Partyflock
 
Forumonderwerp · 912258
 
nog best wel lekker eigenlijk, dacht dat ik off beat sowieso niet zou trekken.

alleen hou ik er niet van als een beat veel sneller is dan de 'melodie'. Rond 1.17 valt me dat extra op. Bij speedcore heb je dat veel fucking snelle beat en op de achtergrond een koortje dat aan het zingen is..

Maar verder zitten er lekkere geluidjes in hoor; stukje rond 2:10 heeft echt een goed sfeertje.
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 10 november 2006 om 14:18:
alleen hou ik er niet van als een beat veel sneller is dan de 'melodie'.


dat valt opzich wel mee, maar dat iedee krijg je juist door de off-beat, een soort van drive waardoor je het idee krijgt dat ie misschien wat sneller loopt.

maar thnx voor je review, was wel benieuwd wat mensen vinden.
laatste aanpassing
 
maar je beat loopt toch een beetje zo:

AAAAABBAAAAABBAAAAABB

AAAAA= stuk of 10 snelle beats?

nou aj weet ik eigenlijk niet zo zeker meer. Maar wat ik bedoel is dat je eerst een soort melodie hebt die op het begin de hele tijd constant blijft en daarna verandert de beat maar de melodie blijft ehtzelfde.

uh ik ga hem straks weer luisteren en dan zal ik even duidelijker zijn met voorbeelden want heir klopt geen fuzz van volgens mij.
beat veranderd niet qua snelheid, wel komen er nog wat hats bij enz, die zijn wel iets sneller door de delay,, maargoed daar gaat het ook niet om :P
 
maar zou goed kunnen dat ik t verkeerd gehoord heb hoor.. heb niet zon goed muzikaal gehoord :)
k snap je punt wel, maar als je bedoeld met melo terug laten komen als distortion of wat dan ook,, gaat niet werken omdat dat er ook al genoed in zit, anders gaat ie weer moeilijk lopen doen met geluiden wegdrukken.
 
zeker een goed te behappen track, zitten erg lekkere elementen in,
alleen met die strings moet je echt wat hoog uitfilteren, doen een beetje pijn aan de oortjes 8)
nu hoor ik het bij meer andere synths ook...
zeker een lekkere drive in je track.
keep it up (y)
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 10 november 2006 om 17:43:
alleen met die strings moet je echt wat hoog uitfilteren, doen een beetje pijn aan de oortjes
nu hoor ik het bij meer andere synths ook...


zal er ff naar kijken.

Thnx (Y)
 
Intro begint lekker :D


Uitspraak van verwijderd op vrijdag 10 november 2006 om 17:43:
alleen met die strings moet je echt wat hoog uitfilteren, doen een beetje pijn aan de oortjes


Ben ik het mee eens :P

heerlijke sounds gebruikt
zit ook wel een lekker sfeertje in..

En het is best een vage track naar mijn mening :p
Maar wel lekker :d

Verder weinig over te zeggen..

Klinkt goed

M.v.g
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 10 november 2006 om 19:37:
Ben ik het mee eens


zal wat aanpassingen doen met de tips die jullie gegeven hebben.

thnx
hey man egt lekker trackje (Y) heb m al 3x geluisterd ofzo (Y)
thnx gast, heb ionmiddels de string veranderd in een andere string die minder schel is, merk nu ook dat de de master combinator met de presets nogal voor schelle tonen zorgen, zal een kijken of ik die allemaal wat mooier weg kan werken.
 
Artiest {SHOWLIST artist 51833, 65138}
Geweldige track, ik vind het contrast van softe strings/belletjes tegenover de snoeiharde beat heel goed werken. De talloze FX'jes zijn ook heel goed verwerkt. Verders kan er niet echt veel over zeggen, ben net wakker (ghehe het helpt wel om goed wakker te worden XD).

Enigste ding is dat de mp3 clipt. Het lijkt op het eerste gezicht niet op te vallen met al de distortion in de track maar als je goed luistert hoor je zelfs de string distorten omdat je de track in een te hard volume hebt gerenderd.

Voor de rest toppie.. (Y)
Uitspraak van verwijderd op zondag 12 november 2006 om 11:07:
Enigste ding is dat de mp3 clipt. Het lijkt op het eerste gezicht niet op te vallen met al de distortion in de track maar als je goed luistert hoor je zelfs de string distorten omdat je de track in een te hard volume hebt gerenderd.


toch niet heb dat allemaal nog eens nagekeken., in de malstrom zelf blijft ie netjes in het geel, ook heb ik gerenderd op -4 db. Komt echt door die verneukte combinator compressor, die zorgt ervoor dat me hoge tonen idd gaan clippen, terwijl je het eigenlijk niet ziet dat ze clippen.

heb het bij de string al mooi weg gekregen, maar ben nog ff bezig met die hoge hats, om die er wel mooi in te krijgen maar niet zo schel.

thnx voor je review
laatste aanpassing
dope shit , subtiel ,maar toch erg aanwezig..doet een beetje denken aan de oude jungle van weleer...! toppie