![Bron: https://partyflock.nl/images/user/97316_large.jpg [img width=300 height=225 cacheid=000ad203001f6423460239bc1e00030460]https://partyflock.nl/images/user/97316_large.jpg[/img]](/images/cache/000ad203001f6423460239bc1e00030460)
Qlimax weet alleen niet meer wanneer

kan je me niet vinden? ben die met die witte pet op me kop
Remco hersenloos, Annie hersenloos en ik (in het rood) hersenloos in Chéz!
Wat een lol!!!!
![[img]http://www.techno4ever.dk/Holland/image.php?twg_album=Qlimax+2005&twg_show=Climax+2005+Pic+390.jpg&twg_type=small&id=388[/img]](http://www.techno4ever.dk/Holland/image.php?twg_album=Qlimax+2005&twg_show=Climax+2005+Pic+390.jpg&twg_type=small&id=388)
Qlimax toch nog een kaartje kunnen krijgen. DANK JE ANNIE! was echt een FANTASTISCH FEESIE!!!!
![[img]http://www.techno4ever.dk/Holland/image.php?twg_album=Qlimax+2005&twg_type=small&twg_show=Climax+2005+Pic+119.jpg&twg_rot=-1[/img]](http://www.techno4ever.dk/Holland/image.php?twg_album=Qlimax+2005&twg_type=small&twg_show=Climax+2005+Pic+119.jpg&twg_rot=-1)
Annie en ik op Qlimax!
Als je een e-mail ontvangt getiteld "Bad Times " delete het dan meteen. Open het niet!
Kennelijk is dit een gevaarlijk virus!! Het zal niet alleen alles van de harde schijf wissen, maar ook alle schijven binnen een straal van 5 meter van je PC. Daarnaast wist het de magnetische strips van je bankpassen en je creditcards. Het herprogrammeert je PIN-code, verziekt de tracking op je videorecorder en maakt gebruik van subspace magnetische velden waardoor alle cd's die je probeert af te spelen bekrast zullen worden. Hij herprogrammeert je GSM zodat je alleen nog maar 0900-seksnummers kunt bellen. Dit virus mixt anti-vries in je aquarium. Het zuipt AL je bier op.
IN VREDESNAAM ! LUISTER JE EIGENLIJK NOG WEL !!!!
Het laat vies ondergoed achter op je salontafel als je visite verwacht. Het vervangt je Head and Shoulders door glijmiddel en je glijmiddel met secondelijm. Onderwijl heeft hij stiekem een relatie met je vriendin/vriend en betaalt al hun stiekeme gesex in dure hotels met JOUW creditcard.
Het virus laat je rondrennen met een schaar en laat je scherpe dingen gooien op een manier die pas leuk is als iemand een oog kwijtraakt. Het herschrijft al je back-up files door het veranderen van alle werkwoordsvormen in de tegenwoordige tijd naar de verleden tijd en verwerkt stiekem niet opspoorbare spelfouten in je tekst waardoor het geheel een onbegrijpelijke woordenbrij wordt.
Als het "Bad Times" attachment in een Windows 95/98 omgeving wordt geopend zal het de wc-bril omhoog laten staan en laat het je föhn, met stekker in het stopcontact, gevaarlijk dichtbij een volle badkuip slingeren. Het verwijderd niet alleen de verboden-te-verwijderen labels van je matras en kussen maar vervangt daarnaast ook je magere melk door volle melk.
WAARSCHUW ZOVEEL MOGELIJK MENSEN ALS JE KUNT!
Als je deze mail niet binnen 20 seconden naar 5.000 mensen doorstuurt, zul je zo'n harde knetterscheet laten dat je rechterbeen zo stuiptrekt dat je been naar voren schiet en vonken laat overschieten naar de persoon die het dichtst bij je staat !!
Enne . . . . . . . . . . . als je blond bent: Dit is een grap!!
Met vriendelijke groeten, Smiley nr.1
![[img]http://www.extremefunnypictures.com/items984/768.jpg[/img]](http://www.extremefunnypictures.com/items984/768.jpg)