Partyflock
 
Forumonderwerp · 909467
Ik zit op de universiteit, en voor mijn opleiding moet ik ontzettend veel leren, hou bijna nergens anders tijd voor over. :S
Nou vertelde mijn vriend dat er ook zoiets is als een curcus snel lezen.
ZIjn er mensen die dit hebben gedaan? Wat waren de ervarigen? Lees je sneller? en onthoud je de tekst ook beter? Is het aan te raden?
ik heb op school twee college's over speedreading gevolgd waarmee je je snelheid iig verdubbeld, en vaak nog wel meer dan dat. En het gaat zeker niet ten koste van het tekstbegrip!
heb je er ook echt aan wat gehad?
moest je daar ook voor betalen, want volgens mij zijn die cursussen best wel prijzig...:s ?
Heb drie jaar gelden zo'n cursus gedaan. Best wel handig alleen ik doe er niet zo veel mee. Maar dingen zoals mindmapping en snellezen pas ik toe als ik moeilijke vakken heb. Het scheelt zeker veel tijd en ik begrijp meer. Echte snel lezen kan ik niet, maar lees altijd sneller dan de rest en begrijp ik meer.
Uitspraak van <...WiCkeD...> op vrijdag 27 oktober 2006 om 21:31:
ZIjn er mensen die dit hebben gedaan? Wat waren de ervarigen? Lees je sneller? en onthoud je de tekst ook beter? Is het aan te raden?


Het is zeker aan te raden als je veel tekst moet lezen, bijvoorbeeld bij een studie Rechten. Maar je leest selectief, dus even ter ontspanning "De Ontdekking Van De Hemel" in een half uur lezen gaat natuurlijk niet, maar dat wil je ook niet denk ik...;)
whahaha nee dat wil ik ook niet. Het gaat om me studie psychologie. Moet ontzettend veel lezen en ik dacht als ik zo'n curcus ga doen hou ik vast meer vrije tijd over en haal ik betere cijfers.
Vraag me alleen af wat je voor zo'n curcus moet betalen?
Absolute aanrader, cker weten dat je er wat aan hebt (y)
 
ik heb er wel eens over gehoord ja
een oude docent van mij die kon dat erg goed
en als je idd te veel tijd gebruikt met leren is dat zeker een aanrader (Y)
precies, iedereen zegt dat, dus ik denk dat ik het wel ga doen!
maar wat hebben jullie ervoor betaald? want ik kom alles curcus prijzen van 395 euro tegen VOOR 1 DAG...nogal prijzig :s