Partyflock
 
Forumonderwerp · 792731
 
Waarschuw beheerder
donateur
Het vermeende lid van de Hofstadgroep Nouredine el F., zou in het bezit zijn geweest van een dodenlijst. Dat beweert althans schrijver en columnist Leon de Winter op zijn weblog dat hij bijhoudt op de site van weekblad Elsevier. Afzonderlijke bronnen in kringen rond het onderzoek hebben hem die informatie toegespeeld.

Wie er op de dodenlijst staan zegt De Winter niet te weten. Vorig jaar werd wel duidelijk dat leden van de Hofstadgroep het hadden gemunt op de Kamerleden Ayaan Hirsi Ali en Geert Wilders en de Amsterdamse burgemeester Job Cohen en PvdA-wethouder Ahmed Aboutaleb. Na de arrestatie van Nourredine el F., twee weken geleden op station Lelylaan in Amsterdam, werd wél zichtbaar de bewaking verscherpt rondom minister Piet Hein Donner van Justitie, VVD-fractievoorzitter Jozias Van Aartsen en de Tweede-Kamerleden Joost Eerdmans (LPF) en Wilders.

Het Openbaar Ministerie laat in een reactie weten dat er bij de arrestatie van El F. alleen een doorgeladen machinepistool en munitie is gevonden. Een woordvoerster wilde niet ingaan op de vraag of er wellicht bij huiszoekingen een dodenlijst is gevonden. Ze ontkende noch bevestigde het bestaan ervan en zei slechts: ''Ik laat het daar verder bij.''

Moslima's
Nouredine El F., een illegaal in Nederland verblijvende Marokkaan, werd aangehouden met twee zeer radicale moslima's: de bekeerde ex-politiebeambte Martine van den O. (26) en de 21-jarige Soumaia.

Van moslima Van den O. is bekend dat ze na een verblijf in Syrië, plotseling diep in het radicaal-islamitische gedachtegoed was doorgedrongen. Ze was onder meer actief in het Al Aqsa-fonds, die nu wegens financiering van de Palestijnse Hamas-beweging op de internationale terreurlijst staat. Daar ontmoette ze ook fundamentaliste Abida, de vrouw van de vrijgesproken terreurverdachte Samir A.

De moeder van Martine zei deze week in de Telegraaf dat haar dochter op school een grote Marokkaanse vriendenkring had. Ze bekeerde zich enkele jaren geleden tot de islam en radicaliseerde zienderogen. De laatste maanden bood ze onderdak aan Nouredine El F. Het voorarrest tegen haar werd deze week met 30 dagen verlengd. Dat van El F. en Soumaia werd meteen met 90 dagen verlengd.
Waarschuw beheerder
wat is de hofstad groep enzo?? ff korte uitleg misschien :p
Waarschuw beheerder
Uitspraak van actief op vrijdag 8 juli 2005 om 13:28:
De moeder van Martine zei deze week in de Telegraaf dat haar dochter op school een grote Marokkaanse vriendenkring had. Ze bekeerde zich enkele jaren geleden tot de islam en radicaliseerde zienderogen.


Dat lijkt me echt zo erg voor die moeder :yes:
Denk je je kind goed opgevoed te hebben, heeft een baan bij de politie en dan dit... :(
Waarschuw beheerder
donateur
de bekeerde ex-politiebeambte Martine van den O


Martine van den O is een Alias, haar echte naam is Mariska v/d P.
 
Waarschuw beheerder
donateur
hahahah afwazig :respect:
 
Waarschuw beheerder
Mariksa v/d P. klopt ja...
Waarschuw beheerder
Uitspraak van zalman op vrijdag 8 juli 2005 om 13:29:
wat is de hofstad groep enzo?? ff korte uitleg misschien


Als je dat niet eens weet, wat doe je dan op dit topic?
 
Waarschuw beheerder
donateur
[img width=600 height=357]http://groups.msn.com/_Secure/0RwD7AvUVryD2X1GC***vMa6dEP5PBsG3RTJynfAsd9TR52ChTHJYdYHd!GM*kEMs1VtSrRJ*JgUTpKoQt0n3UJUh1MVLWnJ1zI0XsKFRj9U/ikenMVDP.jpg?dc=4675515055417215224[/img]

hoe is het ook zo gekomen :p
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van zalman op vrijdag 8 juli 2005 om 13:29:
wat is de hofstad groep enzo?? ff korte uitleg misschien


Was het lekker onder die grote steen O:) ??
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Shanna b) op vrijdag 8 juli 2005 om 13:30:
Dat lijkt me echt zo erg voor die moeder
Denk je je kind goed opgevoed te hebben, heeft een baan bij de politie en dan dit...


ik denk dat je als moeder echt het gevoel dan hebt dat je je dochter in de vernieling hebt geholpen
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van actief op vrijdag 8 juli 2005 om 13:28:
Het voorarrest tegen haar werd deze week met 30 dagen verlengd.


en daarna zeker weer vrijlaten ... :respect: OM :vaag:
 
Waarschuw beheerder
donateur
uiteraard

terrorisme wet he
 
Waarschuw beheerder
tsss je bekeren... schiet dan een kogel door je harses