Partyflock
 
Forumonderwerp · 759516

Onderwerp is dubbel!

Zie "Bier en mixen worden duurder" voor eenzelfde onderwerp.
Mixdrankjes zoals breezers worden vanaf volgend jaar een stuk duurder om het alcoholgebruik onder jongeren te drukken. Per flesje komt er 60 cent accijns bovenop, bevestigden maandag ingewijden in Den Haag.

De meest betrokken ministers, onder wie Hoogervorst (Volksgezondheid) en Zalm (Financiën), overleggen dinsdag over een pakket maatregelen.


Het is de bedoeling dat ook bier in accijns omhoog gaat, twee cent per flesje. In ruil zal de accijnsverhoging op sterke drank zoals jenever en whiskey die in 2003 in werking trad, teruggedraaid worden. "Dat zal slijters in de rand van Nederland veel plezier doen", zei minister Zalm maandag in het RTL
dat word dus DUBBEl zoveel betalen
nou ik ga er echt niet minder door drinken hoor.... 2cent per flesje :vaag:
 
interessant, BrEezAaH AnDrE
Nee, dat klinkt logisch. Het ene verlaag je en het andere verhoog je. Dan stappen de jongeren waarschijnlijk gewoon over. :/
Werkzaam bij Tryfecta Events
Intereseerd jou dat wat dan, dat de BrEeZaH duurder word, ben je een BrEZaH SlEtJuH of zo!