Partyflock
 
Forumonderwerp · 806714
 
Hola Technofriekzzz !

Hieronder een nieuwe trek...

http://s49.yousendit.com/d.aspx?id=0NIIEYWB07IWZ047SSTQN9G7AU

critics graag .....


Peace :)

F.
k plaatst later ff commentaar... k moet nu weg naar verjaardag,, maar k zal hem ff reviewen.
Ey funkish :D

klinkt nice yo vette geluiden enzo (y)
mastering klinkt ook goed voor zo ver ik kan beoordelen.
lekker sfeertje heb je neergezet :P

Keep on going

Peace (f)
Werkzaam bij Music in Mind
Artiest {SHOWLIST artist 49066, 48979, 11660}
Goeie track gozer! Steekt goed in elkaar, goede geluidskwaliteit en goed afgemixt.

Paar kleine puntjes van kritiek voor zover ik die kon vinden:

- De kick ligt een beetje 'los' op de rest van de percussie vind ik, vooral in het begin valt dat op. Ik vermoed dat dat komt omdat de kick alleen laagfrequent is, misschien kun je op de bassdrum nog een extra geluidje leggen dat iets meer middentonen bevat, zodat het geheel iets meer 'kickt'?
Of misschien kun je met een sidechain compressor zorgen dat de kick iets meer samenvloeit met de rest.

- Wat mij betreft gooi je er hier en daar nog wat effecten overheen, zoals een highpass filter net voordat de kick erin komt in het begin bijvoorbeeld.

- In die breaks bij 4:30 en 6:40 valt het ff helemaal stil, vind ik persoonlijk niet zo. Denk dat het wel lekker klinkt als je op de synths een lange reverb zet die je in de break steeds verder open draait, en dan op het moment dat de synths stoppen hoor je die reverb langzaam uitsterven bijvoorbeeld.

Maar goed, dat zijn maar kleine persoonlijke details. Stuur m eens op naar wat labels, ik denk dat je m wel ergens kwijt kunt raken :)
 
Aaaight Thx menn,

Hier kan ik zeker wat mee....Kzal kijken of ik de kick wat dikker kan maken..

Wat betreft dat stuk tussen de 4:30 en 6:40, heb je helemaal gelijk in... reverb...iz wel een goed idee idd..

Thx again..:)


Grtz

F.

ps. kvind mn shit nog nie zooo goed dat ik em naar labels ga sturen...maar dr wordt hard aan gewerkt..thx 4 the compliment.
 
Ben niet echt een techno-fan, maar klinkt op zich wel leuk.. Alleen het geheel klinkt een beetje te dof vind ik.
 
Thx menn,...kzal ff kijken of ik em wat zuiverder kan maken...

more critics mensuh !! :)
Hier Mensch!

hahaha... Ik zal ook maar hier eens iets opzetten dan.

Dat stofzuiger geluid is wel vet achter de beats.

Kick is wel goed. alleen dof ja.. Dude... je moet een ParaEQ gebruiken. is echt makkelijker. (als je die heb in reason)..
Hihats ritmisch wel vet. Gaat door toch... Alleen mag wel iets steviger. Iets meer boosten rond de 8k~12k denk ik.

3:30. is wel chill... Die Stab wat je daar gebruikt.(Dat tuuw!tuuw!tuuw!) Moet je iets beter afmixen.. beetje stereo delay zal wel vet zijn denk ik.. en chorus/phaser.

Die drop op 4:34 is wel vet. Het kan opzich wel.. Maar dat windachtige geluid zou je ook wel meer kunnen laten zuigen naar de drop. (Attack)..
Helicopter geluid achter je beat doet t goed :)...
Die string die je gebruikt... probeer die is wat breder te maken.. beetje je plaat omarmen..
Afbouw rond 6:10 mag wel iets rustiger.. Die drop bij 6:45... Probeer es 1 geluid net voor de drop te gooien. bijv een snare of clap.. Ik denk dat dat wel vet is.

Dude zit al veel vooruitgang in m'nn! Aight! Binnenkort samen wat fixen hehehe... Drum n Tech. :).. Later!
geef m es wat meer comments ;) Hard bezig geweest :D
 
aaaaight...thx 4 tha critizz menn !

dr kan ik wat meej...hehehe

Mensch !!!

(F)
Heey Funkish

Ik vind die rustige stukjes juist wel wat hebben! vooral als ik me voorstel dat ik dat hoor in de westergas dan zie ik dat iedereen daar helemaal wild gaat...;) ze weten dat het komt! het gaat niet alleen om luisteren!!

De kick mag wat mij betreft wel iets voller! zwaarder...hoe je het ook maar wilt noemen:P

Verder is ie echt gruwelijk:P

grtz
 
Yow Nest ;)

Thx voor je reactie menn... mij shit in de westergas ??? hahaha dat zou wel heel vet zijn jah....maar zo ver zijn we nog lang nie....

Kzal kijken of ik die kick wat zwaarder kan maken... (betonkick) hehehe....

Peace (F)

ps. Paratoxic thx voor die link ;)
check mijn trek dan ook ff...;) kick em zometeen ff omhoog! niemand heeft gereageerd:S
Uitspraak van verwijderd op maandag 29 augustus 2005 om 08:51:
ps. kvind mn shit nog nie zooo goed dat ik em naar labels ga sturen...maar dr wordt hard aan gewerkt..thx 4 the compliment.


Vind 't een lekkere track, zou mij niet verbazen als je dit op vinyl kan krijgen (sterker nog, zou 't vreemd vinden als 't NIET zou lukken ...)
Uitspraak van Lennar-D op zondag 28 augustus 2005 om 23:27:
In die breaks bij 4:30 en 6:40 valt het ff helemaal stil, vind ik persoonlijk niet zo


Jep, da's het enige puntje van kritiek dat ik had ...
laatste aanpassing
Enne, Funkish, schrijf je effe in voor die partyflock contest, denk dat je een goede kans maakt om te winnen als je dit soort tracks weet te fabriceren :)
yoy funkish ik zou nog steeds reviewen, daar gaan we dan,, zal proberen je hele track langs te gaan.

lekkere vage sound in je intro, beetje reverbe erbij zou het nog vetter maken denk ik.

als die kick erin komt zit ik opeens in een andere beat,, die beat valt zeg maar in op een moment die ik niet verwachte,, niet verkeerd bedoeld, maar vond het wel grappig.

Ik ben niet zo'n kenner in techno, maar ik vind het persoonlijk behoorlijk eentonig,, maar ja ik weet dat die muziek nou eenmaal zo is.

je beats met de percussie klinkt overigens gewoon lekker!! :D

Ik vind je rustpunt in de track helemaal niet verkeerd, dat die trcak dan helemaal stil valt vind ik net ff minder,, maar in een zaal zal dat het erg goed doen, misschien dat je een heel klein klote geluidje in dat stille punt kan proppen, zodat je toch weet wanneer hij er in gaat komen.

Geen verkeerde track, dat zeker niet,, maar het kan mijn gevoel niks doen, maar dat komt gewoon omdat ik niet zo'n techno liefhebber ben.

maak meer van deze tracks, want aan de overige reacties merk je dat je het goed doet!!!

check ook mijn nummer eens, je had hem al gehoord maar hij is totaal veranderd!!

https://partyflock.nl/topic/807672
 
Artiest {SHOWLIST artist 31252, 154012, 66763, 41794}
Klinkt lekker groovy.
Tis niet echt mijn stijl, dus ga verder geen commentaar geven.
Technisch gezien zit er het wel ók dit trackje :) :yes:(y)
Goeie sound! Goede opbouw maar die hihat die erin komt overheerst iets teveel vind k..

Die break is lekker. Lekkere spacende geluiden (vooral die bass die erin komt is geil:D) waar je ff lekker tot rust komt om daarna weer verder te knallen.

Alles bij elkaar gewoon n lekker nrtje, maar t klinkt nog iets te eentonig.. Je kan misschien wat variatie in de percussie gooien als de beat erin zit

(y)
Artiest {SHOWLIST artist 88834, 905}
Beetje jammer... ik wilde luisteren, maar die link doet het niet meer...
 
ejow.. Partyfrieks....thx voor jullie uitgebreide reactie's menn !! echt tof !!

(Sorry Mexes ..kmoet em zowieso nog ff aanpassen ..dan knal ik het eindresultaat nog wel ff online..)

2e trek komt dr ook weer aan...heheh..kben benieuwd wat jullie daar van gaan vinden..;)

Peace !!

one love...

Funkish