hey Je vergeet de Sambass.
De 2e melodie vind ik zwaar zuigen, sorry...
kick klinkt alleen wat dof, beter eqen miss? en wat minder laag erin, nu dreunt de kick de rest weg, verder wat beter de synth eqen en meer delay /reverb wel vette melodie trouwens
Al zou ik de kick wat harder maken tijdens de melodie, en de drums weglaten, but that's just me.. 2e Melodie lijn idd wat minder
maak er een aggressieve kick van en niet zo dof.... een kick moet beuken en niet ergens op de achtergrond mee spelen... ! en de melodie is een kwestie van smaak ik ben er niet gek van! en de vocals zijn koel...!
dus 1 aandachts puntje: je kick...
kick idd wat dof.. misschien meerdere over elkaar gooien ??
Hele vette melodie (mag inderdaad wel iets harder tegenover de rest van de instrumenten).. Bassdrum die erin komt mag wel iets meer beuken denk ik.
Tweede melodie zou ik inderdaad beetje aanpassen (klinkt alsof het niet helemaal klopt: dat probleem heb ik ook altijd), want de rest van je track is qua opbouw wel goed.
Tweede deel van je track zou ik iets meer laten beuken en iets interessanter maken, want tegenover het eerste deel is het tweede deel wat minder..
ja kap met muziek makenhaha zal zo ff nieuwe stuk luisteren
1:55
Kick komt dr in.
Maar 't knalt niet echt omdat je niet goed opbouwt naar de climax toe.
Ik vind de kick ook wat te hard staan. Lead sound valt daardoor een beetje weg.
3:05
ff weer een breakje.
2e melodie vind ik wat minder.
Aan het einde lijkt ook het geluid met andere samples wat slechter dan in het begin te worden. Aan jou de taak om uit te zoeken waardoor dit komt..
Voor de rest ben je erg vooruit gegaan man. Je hebt doorzettingsvermogen en dat werpt z'n vruchten af! Nog een paar stappen verwijderd van professionaliteit, maar t gaat de goeie kant op!
Nog een tip: Bij de afmix klinkt het mooier als je de percussie over het gehele stereoveld uitlijnd, d.w.z; ride iets naar rechts pannen, crash iets naar links, snare weer iets naar rechts etc. etc. Zo gaat niet al het geluid dwars door het midden zodat je een dieper en breder geluidsspectrum krijgt. Just a tip! (dit weten geloof ik zowiezo niet veel mensen)
Aan het einde lijkt je synth iets doffer te klinken ofzo. Maar denk ook dat dat weer met de kick te maken heeft die veel geluid wegdrukt.
T zal dus wel aan mij liggen verder
Goed.
Atmosfeer ( lekker duister )
Intro ( opbouw, doet me denken aan wat promo tracks )
Sounds ( passen goed bij elkaar, heel netjes )
Arrangement ( verder niks op aan te merken )
Vocal ( past goed in het nummer, maar helaas al vaker gebruikt )
niet goed.
Stereo panning ( Als je kick erin komt, wordt alles 1 grote brei van geluid wat nergens naar klinkt. Probeer een groter stereo veld te creeren door je samples een plaats te geven in je stereoveld... Geloof me, dat werkt echt )
Synth ( ritititieuw... je vind het goed of niet... je hebt een goeie synth gekozen voor deze track maar hij staat niet hard genoeg en hij mag wat scheller dmv EQ O.I.D. )
Arrangement... ( Tis wel goed maar toch ook weer niet... je gebruikt een 3 kwarts en een 4 kwarts maat door elkaar... en hoe goed je track ook klinkt... ze keuren het erop af!!! en de maten lijken net niet te kloppen... luister maar eens goed naar je track en je hoort vanzelf wat ik bedoel )
je gebruikt een 3 kwarts en een 4 kwarts maat door elkaar...
naja die kick vind ik niet zo klinken
at FX geluidje op de achtergrond hoeft niet de hele tijd door te gaan. gewoon een keer weg laten en er iets anders voor in de plaats doen geeft ook meer variatie.
nieuwe melodie. deze vind ik minder. past niet bij de sfeer die je in het begint hebt gecreeerd
klinkt ie wel goud heur mag altijd darker van mij maja dat is mijn stijl nou eenmaal
je gebruikt een 3 kwarts en een 4 kwarts maat door elkaar...
en dit.. vind ik bullshit :f ik hoor nergens een 3kwarts maat. ik tel de hele track door tot 4 en ik kom goed uit.
soms hoor je wel een offbeat geluid maar dat is zeker niet in 3kwartsmaat.
Arrangement... ( Tis wel goed maar toch ook weer niet... je gebruikt een 3 kwarts en een 4 kwarts maat door elkaar... en hoe goed je track ook klinkt... ze keuren het erop af!!! en de maten lijken net niet te kloppen... luister maar eens goed naar je track en je hoort vanzelf wat ik bedoel )
zo is het nu... hoe je dat plaatje naar mij stuurde zat die noot een stukje terug over de streep
Maar de tussennoten blijven niet gelijk in de maat
Maar de tussennoten blijven niet gelijk in de maat en die staan dan in 3/4 maat