Partyflock
 
Forumonderwerp · 906374
als je via gooogle deze zoekopdracht geeft

maasvlakte housefeest
dan vindt je dit

Haven Rotterdam selecteert drie consortia voor Maasvlakte 2 Havenbedrijf Rotterdam heeft drie ... Na de aankomst moet daar een groot housefeest losbarsten


ik kwam dit tegen via gooogle wie weet er meer van
laatste aanpassing
misschien makkelijker dat je het hele verhaal d'r ff opzet zodat we iets hebben om een touw aan vast te knopen (Y)
Uitspraak van luckyBastard13 op donderdag 12 oktober 2006 om 09:53:
misschien makkelijker dat je het hele verhaal d'r ff opzet zodat we iets hebben om een touw aan vast te knopen (Y)


Idd... :/
Dit raakt kant nog wal....
Petra 08 Dec 2005 19:40:22
Haven Rotterdam selecteert drie consortia voor Maasvlakte 2

Havenbedrijf Rotterdam heeft drie
consortia geslecteerd die nog in de race zijn voor de bouw van Maasvlakte 2. Het gaat om de Nederlandse combinatie Boskalis en Van Oord, een Belgische groep samengesteld uit Dredging International en Jan de Nul in een internationale combinatie van Ballast Nedam en het Deense bedrijf Per Aarsleff. Per Aarsleff heeft onder meer gewerkt aan een brug tussen Denemarken en Zweden, inclusief kunstmatig eiland.

Bestuursvoorzitter Hans Smits van Haven Rotterdam stelt in een persbericht: ´Het feit dat er drie consortia in de race zijn, betekent dat er een gezonde competitie is.´ Haven Rotterdam begon afgelopen zomer met de zoektocht naar partijen die in staat zouden zijn het eerste contract voor de bouw van 2.000 hectare havenuitbreiding in de Noordzee te implementeren. Veertien bedrijven meldden zich destijds. De totale kosten van het project bedragen EUR 2,9 miljard, en het eerste contract is ongeveer eenderde waard.


Petra 13 Aug 2005 14:51:01
Eerste truck Dans Parade vertrokken

ROTTERDAM - De eerste vrachtwagen van de negende FFWD Heineken Dance Parade is omstreeks 12.00 uur vertrokken van de Mathenesserlaan in Rotterdam. De laatste truck, de veertigste, zal rond 13.30 uur wegrijden, zo liet een woordvoerder zaterdag weten.


Volgens hem is het weer goed en is het "best druk aan het worden". Het ziet er naar uit dat het drukker is dan vorig jaar, zegt hij. Sommige geluidsinstallaties van wagens zijn al aangezet. "Om warm te draaien" , aldus een woordvoerder. De parade, met dj´s en dansers, is volgens de organisatie de langste van Europa. De optocht doet over de ruim 4,5 kilometer zes uur.

De stoet rijdt via de Erasmusbrug naar de Brede Hilledijk in Katendrecht. Na de aankomst moet daar een groot housefeest losbarsten. In de parade rijden wagens mee uit Groot-Brittannië, België, Polen, Zuid-Afrika en Brazilië.


:frusty: