Partyflock
 
Forumonderwerp · 780737
289x bekeken
 
Waarschuw beheerder
Eén keer in de zoveel tijd heb k er last van...... insomnia :@ oftewel: niet in slaap kunnen vallen.... warme melk lust ik nie, slaapmiddelen word k overdag zo wazig van en mijn vriend woont te ver weg.......... 8)8):P iemand nog (slaapverwekkende) tips??? :gaap::gaap::gaap:
 
Waarschuw beheerder
de bijbel lezen (Y)
 
Waarschuw beheerder
donateur
schaapjes tellen

O:)
Waarschuw beheerder
Een cognacje ..
 
Waarschuw beheerder
joints... veel joints :P
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 30 mei 2005 om 09:55:
de bijbel lezen


:O nee johhh, dan krijg ik er meteen nachtmerries bij :X

O:)
 
Waarschuw beheerder
donateur
Goeie film Insomnia :jaja:

maar OT : :9 :smoke: roken (Y)
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op maandag 30 mei 2005 om 09:54:
Eén keer in de zoveel tijd heb k er last van...... insomnia oftewel: niet in slaap kunnen vallen.... warme melk lust ik nie, slaapmiddelen word k overdag zo wazig van en mijn vriend woont te ver weg.......... iemand nog (slaapverwekkende) tips???


ik ken het! ik had er afgelopen week elke dag last van.. Niet in slaap kunnen vallen, uiteindelijk pas rond 4.00 en om 6.30 loopt de wekker weer af! Heel de dag vet brak en moe, dus je denkt dat je wel op tijd in slaap valt, maar nee hoor! echt kut is dat.. Hoop dat het deze week wel goed gaat!
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
k :smoke: nie... :bloos:

B)
Waarschuw beheerder
donateur
toch maar gaan blowen dan, niet elke dag, maar alleen als je niet kunt pitten :)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van ~Yous~ op maandag 30 mei 2005 om 09:59:
ik ken het! ik had er afgelopen week elke dag last van.. Niet in slaap kunnen vallen, uiteindelijk pas rond 4.00 en om 6.30 loopt de wekker weer af! Heel de dag vet brak en moe, dus je denkt dat je wel op tijd in slaap valt, maar nee hoor! echt kut is dat.. Hoop dat het deze week wel goed gaat!


pfffffff jah erg hè.... k had het vannacht dus ook weer :[

Heat gekeken, 23.30 uur afgelopen, draaide me om en daar lag ik.... klaarwakker... :[ tegen 6.00 uur sliep k (volgens mij) en 7.00 uur ging de wekker.......... aaaarggh!!!! jij ook suc6 ermee dan! (f)

(en k moet dan toch misschien maar aan de alcohol...! 8))
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op maandag 30 mei 2005 om 10:04:
(en k moet dan toch misschien maar aan de alcohol...! 8))


ik kan je wel iets brouwen waar je gegarandeerd de eerste 3 dagen niet meer van wakker wordt o:)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 30 mei 2005 om 10:04:
Heat gekeken, 23.30 uur afgelopen,


same here!!!

maar ik lag uiteraard weer te piekeren GRRRRrrr :[

ken het probleem dus, lig je je gewoon op te vreten omdat je niet in slaap kan vallen..

Ik heb het altijd doordat ik weer veel te veel gaat na denken... Soms wil ik echt een verschrikkelijk dom iemand zijn zodat ik niet na KAN denken 8)
 
Waarschuw beheerder
lachgas! (N2O)

werkt ook zeer slaapverwekkend.
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op maandag 30 mei 2005 om 10:12:
maar ik lag uiteraard weer te piekeren GRRRRrrr

ken het probleem dus, lig je je gewoon op te vreten omdat je niet in slaap kan vallen..

Ik heb het altijd doordat ik weer veel te veel gaat na denken... Soms wil ik echt een verschrikkelijk dom iemand zijn zodat ik niet na KAN denken


idd.. dat heb ik nou ook!
 
Waarschuw beheerder
Ja precies, dat irritante "nadenken"....

wat er bij mij gebeurt, is dan dat ik 's avonds DENK: ik HOOP dat ik vanavond wél in slaap kan vallen zeg... en dan lig ik... woelen, draaien... bed warm (aargh!!) en: klaarwakker. pfffffffffffffff!!! :@ dan besef ik dat het intussen al 2.30 uur is en dan krijg k helemaaaal zo'n adrenalinestoot van: SLAPEN NU!!!!!!!!! wat dus niet helpt 8)

hmmmm... eigenlijk is alles waar je wazig van wordt niet zo'n goed idee voor mij.... k heb namelijk n zoontje van 8 die ook nogal eens wakker wordt.... en dan mama helemaal :vaag: lijkt me geen strak plan!! 8)

dus bye bye :cocktail: of :smoke: :(:(
 
Waarschuw beheerder
donateur
Ik heb er ook wel eens last van..:/ Heb pas n potje melatonine gehaald bij de drogist. Melatonine maakt je lichaam zelf aan om in een slaapritme te komen, als je niet kunt slapen maakt je lichaam te weinig aan of gaat je lichaam het te laat aanmaken. Heb t nu een paar keer genomen om op tijd te kunnen maffen (vooral op zondagavond/nacht) en ik merk dat t echt werkt!

Potje met 300 pilletjes kost echt geen reet, n euro of 4/5 ofzo..Neem er een stuk of 4 en je valt zó in slaap! (y)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
goed idee dus :jaja:
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
Aangepast (y)
 
Waarschuw beheerder
weet je wat nou zo vaag is? ik heb het niet altijd! soms helemaal niet zelfs! dan ga ik liggen en slaap meteen!! en qua ritme zit het op zich ook wel goed, ik ga gemiddeld rond 22:00 uur naar bed en sta ook tussen 7:00 uur (doordeweeks) en 8:00 uur ('s weekends) op! (y) toch??

bij mij is het meer geestelijk ook, denk ik. dan maak ik me er te druk over "dat het niet lukt" waarna het ook niet lukt. en dan de volgende dag zit ik er helemáál over in, omdat k dan denk: k HEB nou al een nacht gemist, nu moet ik HELEMAAAL gaan slapen!!! wat vervolgens dus mislukt. :S:/

die stomme hersenen, wou dat ik n knopje (aan/uit) had 8)8)

:D
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 30 mei 2005 om 11:52:
wou dat ik n knopje (aan/uit) had


dat zou idd te gek zijn...

net als een pc, effe in de sluimer stand zodat eccentieele dingen blijven draaien maar de rest niet

zou top zijn (y)
 
Waarschuw beheerder
gelukkig weer lekker geslapen!!! :Z:Z :D:D (y)
Valeriaan

Gebruik:

Rustgevend bij algemene nervositeit, onrust, angst -en spanningstoestanden, slaapstoornissen. Ook bij nerveuze krampachtige pijnen in maag en darm gebied.



Werking:

Mild rustgevend, krampstillend, ontspant de spieren, bevordert het inslapen. Werkt slaapbevorderend en niet verdovend, het slaapproces wordt niet veranderd, het uitrusten niet beïnvloed. Een gewenning of verslaving treedt niet op.:)
 
Waarschuw beheerder
Hey bedankt joh! :D

Vooral
Werkt slaapbevorderend en niet verdovend, het slaapproces wordt niet veranderd, het uitrusten niet beïnvloed. Een gewenning of verslaving treedt niet op.
klinkt goed! :yes::yes:

Zijn het pillen? En moet je het elke dag innemen of alleen als je niet kunt slapen? En is het duur??

(f)
 
Waarschuw beheerder
jointjes roken :jaja:
Waarschuw beheerder
Eerst een space muffin eten en na zo'n 2 uur een goede joint oproken....dan moet je toch wel kunnen pitten
Waarschuw beheerder
Eén keer in de zoveel tijd heb k er last van...... insomnia


Volges mn bazin komt dat, omdat het dan een periode volle maan is :D, ik heb daar echt nog nooit van gehoord, maar volges haar is dat echt zo
 
Waarschuw beheerder
donateur
heel veel schaapies tellen
 
Waarschuw beheerder
ghb
Waarschuw beheerder
donateur
Reiki...

Werkt ook als je teveel hebt gezopen :)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
nou, reiki lijkt me ehhh... te religieus :)

ghb te ruig O:)

schaapjes tellen lukt nie (raak telkens de tel kwijt en moet dan weer helemaal opnieuw beginnen :P :bloos: :))

en hoe lang duurt dat volle maan gedoe dan??? 8) want k heb er nu nog steeds last van! :|

en k vergeet elke x dat valeriaan spul te kopen :O

pffffff.
 
Waarschuw beheerder
Ik blaas het topic ff nieuw leven in.... heb er zelf ook regelmatig last van.

Meestal kom ik wel in slaap maar wordt ik rond 3a 4 uur weer wakker en kan ik niet of moeilijk meer in slaap komen :/

Iemand hier goede tips voor behalve drugs of medicijnengebruik?
 
Waarschuw beheerder
naar discovery kijken dan kun je pas goed slapen omdat het namelijk oersaaie zender is
 
Waarschuw beheerder
en een boek lezen helpt ook wel
 
Waarschuw beheerder
Ja dat helpt idd wel maar daar begin ik meestal niet aan midden in de nacht, kan idd zijn dat ik 's ochtends wakker word met de tv aan :d
Waarschuw beheerder
ik was in mn pubertijd een heel gestresst mannetje en had dat probleem op mn 14de ongv. en toen sliep ik soms echt de hele nacht niet, draaien in mn nest, weer naar beneden, drinken en roken en hopen dat ik daarna in slaap kon vallen, dus op een gegeven moment naar de dokter.. slaappillen, sávonds voor het slapen 1 en sóchtends nog 1tje om terug in ritme te komen, wat een ramp zeg, maja 1 plus puntje mn school was op de hoogte dus mocht te laat komen omdat ik van die pilletjes ontzettend moe werd (is ook de bedoeling) maar werd echt ontzettend moeilijk wakker sóchtends en dan moest ik dat andere pilletje nog nemen en daar werd ik nog moeier van en dat is een paar maandjes zo doorgegaan totdat de slaappillen niet meer werkten, moest ik dr 2 gaan slikken sávonds in plaats van 1, dus ik dat nog ff gedaan maar ik wou dr echt niet verslaafd aan gaan raken maar zonder slaappillen kon ik nog steeds niet maffen, toen ben ik maar gaan drinken, paar flesjes sávonds.. werkte prima ! dus zo ben ik daar vanaf gekomen, en niet dat ik nu alcolist ben want ik drink heel weinig hehe.. maar het is kut, je kijkt naar de wekker, je telt hoeveel uurtjes je nog zou kunnen slapen als je maar eens in slaap viel maar het lukt niet en je wordt zenuwachtig omdat je weet dat je wel ff MOET slapen en daardoor val je dus helemaal niet in slaap ! :-s
Suc6 de groette!
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
tv kijken...