Partyflock
 
Forumonderwerp · 982345
Wie heb gezien??

Spaanse koning beveelt Chavez zijn 'waffel' te houden


SANTIAGO - De Spaanse koning Juan Carlos heeft tijdens een topontmoeting van Spaanse, Portugese en Latijns-Amerikaanse leiders in Chili fel uitgehaald naar de Venezolaanse president Hugo Chávez. "Houd je waffel eens dicht'', zei de koning met opgeheven vinger tegen Chávez.

Steen des aanstoots waren opmerkingen van Chávez over de vorige, rechtse premier van Spanje, José Maria Aznar. De linkse populist Chávez, niet vies van provocaties, had de oud-premier bij herhaling een fascist genoemd en daar sprak Zapatero hem op aan.

Chávez was niet onder de indruk en hij herhaalde tot irritatie van de Spanjaarden de kritiek op Aznar.

Respect

Zapatero wees Chávez erop dat Aznar weliswaar een politieke tegenstander was, maar ook een democratisch gekozen functionaris die respect verdient. Juan Carlos, gezeten naast Zapatero, ergerde zich zo aan Chávez dat hij tijdens het debat tussen Zapatero en de Venezolaan voor het oog van de camera's uit zijn koninklijke rol viel
laatste aanpassing
 
hail Spanje :respect: Vieze puta's die :lijn: snuivers uit venezuela.
denk dat je beter je mond kan houden
Waarom hou je niet gewoon je mond?
 
{argument 'id' ontbreekt}
 
Uitspraak van Rafa op donderdag 15 november 2007 om 09:33:
Wie heb gezien??


ik vond het prachtig 8)
 
Uitspraak van actief op donderdag 15 november 2007 om 09:54:
ik vond het prachtig


ik ook, die vieze Chavez op zijn punten gezet !
die Chavez is een gestoorde
 
Die Chavez kan zijn gore opgeblazen kikkerkop gewoon niet houden, ik vind dat die premier van Spanbje het heel goed uitlegd en hij zegt ook niet ideologisch achter hem te staan, maar die Chavez luisterd gewoon niet en probeert gewoon de nieuwe president van Spanje op de oude af te rekenen.

Die Aznar die regeert niet meer, dat hij daar nog over moet zeiken damn :frusty:

Ga een gevoon politeik overleg aan met de nieuwe en geen oude koeien uit de sloot halen, maar daar heeft die Chavez volgens mij de intelligentie niet voor.

En moet je die pens zien van Chavez terwijl er in Venezuela duizenden kinderen op straat moeten knokken voor een stukje brood.
Hij scotte m gewoon mang!
Zo ben benieuwd wat onze Trix in petto heeft.
Voorbeeld doet volgen jwt!
Uitspraak van verwijderd op donderdag 15 november 2007 om 10:04:
En moet je die pens zien van Chavez terwijl er in Venezuela duizenden kinderen op straat moeten knokken voor een stukje brood.


welkom in zuid-amerika. die chavez is wel een mattie van fidel, daar weer wel respect voor
 
Uitspraak van Ramirez Blanco op donderdag 15 november 2007 om 10:14:
die chavez is wel een mattie van fidel, daar weer wel respect voor


Tja ook alleen omdat Chavez de VS belachelijk maakt.
 
Uitspraak van Rafa op donderdag 15 november 2007 om 10:12:
Hij scotte m gewoon mang!
Zo ben benieuwd wat onze Trix in petto heeft.
Voorbeeld doet volgen jwt!


Huh ? watte? die taal ken ik niet :no:
Uitspraak van verwijderd op donderdag 15 november 2007 om 13:51:
Huh ? watte? die taal ken ik niet


Ik zet die torie simpel neer maar je doet te moeilijk mang!
 
Uitspraak van Rafa op donderdag 15 november 2007 om 13:56:
Ik zet die torie simpel neer maar je doet te moeilijk mang!


Sorry, zal Maghreb wel effe pb'en om het voor mij te vertalen.
:respect: voor Juan Carlos.

Het is miss niet helemaal correct maar eindelijk eens iemand die op het niveau van Chavez praat zodat die sukkel begrijpt wat er tegen hem wordt gezegd. Want de reguliere diplomatieke praat komt op hetzelfde neer maar dat komt niet op Chavez over.
 
Uitspraak van Thijs-BK op donderdag 15 november 2007 om 15:28:
voor Juan Carlos.

Het is miss niet helemaal correct maar eindelijk eens iemand die op het niveau van Chavez praat zodat die sukkel begrijpt wat er tegen hem wordt gezegd. Want de reguliere diplomatieke praat komt op hetzelfde neer maar dat komt niet op Chavez over


:lol:
Uitspraak van verwijderd op donderdag 15 november 2007 om 13:51:
Tja ook alleen omdat Chavez de VS belachelijk maakt


nou en mattie is mattie.
 
La Isla Margarita :lief:
laatste aanpassing
 
Haantjes......

Vond het erg onprofessioneel!
 
Ik wil niet veel zeggen, maar Hitler is ook democratisch gekozen.