Uitspraak van Lange Erwin op zondag 18 september 2005 om 17:01:Ik ook
kom op mensen, zyn er niet meer die mee doen TEGEN een campagne??
meld U allen nu aan!
Uitspraak van FlockMeister op maandag 19 september 2005 om 07:49:Dood aan Jamba...
Zijn we het daar in ieder geval allemaal over eens...
Ik denk dat met name Polska moeilijk gaat worden
je weet wat ze zeggen he, als er 1 schaap (kikker in dit geval) over de dam is...
we zeggen gewoon dat het idee gejat is... is dat nix? je moet al1 nog ff iemand hebben die dat dan verzonnen zou hebben
Uitspraak van actief op dinsdag 20 september 2005 om 16:06:Er gaan berichten rond dat de ji-HAAT ook al een actiegroepering tegen Jamba heeft opgericht..
niet om lullig te doen maar dit is zo'n beetje het eerste positieve wat ik hoor over die jihad...
kzou zeggen; blender nog maar een tijdje door met kuikens, kikkers en dinosaurussen
Hmz, ik voer eerlijk gezegd liever campagne zonder de Jihad.. (zie niet wat hun hiermee te maken hebben, zijn vast maar roddels
) denk dat dat ook goed moet lukken..!? Daar komt bij dat ik liever de oprichters van Jamba incl. t gele kuiken door een blender gooi.. of in ieder geval verban naar een onbewoond eiland!
ik voer eerlijk gezegd liever campagne zonder de Jihad.. (zie niet wat hun hiermee te maken hebben, zijn vast maar roddels
is toch echt zo:
http://www.6pack.tv/Default.asp?log=281&cont=viewLog&s=qt200
er is trouwens al tegencampagne:
http://jamba.lpiweb.nl/
Uitspraak van actief op dinsdag 20 september 2005 om 17:26:er is trouwens al tegencampagne
die campagne werkt duidelijk dus nog lang niet goed genoeg
Dan kan t topic dicht en is mijn doel op deze aarde, nu doelloos
jolien, niet getreurd! het onderwerp vh topic is: jamba word steeds irritanter. er word in 1e instantie nix gezegd over een tegencampagne, daar kwam JY mee>>>>
ik denk dat ik maar een campagne TEGEN jamba begin
en aangezien de huidige tegencampagne (nog) niet werkt, althans niet in NL, zie ik geen enkel probleem waarom jy je campagne niet door zou kunnen zetten, waar ik je overigens GRAAG mee zou helpen, want dat kut jamba gedoe is nou wel is mooi geweest lijkt me.
of zit ik er helemaal naast en moete we die hele-jamba hype maar lkkr laten gaan en ons er nix van aan trekken???















