weer verder want ik moe nu gaan. de mazzels he
V.L.N.R: Annabel, Ron, Sandra, Eggie (boven) en ik met een tong
uit m'n straat ( DefQon )
Ik met een zooi mensen voor m'n neus
( DefQon )
RAMMUH, BEUKUH, HAKKUH EN NAAR DE KLOTUUUUUUUH!!! ( DefQon )
Me, Annabel en Michel van onze slechtste kant
( DefQon )
Zow hey, ben je geil of wil je een snoepie!?
( DefQon )
Een hele beste groep mensen die er ook niets aan kunnen doen...V.L.N.R.:
Michel die al zijn vuisten balt, klaar om iemand een draai om z'n oren te geven, een blond meisje die we in het zand vonden, Sandra met een reflecterende waaier in haar hand ( neeehee, ni voor drugs joh, zodat die blonde-zand-eeeh..meisje kan zien dat michel wil uithalen) Ik die op het moment supreme ontdek dat ik al een kwartier op een egel zit, een dude die gratis bij de cola kwam en keihard lacht omdat hij die egel daar heeft neergelegen. Ron die snel zijn hand uitsteekt om michels vuist te blokken, maar zoals gewoonlijk geen haast maakt. Illonka die zich er wijzelijk buitenhoud en hoopt leuk op de foto te staan..jammer joh
en Eric die michel zit op te fokken
( DefQon )
jaaaha, en of er tussen dit plaatje en de vorige voor het vorige plaatje nou een snoepie is gegeven of wat anders...weet San denk alleen want ik was vaag genoeg om alles te vergeten...of er was gewoon niets gebeurt..
Tis in ieder geval m'n vriendin nu!!
Love you San
( DefQon )
Het gast optreden van Frans Bauer trok vooral jonger publiek en had diepe impact op de hanggroepjongeren
( DefQon )
Vrij lange rij nog voor zo'n grote wc-ruimte zeg( DefQon )
Evan, Guido, Peter en Ik ( ik maak de foto, maar zit er wel! in zo'n crap simulator naar een race spel kijken terwijl dat kut-karretje heen en weer gaat..gelukkig stuiteren wij veel harder
(Kermis Leimuiden)
Jah, daar sta je wel ff van te kijken he Priscil(Hardcore Gladiators · The fifth fight)
Priscil and me in onze geilste bui
(Hardcore Gladiators · The fifth fight)
Zow hey, das een mooi lichie, of tis een pil-halluccinatie die door de camera heenkomt
Who knows he(Hardcore Gladiators · The fifth fight)
Bart, Michel, Gin, Jacob en Moi..Ben zo te zien ni de enige die meer dan 1 snoepie opheeft
..(Hardcore Gladiators · The fifth fight)
Me, Priscil, Jacob en Michel OPGEPEPT!(Hardcore Gladiators · The fifth fight)
Jacob die z'n bovenlip opvreet, Priscil die lief probeert te lachen en ik probeer met moeite nog recht te kijken
(Hardcore Gladiators · The fifth fight)
Peter en ik, en die grote ogen en stijve kaken komen ni van dat gouden drankje (Hardcore Revolution · Part 3)
Zeg Guido..volgens mij zit er poeder daaro..
(Hardcore Revolution · Part 3)
altijd lastig als je vlekken op je camera hebt, meteen zo'n groene waas eroverheen..
(DefQon)