Partyflock
 
Forumonderwerp · 880065
 
Momenteel ben ik bezig om een computer samen te stellen voor het produceren. Ik heb zelf al een Apple G5 Dual staan maar helaas zijn er bepaalde programma's niet beschikbaar voor Apple die ik wel graag gebruik onder Windows. Mijn vraag is het volgende:

Wat is nou een goede processor (prijscatogorie rond de 250 euro) voor het produceren?

Graag jullie mening hierover :)

tnx.

addit
gebruik zelf amd 3800+ dualcore, fijn ding :)
Ik heb een amd 64 3200+ (en 2 GB intern geheugen, wat ook handig zou kunnen zijn), voor Reason 3.0 in ieder geval meer dan genoeg :)
 
Uitspraak van Morax op dinsdag 13 juni 2006 om 03:55:
AMD


For show :)
 
Artiest Killerbase
AMD Athlon 64 3400+

Puik ding! Heb ik zelf ook :D

Kan makkelijk cubase, reason en Fl studio tegelijk aan. :)
laatste aanpassing
hehe, werk zelf in de automatisering, en idd AMD is prettig om mee te werken, 64 series .. gewoon goed spul :)

maja, weer ff verder met werk ;)
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 13 juni 2006 om 02:02:
Wat is nou een goede processor


ligt dat ook niet een beetje aan welk moederbord je hebt??
Uitspraak van Evil. op dinsdag 13 juni 2006 om 09:51:
en idd AMD is prettig om mee te werken, 64 series ..


Wacht m,aar todat vista komt met de 64bit versie, dan komt dat ding pas tot z'n recht..
 
Uitspraak van Myotics op dinsdag 13 juni 2006 om 11:18:
ligt dat ook niet een beetje aan welk moederbord je hebt??


idd:yes:
 
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 13 juni 2006 om 02:02:
Apple G5 Dual


Geen antwoord op je vraag, maar hoe bedoel je met geen bepaalde programma's op afdraaien? Kun je toch Reason en Logic op draaien? (en rewire, perfecte combo vind ik :) ) Wat wil je nog meer om te produceren! :D ;)
 
wow. snelle reacties. hehe. voor bepaalde dingen werk ik tog eerlijk gezegd liever met fruityloops. met fruityloops kan ik bepaalde geluiden en opbouw basis creeren. vandaar een windows
comp:)

zo te horen gaat het dus de amd 64 bit worden.

tnx guys (and girls;))
Uitspraak van Myotics op dinsdag 13 juni 2006 om 11:18:
Uitspraak van addit op dinsdag 13 juni 2006 om 02:02:
Wat is nou een goede processor
ligt dat ook niet een beetje aan welk moederbord je hebt??


ludo sanders 8)
amd3700+ amd is beter dan pentium omdat die kortere bussen heeft ! Met een amd2800+ kan je eigenlijk al alles mee doen , maar wel 2 gig geheugen.
Artiest DanM
Uitspraak van Morax op dinsdag 13 juni 2006 om 03:55:
Ik heb een amd 64


Same here, wel een 2800+ ( oudje...:9) maar een 64 bit systeem werdt mij aangeraden door de heren van MusicManiacs...(Y) verder is intern geheugen wel handig....draai op dit moment op 512Mb, was voorheen 3Gb...wat gesloopt...:( mja....512 voldoet....(Y) en ik draai Logic, Cubase en Reason...:O
Uitspraak van Marcel Van Houte op woensdag 14 juni 2006 om 18:50:
Met een amd2800+ kan je eigenlijk al alles mee doen


:yes: ( reactie hierboven...:9)


Uitspraak van Marcel Van Houte op woensdag 14 juni 2006 om 18:50:
maar wel 2 gig geheugen.


Niet perse nodig...wel handig voor als je meerdere toepassingen tegelijk wil gaan doen....:o
 
maare. als je nou vette plugins gebruikt die ook vet veel maar dan bedoel ik vet veel geheugen vreten. is dat dan te doen met een 64 bit ?? enne. is het dus verstandig neem ik aan om 2 gig erop te gooien? ddr of ddr 2?
laatste aanpassing
Uitspraak van verwijderd op donderdag 15 juni 2006 om 11:36:
is dat dan te doen met een 64 bit ??


een amd 64 is voldoende, in principe wordt toch nog geen gebruik gemaakt nog van de 64-bit-capaciteit en draait alles in 32-bit-modus, maar een amd 64 van 3000+ of meer is voldoende, of een pentium 4 van 3 GHz of meer, dan zou je in ieder geval aardig veel plugins tegelijk kunnen moeten laten draaien.
2 Gig is schijnbaar niet verplicht, maar voor ANDERE dingen is het zeker aan te raden (lees: spellen), in principe is 512MB allang niet meer genoeg. Voor muzieksoftware maakt het niet uit of je DDR1 of 2 hebt.
 
Was intel Pentium D niet krachtiger met bewerkingsprogramma's dan AMD?

Over een 6weken komen er weer prijsdalingen bij zowel intel als amd. Huidige Amd proccies zullen tot 50% goedkoper worden door de lancering van goedkopere intel cpu's.
Uitspraak van verwijderd op donderdag 15 juni 2006 om 12:23:
Was intel Pentium D niet krachtiger met bewerkingsprogramma's dan AMD?


Zou goed kunnen, Pentium 4's waren sneller in pure rekenkunde zoals het de/encoderen van films enzo, ook vanwege Hyperthreading. AMD's waren weer krachtiger voor spellen.
 
Uitspraak van verwijderd op donderdag 15 juni 2006 om 12:23:
Was intel Pentium D


:yes:
 
Amd64 x2 dualcore @ 3800 draait hier prima

2x (dual layer) 1 gig overigens ;)
 
Uitspraak van verwijderd op donderdag 15 juni 2006 om 18:28:
2x (dual layer)


ik neem aan dat je dual channel bedoelt :)
 
ik heb zelf een amd 2700 + 512 geheugen, werkt als een tiet
 
Uitspraak van verwijderd op donderdag 15 juni 2006 om 19:15:
ik neem aan dat je dual channel bedoelt :)


Juustem, jack herrer doet zn werk puik
 
Uitspraak van verwijderd op donderdag 15 juni 2006 om 20:32:
Juustem, jack herrer doet zn werk puik


wheheh :9
 
of je moet meteen een dual processor board kopen 8);)
 
duidelijk genoeg:)

ik ga voor de AMD 3800+ met 2gb geheugen... tnx guys. jullie hebben me goed geholpen. nu kunnen de producties eindelijk worden afgemaakt ;)

p.s. hou www.flatliferecords.com in de gaten. binnenkort online voor de liefhebbers van progressive, techhouse en funky electro :)


hier alvast een flash voorproefje:
http://testlab.flatliferecords.nl


addit
laatste aanpassing
Ik zou wel gaan voor de dual core versie. Is volgens mij maar iets duurder dan de normale maar heeft toch wel zo z'n voordelen. Helemaal als eenmaal de software erop is aangepast.
AMD 3800+ met 2gb geheugen


heb die ook :) ook dual core maar werkt heerlijk!
 
Indd, prima keus
ghehe bijna iedereen heeft de 3800+ x2 indd zeer fijne processor ben er erg tevreden mee