Partyflock
 
Forumonderwerp · 793348
243x bekeken
Waarschuw beheerder
Ik krijg via msn een lange set doorgestuurd, maar het gaat erg sloom. Ik heb limewire uitstaan, ik zit op pf, en ik msn. En verder luister ik nog muziek. Waar kan het aan liggen dat het zo sloom gaat. Ik heb wel een snelle verbinding :)
Waarschuw beheerder
andere kant heeft trage upload
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Trancepim op zondag 10 juli 2005 om 19:43:
Waar kan het aan liggen dat het zo sloom gaat.


Je PC past zich aan de gebruiker aan :[
Waarschuw beheerder
donateur
msn zelf misschien?:P
 
Waarschuw beheerder
donateur
Bij mij ging het straks ook traag bij het versturen.. heb een upload van +/- 130kb :)
(en nee de persoon die aan het downloaden had geen trage verbinding.. :))
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Zou dat echt door msn komen?
Waarschuw beheerder
msn is niet al te best voor verzenden van bestanden :(
 
Waarschuw beheerder
Ik heb een tijdje geleden een bestand van 2.7 giga verzonden via msn :D
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Als de bestandsoverdracht in MSN Messenger langzaam is, kan dit komen doordat jij of de persoon met wie je communiceert achter een firewall of NAT-apparaat (network address translator) zit, waardoor een directe verbinding met internet niet mogelijk is. Ook kan het zijn dat je internet-serviceprovider een firewall of NAT gebruikt. Zelfs wanneer jullie je geen van beiden achter een firewall of NAT bevindt, kun je dan toch geen verbinding krijgen.
 
Waarschuw beheerder
komt door de stand van de maan

net als bij eb en vloed
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 10 juli 2005 om 19:58:
Ik heb een tijdje geleden een bestand van 2.7 giga verzonden via msn


en nu pas klaar zeker ;)
Waarschuw beheerder
MSN vertraagt de shit meestal enorm, probeer een FTP'tje op te zetten o.i.d., werkt veel sneller! En dan heb je ook geen problemen als MSN weer een keer uitvalt ;)
Waarschuw beheerder
Idd niet via MSN!

Dat gaat echt langzaam, probeer via ftp :)
Waarschuw beheerder
donateur
msn + files verzenden = (n)
Waarschuw beheerder
Ligt aan NAT zoals Snyder ook al postte. De files gaan dan via een server van MSN. Als je de juiste poorten forward (of UPnP gebruikt) en eventueel je firewall goed instelt kun je echter prima bestanden versturen via MSN, ook snel.