Partyflock
 
Forumonderwerp · 768669
TP Works i.s.m. Dj/Producer Tommy Pulse presenteert “T-Pulse VSTi Synth”


Begin dit jaar presenteerde Tommy Pulse zijn debuut artiestenalbum “Land Of The Lost”. Deze Nederlands harddance producer die bekend staat om z`n aparte, stevige crossover stijl ontwikkelde speciaal voor dit album z`n eigen softwarematige synthesizer genaamd de T-Pulse. Zowel de programmering als het design en het vervaardigen van alle presets nam Tommy Pulse voor zijn rekening.

Tommy Pulse gebruikte deze softsynth in verschillende tracks op het album, zoals in o.a. het nummer `David & Goliath` waarin hij de gelijknamige preset uit de T-Pulse gebruikt.

TP Works biedt nu via haar website: www.tpworks.nl deze unieke softwarematige Tommy Pulse synth te koop aan. De synthesizer is compleet midi aanstuurbaar en heeft 128 voorgebakken geluiden.

Op de website van TP Works kun je een demoversie van de synthesizer downloaden. Deze demo is slechts beperkt doordat hij monofoon is en door een korte ruis die om de paar seconden te horen is.

website: www.tpworks.nl
e-mail: info@tpworks.nl

De prijs bedraagt € 35 ex. B.T.W. (€ 41,65 incl. B.T.W.)

laatste aanpassing
Deze demo is slechts beperkt doordat hij monofoon is en door een korte ruis die om de paar seconden te horen is


:vaag:
Oh, eerst kon ik de demo niet downloaden..
Ff uitproberen...
Reason is toch veeeeeeeeeeeeeeeeeeel beter....
Reason is toch veeeeeeeeeeeeeeeeeeel beter....


:/
 
Werkzaam bij Bar27
Reason is toch veeeeeeeeeeeeeeeeeeel beter....


Wat heeft dat er nou weer mee te maken
ach ja hij denk er wat van te weten maargoed vsti blijft een ander verhaal :P
 
vet dat ie die helemaal zelf heeft gemaakt, das echt passie voor je producties hebben (Y)