Partyflock
 
Forumonderwerp · 913411
Waarschuw beheerder
Ik zou wel eens willen weten wat jullie vreemdste tripervaring is :D . Ik heb zelf nog nooit echt dingen gezien die er niet waren, wel een keer met paddo's een boom voor me neus zien groeien :p heel appart ..

Heb jij kabouters gezien of de hond van je ouders in een monster zien veranderen ofzo ?

BRAND LOS :D
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
:nee:
Waarschuw beheerder
Stond te wachten op de trein en d8 dat die vertraging had van 3 uur!!! Bleek het ook nog eens zo te zijn, wat een kut trip zeg.

:gaap:
 
Waarschuw beheerder
midden in de zomer liepen we snachts zwaar in de war van de paddo's in het bos, kwamen we bij een open plek aan waar ik togh echt in de sneeuw heb lopen rollen
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Urbanstyler op donderdag 16 november 2006 om 13:28:
Stond te wachten op de trein en d8 dat die vertraging had van 3 uur!!! Bleek het ook nog eens zo te zijn, wat een kut trip zeg.


:lol:
Waarschuw beheerder
donateur
Vreemdste was in het bos, vaag van de paddo's + Lsd druppels & ketamine. :jaja:

Alles was grijs en plat, in de verte dikke tunneleffect. :cheer:

Had een takje met dennenaalden vast.
dennenaalden zaten nog aan elkaar.
maar als je ze in je handen begweegd kunnen ze maar 1 kant op, dus het probeerde te ontsnappen
later dacht ik dat het een lichtgevende bol was die ik ieder moment kon wegschieten.

leek ook wel een beetje op een egeltje, dat dacht ook iedereen :9

Maar jah...
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 16 november 2006 om 13:34:
, kwamen we bij een open plek aan waar ik togh echt in de sneeuw heb lopen rollen


8)
Waarschuw beheerder
donateur
dat was met Linda.
 
Waarschuw beheerder
een keer tijdens een lsd trip zat ik een beetje met de spiegel te kutten, op een gegeven moment kon ik met m'n voorhoofd tegen de spiegel aan en toen kon ik door m'n lichaam heen kijken alsof het een of andere vage tunnel was met allemaal lichten enzo.

Was wel apart :)


En een keer kon ik warmte zien. erg vet :)
Waarschuw beheerder
dat we 's nachts op de tripchocolade
linda vierkutter tegen kwamen in der badjas :lol:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Ben wel een keer op een avond een vriendin van me kwijt geweest :o Had ze ook paddo's op, en we liepen met een groepje, ineens was ze weg :/

ooooveral lopen zoeken, uiteindelijk vonden we haar in een bushokje :S . Daar hing een vakantieposter met een eiland en water, en ze d8 dat ze daar kon zwemmen enzo, had ze minstens 2 en een half uur naar die poster zitte staren :D
Waarschuw beheerder
op een feest een rondje lopen en dan ineeens een half uur achter mensen blijven staan omdat je denk dat je in een rij staat te wachten :S
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
had vorig jaar voor t eerst een tripje op ( hofmannetje)
en toen tripte k dak dood was echt fraeky hey zware bad-trip das ook de eerste en de laatse keer dak een tripje heb genomen
 
Waarschuw beheerder
Ik probeerde toen ik zwaar aan de paddo's was een biertje uit de koelkast te pakken, alleen ik zag ze maar niet staan , heb dus een half uur met me vage hoofd in de koelkast zitte turen. tot dat er een maat van zich af vroeg waar de fok ik mee bezig was, dus ik tegen hem "kan het bier gvd niet vinden"waarop hij antwoord "man die staat voor je neus"en pakt het er zo uit hehehe.....snapte er geen reet meer van.
 
Waarschuw beheerder
[img width=240 height=320]https://partyflock.nl/images/album/1902358.jpg[/img]

ik zweerde dat ik deze avond een ufo had gezien, en vage schaduwen, werd 4kant uitgelachen, die avond zijn er fotos gemaakt en deze foto was ook gemaakt :vaag:
na nog n nacht vage zag k een plant van de buren de auto inladen met dozen..buiten overal groene mist, toen we naar een bezinepomp gingen zag alles er zoo mooi uit, alles stond kaars recht en nergens een vuiltje te bekennen.
toen ik ging afrekenen wist ik zeker dat die man buitenaards was, hij keek me raar aan en zei niks, ik had natuurlijk een vette grafkop.. :vaag: later op de dag zat ik alleen op de bank en n vriendin in de keuken, ik gaf steeds antwoord op haar vragen die ze niet stelde, na n half uur ben ik in diepe slaap gevallen en nooit meer wa gebruikt :D
Waarschuw beheerder
GE-WEL-DIG !!! wat een verhaal, en dan ook nog die foto... you just made my day ! :D
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van NoiseTerror op donderdag 16 november 2006 om 13:27:
Heb jij kabouters gezien


meestal als ik trip
geesten/aliëns
en die zijn er gewoon altijd, maar je ziet ze pas waneer je tript (kan ook van lang wakker zijn)
ik heb ook een keer een aliën gefilmd (forum plaatje is screenshot)
en een kabouter op de foto
[img width=600 height=355]http://tkfiles.storage.msn.com/x1pIuxx1VYmtQtzEtFFDeX9siSy6rPagw3vmC_xcU9g0aOQwnX-xnl-SXvDHvkr54qNjykiIjHaCOt8cKnn6QtFT4HHeD0ZWj6doIhBr6p_cAS6MFvlDQzkXcXnCCGTHF3tPr6wr6PeC3c[/img]
voorraam linksonder
 
Waarschuw beheerder
ik zie t ook nie
Waarschuw beheerder
rechtervooraam, linksonderin..
 
Waarschuw beheerder
:vaag: zal wel aan mij liggen..
 
Waarschuw beheerder
het voorste ruit boven de deurgreep zie je 2koppies opelkaar vage shit hoor

familie van de ghostrider
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 18 november 2006 om 14:48:
het voorste ruit boven de deurgreep zie je 2koppies opelkaar vage shit hoor

familie van de ghostriderlaatste aanpassing 18 november 2006 14:49


ik zie nogsteeds nix:P
 
Waarschuw beheerder
Op LSD, trippend lag ik op bed, en ik keek in het halfdonker naar een kledingsstuk in de vorm van een konijntje, en al gauw zag het eruit als een echt konijn. Toen ik deze gedachte en visual vasthield zag ik enkele seconden later dat beestje wegspringen in drie sprongen terwijl het levensecht leek.
Waarschuw beheerder
Zat een keer met een paar vrienden bij mij thuis, stuk of 10 biertjes gedronken, toen aan de ketamine begonnen, toen 5 yopo nootjes gepoft, gemengt met kalk, nog een flinke punt ketamine en toen die berg yopo.

het begon met allemaal kleuren die ik in de lucht zag, ik dacht dat ik een bloedneus had, van die yopo, toen ik met me hand langs me neus wreef en naar me hand keek was ie knal rood en begon keihard te flitsen, was ook ineens weer over, ook begonnen me vingertoppen vochtig en koud aan te voelen,het leek alsof me huid eraf gleed en toen ik keek werd het vloeivaar en begon met blauwgroene druppels te druppelen, steeds harder. ook dit stopte ineens, toen ging ik ff op bed liggen, kon het normale leven herinneren als je normaal een droom kan herrinneren, toen dacht ik dat ik het normale leven zou verlaten, ik wist nie of het dood gaan was maar er begon gewoon iets nieuws en ik dacht dat alles wat ik in het normale leven had en kende voorbij was en dat ik het nooit meer terug zou zien. eerst werd ik er echt bang van maar naarmate ik besefte dat het nou eenmaal zo was en eraan toegaf begon ik me SUPERgelukkkig te voelen. toen ging ik naar de wc, kotsen (wat helemaal niet erg was) daarna liep ik heel de tijd heen en weer tussen me slaapkamer, badkamer en woonkamer (waar iedereen zat) dit leek een soort cirkel wat eeuwig doorging. toen ging ik op me bed zitten, deed me ogen dicht en werd meegenomen ergens heen en zag dat alles wat er op de wereld was heel simpel bepaald werd door een code. ineens begreep ik alles (dacht ik) Toen na verloop van tijd stopte de trip, alles bij elkaar had maar een uurtje geduurd. Het leek VEEL langer. Ik ben blij dat ik deze trip heb meegemaakt maar het was wel te heftig voor herhaling.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van NoiseTerror op donderdag 16 november 2006 om 13:27:
BRAND LOS


nou daar vraag je me wat!

Met paddo's:

Ik heb weleens gedacht dat het huis in de fik stond toen er een fles cola omviel en werkelijk alles blauw stond...toen ging ik lekker op de bank liggen en had ik zoiets van DIKKE SCHIJT!

En kheb toen ik in het bos liep een grafkist met het lijk van een klein meisje gezien.

maar het was geen badtrip

en dacht ook eens dat ik van chocola was. En zag eens een hond in een boom springen.


met salvia heb ik een tunnel gezien in een dartbord...

met 2c-i in een achtbaan gezeten door een tunnel met alle kleuren van de regenboog

en dat waren toch wel de leukste en vaagste ervaringen...

Nu trip ik niet meer want heb een tijd terug 2c-i genomen waar ik niet meer helemaal van ben bijgekomen....dat is echt KUT! Pas op met designerdrugs!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 19 november 2006 om 19:24:
Nu trip ik niet meer want heb een tijd terug 2c-i genomen waar ik niet meer helemaal van ben bijgekomen....dat is echt KUT! Pas op met designerdrugs!


Op wat voor manier niet bijgekomen?? en hoelang is dat geleden??
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van :bier:WICHERS:bier: op zondag 19 november 2006 om 20:01:
waar ik niet meer helemaal van ben bijgekomen....dat is echt KUT! Pas op met designerdrugs!


:(
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van :bier:WICHERS:bier: op zondag 19 november 2006 om 20:01:
Op wat voor manier niet bijgekomen?? en hoelang is dat geleden??


Dat ik me wel erg appart in mijn koppie voel...stoned achtig drukkend gevoel...in de verte niet scherp zien en soms zelfs dubbel zien. Af en toe hoofdpijn erbij.

ben nu 1,5 maand verder ongeveer tis wel minder geworden maar nog niet over en soms wel weer erg...
 
Waarschuw beheerder
was'k aant sms'en,,, komen derineens stemme uit m'n phone bij iedere toets die ik indruk,,, dus ik tegen m'n maat: 'He, hou je bek'.. hij zegt: 'waar hest 't over jong' dus ik doorgaan, hoor ik 't weer, liepen die 'stemmen'(in gedaante..?:s) me over m'n hand richting m'n hoofd,,, helemaal gek in mien kop flikker ik die phone su de veert in:s...
alles was vaag, behalve da'k m'n phone 't water in donderde... bale als een stekker:s:s... :p maar achteraf wel lollig...
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
zo een lachkick ... dat iemand anders er fout van ging :roflol: janken als een klein kind op mijn bank ... hoe harder ze huilde ... hoe harder ik ging lachen ...


en ik kon niet stoppen :D
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van VageJetje op maandag 20 november 2006 om 20:12:
hoe harder ze huilde ... hoe harder ik ging lachen ...
en ik kon niet stoppen


hahaha ja ik ken het..
dat heb ik zelfs als k nuchter ben, en dan probeer je nie te lachen maar dan word het alleen maar erger, terwijl je omgeving heel serieus is..:vaag:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 20 november 2006 om 19:28:
Dat ik me wel erg appart in mijn koppie voel...stoned achtig drukkend gevoel...in de verte niet scherp zien en soms zelfs dubbel zien. Af en toe hoofdpijn erbij.

ben nu 1,5 maand verder ongeveer tis wel minder geworden maar nog niet over en soms wel weer erg...


Zo dat zijn geen dingen die je zou verwachten van een tripmiddel, eerder mentale klachten. Hopen dat het weer helemaal weg gaat, maar dat zal wel als het al minder is geworden.
 
Waarschuw beheerder
jah maar onthoud wel, 2C-I is niet het tripmiddel wat je onder de rest van de tripmiddelen neer moet zetten...
Er is heel weinig over bekend, daarom word het ookwel research chemical genoemd. Ik denk zelf dat het wel over gaat omdat het steeds beter gaat maar sommige dagen zijn echt KUT!!! En aangezien er zo weinig over bekend is kan bijna geen arts je helpen, zo ook de mijne niet. Ik probeer verder te gaan met school enzo, en werken gaat nog wel. Daardoor lijkt het net alsof er niets is, maar er is degelijk iets niet in orde en het voelt echt KUT.
Dus pas op iedereen, die het toch wil doen!!! Het is een supervet middel, maar het is een duister goedje qua bijeffecten waar weinig over bekend is. Je bent er maar 10MG van nodig om flink hard onder invloed te zijn. 10mg is ongeveer 1/4 van een sleutelpuntje gok ik. Kan je nagaan hoe weinig.
Waarschuw beheerder
wist niet dat dat zo'n link spul was..
Waarschuw beheerder
Gister voor het eerst in mijn leven met pillen hallucinaties
naties gehad haha was echt :vaag: :P
Zag gister/vanacht allemaal mensen in het gelderedom
aan hangtafels staan :S, mensen die met dienbladen rond
liepen en mensen die midden op de vloer zaten met allemaal
kleinen krukjes was echt lachen man :P :D
Waarschuw beheerder
Uitspraak van ^VonDutch® op zondag 26 november 2006 om 18:32:
Gister voor het eerst in mijn leven met pillen hallucinaties
naties gehad haha was echt
Zag gister/vanacht allemaal mensen in het gelderedom
aan hangtafels staan , mensen die met dienbladen rond
liepen en mensen die midden op de vloer zaten met allemaal
kleinen krukjes was echt lachen man


Was je niet gewoon perongeluk op het verkeerde feest :p ?
Waarschuw beheerder
Uitspraak van NoiseTerror op dinsdag 28 november 2006 om 18:07:
Was je niet gewoon perongeluk op het verkeerde feest


Nee volgens mijn niet hoor :lol:
 
Waarschuw beheerder
ben blijven hangen nix is meer vreemd