Partyflock
 
Forumonderwerp · 786211
168x bekeken
Waarschuw beheerder
hey Leukerds...!
Ype Yes Hierzo....ff in Dokkum op bezoek bij m'n moeder die vannacht 00:00 65 wordt en nu ff een voorbereidende borrel in t raedhuis....
Ik ben begin jaren '90 begonnen met draaien.M'n dj-namen waren : Ype - Diepe Ype - Dr.Feelgood - Ypo ( Maar dan met de Zweedse (?) O, waar zit die Knop ??? :-( ) en tegenwoordig DJ Wakantanka - oftewel brenger van Licht en Rust volgens de noord-amerikaanse - indianen... LIGHT Between The ( Yp- ) Eyes !!! ( en rust is natuurlijk relatief ! ;-P )
Ik ben de housescene binnen gerold vanuit de links politieke kraakscene en wist niet wat me overkwam toen ik tussen 500 lieden stond en de rook Echt van grond tot plafond stond en ik zou zweren dat ik daar alleen stond te zweten...! Z'eker OK dus ja...!
na een jaartje vinyl te hebben verzameld mocht ik al op m'n eerste feestje draaien voor krap aan 20 Vrouw... ( ;-p ).ddrna ging het erg snel en voordat ik het wist stond ik op de meeste leuke goedbezochte ( 200 tot 600 a 700 man... ) feesten.Techno & ( Goeie... ) Trance hadden m'n voorkeur,maar in principe draai ik ALLESssss....!,Als er maar een funky VETTE Drive of groove in zit : Het moet Swingen als een ( mannen/vrouwen- ) Tiet !!na een paar jaar ben ik me wat verder gaan ontwikkelen met een goede vriend/collega-DJ in het permanent tegelijk draaien van 2 platen om me op die manier te onderscheiden van de gangbare dj-s en DIT LUKTE....Hoeraaaa...! Ik heb op boten op de waddenzee de sterren van de hemel gedraaid voor zo'n 200 man/vrouw,zeer memorabel....en klap op de vuurpijl was : Subsonic Meltdown georganiseerd door DJ Marc v.d. Vlught,waar ik samen met Wytse draaide voor 2000 leuke lieden en daar zelfs DJ Cosmix ( In middeks Wereld beroemd ! ) van z'n troon afgebeukt heb , hahahaha,leuk hoor zo pieken op een goede dag in '95 / '96 ?
WauWauWauwww...erg fijn man , draaien voor een enthousiast publiek !
nou daarna vrij snel gestopt vanwege werk en vanwege dat ik de drugs en gekloot eromheen meer dan zat was......,de muziek is al DOPE genoeg verdomme,stelletje CONEHEADS met z'n allen !!!
Maar goed,veel geleerd in de tussen tijd en nieuwsgierig gebleven naar draaien en leuke feestjes al ga ik daar hooguit 1 keer per jaar naar toe.4 jaar geleden nog met kerst op een house-classics feest in Simplon - gronigen gedraaid,wauw lekker ff vet van " Bil Gegaan" met m'n platen en leuk publiek en toen lekker gedraaid met m'n Broer ( DJ Shawnodese - check out his new cd : Twilight Twisters on his Brand New label Mindfunk ( www.mindfunk.com (?) )
Well,om een kort verhaal LANG te maken :

IK GA WEER DRAAIEN LEUKERDS....!

Dus , wil je een Knus ende Gezellige RETE-Goeie DJ Inhuren om Alleen Vette Techno (Psy-) Trance en nog meer leuks om je Oren gekletst te krijgen ?

Call Moi ! :

06-14131227

ok...
so much for now.....ik hoor het wel

ypeyes@yahoo.com

asta la Vista Baby...

Ype
een leuke Fries...
uut Grunn...
(een Schizofreen....is Nooit Alleen....! )
:-p
 
Waarschuw beheerder
donateur
Its to much, its fucking hurts, to many lines of text ;p

Maarrr ik geloof je op je woord.

:vaag:
Waarschuw beheerder
Cheers Kale Dude ( Man of Vijne Vrouw ? )
;-p
 
Waarschuw beheerder
donateur
Ik ben een man en heb een Fijne vrouw ;)

:bier:
Waarschuw beheerder
Heb die ook een Vijne Zus of-te-ZO ????

:-)
Waarschuw beheerder
(....droomt ff weg bij eerste aanblik van Schone blondine......)
 
Waarschuw beheerder
donateur
Helaas, ze is de enige ;p
Waarschuw beheerder
ach...heb leuke en fijne ex die maar niet door wil hebben dat met je ex slapen inhoudt dat dat ex wel EX is hahaha....
;-)