Dit gebeurt meestal omdat een of meerdere personen het beleid hebben overtreden.
Het kan natuurlijk ook zijn dat er al een actieve discussie over hetzelfde onderwerp was.
Dit soort situaties zijn te voorkomen door op de hoogte te blijven van het beleid.
kon je nou echt niks beters verzinnen dan een grap die ze vijf minuten eerder bij iemand anders uithalen...
Ga in een hoekje zitten wachten tot je schaamhaar krijgt en schrijf er een brief over naar de Tina...
kon je nou echt niks beters verzinnen dan een grap die ze vijf minuten eerder bij iemand anders uithalen...
Ga in een hoekje zitten wachten tot je schaamhaar krijgt en schrijf er een brief over naar de Tina...
beter doe je nu is alsof je ouder ben en kap je met dit gezanik van je.
k vind elke form van kindermishandeling erg.want aan elke form zal zo een kleine dr een geestelijk iets aan over houden.en mannen die hun vrouw mishandelen (waar zo een kleine bij is) is al helemaal niet goed. daar houden die ze echt iets geestelijks en emotioneels aan over. heb zelf iets in die zin meegemaakt en weet hoe zo een kleine reageert dr op enz.
juist dat heb ik ook mee gemaakt in me zwangerschap en daarna
deed ie het ook alleen maar waar me kleine bij was.
gelukkig gaat het nu beter met me kleine.
hih had het echt heel moeilijk.
maar hier maken ze grapjes over sommige dingen dat spoort niet
Het gaat losss!
ging t gister al
maar beter dat ze kappen met mij en andere afzeiken op deze topic open dan maar ander topic of doe t in me gastenboek of prive berichten..
fout
eit is gewoon dat niemand kindermishandeling goed zal keuren dus dit topic slaat gewoon nergens op, neemt niet weg dat 't erg is natuurlijk
dat proberen wij haar al een tijdje duidelijk te maken,
mjah ze is wel 13 en ze is vet stoer want ze drinkt alcohol, gebruikt drugs en ze heb een goed sexleven...
zo dat je dat ff weet ja
we dwalen af !!!!