En over wel of geen techtrance: dat was meer een indicatie, ben nie zo'n hokjesman. Maak muziek, in welk hokje t past mag n ander verzinne
Dat ben ik in ieder geval helemaal met je eens.
Je track vind ik maar weinig inhoud hebben. Ik bedoel, waar werk je nu eigenlijk naar toe ? Het kabbelt nu allemaal wel leuk door, maar meer dan dat wordt het eigenlijk nergens.
Techtrance is natuurlijk heel energiek. Probeer sowieso eens een wat meer groovende baslijn te maken, die de kick als het ware 'voortstuwt'.
Voor de rest is je mix niet helemaal lekker. De clap staat bijv. echt te hard, en de wollige baslijn zit de kick weer behoorlijk in de weg, waardoor het geheel veel kracht verliest. Een steviger fundament(dikke baslijn en kick) is gewoon heel belangrijk voor welke vorm van dance dan ook. Zonder strak laag klinkt het nl. helemaal niet lekker op een dansvloer.
Succes voor de rest, en btw, hoor ik een Virus in je track voorbij komen ? Als je die hebt moet je in ieder geval met mooiere sounds op de proppen kunnen komen dan je nu doet
Gr. Neil-S