Partyflock
 
Forumonderwerp · 763203
112x bekeken
Waarschuw beheerder
Hallo allemaal,

ik heb een spaarrekening bij ABN amro en een Studentenrekening, nou wil ik van mn spaarrekening een bedrag over laten zetten naar mn Studentenrekening. Nou hoorde ik laatst dat je hiervoor boetegeld of rente moet betalen over het bedrag dat je overschrijft, weet iemand hoeveel dit is en of dit per direct gebeurd? Zou fijn zijn als iemand dit weet, wil namelijk niet dat als ik iets over laat schrijven opeens de helft aan rente weg is ofzo..

Gegroet..
 
Waarschuw beheerder
mssn handig als je dat de bank zelf vraagt?!
 
Waarschuw beheerder
*hint*


ga naar de bank en vraag het :yes:
Waarschuw beheerder
Ja, duidelijk, maar moet morgen of woensdag al het geld hebben en als ik het dus morgen ga vragen en overschrijven weet ik niet of het er op tijd is. :) Vandaar datik het hier misschien te weten kon kmen :D. Maar bedankt..
Waarschuw beheerder
Ik maak regelmatig geld over van spaarrekening naar studentenrek maar heb nooit iets hoeven betalen :no:

Ligt wel aan welke spaarrek je hebt en of je daar zonder meer overboekingen van mag doen of dat het vaststaat
Waarschuw beheerder
Doe het dan via internetbankieren. Mijn spaarrekening heet Kapitaalmarkt en mag zelf weten wat ik met het geld doe dus zal ook wel zelf weten of ik het overmaak :), welke heb jij dan? en denk je dat ik dit ook zonder betaling kan doen?