Partyflock
 
Forumonderwerp · 910042
Waarschuw beheerder
Oke mensen zoals beloofd me 2de nummer keb gedacht aan wat de mensen zeiden en hier is het resultaat
''Kben nu 16 ben begonnen ongv. toen k 11 was vanwegen me neef die ook produceert..''

feedback aub...
http://rapidshare.com/files/1334190/ProTone_-_Parranoid.mp3.html
Waarschuw beheerder
iemand :P?
Waarschuw beheerder
dankje:) misschien kan je iets zeggen over wat beter kan:P?
Waarschuw beheerder
Ik vind de lead synth niet zo denderend klinken. Verder steekt de track goed in elkaar. Keep it up (y)
Waarschuw beheerder
danku:)
Waarschuw beheerder
Begin klinkt prima , goede opbouw en dergelijke. Ik vind de sytnh van de melodie echt niet goed maar ik hoor al wel dat je die gecombineerd hebt met een andere om het voller te laten klinken. Welke vst heb je gebruikt hiervoor? Ik hoor ook steeds een distortion op de synth die veel te sterk is waardoor je gekraak krijgt. Ik hoor ook geen vocals in de track , moet natuurlijk niet altijd in een track aanwezig zijn maar het vult altijd de track wel wat meer op...Verder is wederom de opbouw wel goed en zeker in het totaal zeker geen slechte track voor zoals je zelf zegt een beginner.Succes!
 
Waarschuw beheerder
klinkt goed man, of de kicks zijn niet lang genoeg of de snelheid van de track is niet hoog genoeg zo lijkt het of er intervallen tussen de kicks vallen.. maar klinkt echt goed:-)
 
Waarschuw beheerder
Klinkt best gozer, vind de synth ook niet helemaal lekkr klinken.... ( mis smaak...)

Leuk gespeeld met de beats, klink goed (Y)

Keep up :)
Waarschuw beheerder
Niet slecht voor op je 16e.

Dat komt wel goed.

Gesampelde bassen ofniet?

Hardcore bassen zijn wel redelijk klinkt wel een beetje oldschool vind ik.

De melo vind ik vooral een jumpstyle geluid.

Komt goed jongen.

Ga on

Mzzls Huib
Waarschuw beheerder
bwa, val wel mee, maar krijg er een oldskool gevoel bij, ...

der ken je geen goeie review aan geven,

moest je zegge, tis oldskool is ie wel goed, maar als je dan zegt, tis harcore, heb je de kans da ie minder gewaardeerd word,

grtz
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
nauw kijk, ik heb nog geen vst's gebruikt, alleen standaard FL VST's

die kraak in melody weet ik ook niet hoe dat komt, dat kwam pas toen ik m had op geslagen, komt waarsch. door de Flanger of hoe heet ie ook al weer(zit op andere pc)

bass is simpel: 2x Blood overdrive, 1x bass boost, reeverb,
Time: lager maken, en klaar
gewoon van de standaard kicks in FL

het is ook geen top kwaliteit nog hoor haha geen geld voor als je voor 2.80 per uur werkt in de supermarkt ;)

Bedankt allemaal
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Defrag op woensdag 1 november 2006 om 20:59:
het is ook geen top kwaliteit nog hoor haha geen geld voor als je voor 2.80 per uur werkt in de supermarkt


zonder veel geld kun je al een heel eind komen.
 
Waarschuw beheerder
Kan er wel mee door :) maar aan je synth is toch nog werk...

Good luckzzz
Waarschuw beheerder
bedankt