Partyflock
 
Forumonderwerp · 751675
'Loverboys mikken op volwassenen'

Uitgegeven: 25 februari 2005 07:54

AMSTERDAM - 'Loverboys' richten zich meer en meer op meerderjarige vrouwen, schrijft de Volkskrant vrijdag. Loverboys zijn jongens die meisjes vleien, verleiden en vervolgens in de prostitutie dwingen. Gebeurde dit voorheen vooral bij kwetsbare pubermeisjes en adolescenten, nu wordt het 'werkterrein' naar 18-plussers verlegd. Dat maakt loverboys minder kwetsbaar voor de wet.

De Volkskrant baseert zich op een onderzoek naar 92 loverboys die de afgelopen zeven jaar met justitie in aanraking kwamen. Deze charmante, berekenende jongens zijn meestal allochtoon, hebben een crimineel verleden en opereren alleen. Zij verleiden meisjes met het expliciete doel hen in de prostitutie te laten werken. De 92 werden opgepakt voor mensenhandel.


Van de 137 slachtoffers waarvan de zaak de afgelopen zeven jaar voor de rechter kwam, was slechts elf procent minderjarig. De loverboys leren de wet en de handhaving daarvan steeds beter kennen. Het is makkelijker vol te houden dat een meerderjarige vrouw vrijwillig achter de ramen zit, dan wanneer het slachtoffer minderjarig is.

De nieuwe 'doelgroep' is in meerderheid (75 procent) jonger dan 24 jaar. Sommigen worden voor hun achttiende jaar 'klaargestoomd' om na hun verjaardag in de seksindustrie te verdwijnen.


Wat kan ik me daar kwaad over maken zeg! Afschieten die lui!:X

:frusty:
 
De loverboys die zorgen er voor dat je alleen nog hem hebt en dan gaan ze misbruik maken van de situatie.
dood laten neuQen door elkaar


Wat dachten jullie van naakt om een boom binden onder een bijennest, boven een rode mieren hol, vol smeren met honing, er 3 vechthonden naast zetten en langzaam weg laten rotten?


stok in hun reet zodat die hun bek weer uit komt


Pffff wat zou je tegen een allochtoon zeggen als hij deze dingen zei :/ ...Aanpassen en niet zulke onzin uitkramen?

Wat ik hieruit kan opmaken is dat er eentje vroeger altijd geslagen is en dat een ander sexueel erg gefrustreerd is b)
laatste aanpassing
Deze gasten moeten ze gewoon castreren!!
Of het hele zaakje eraf halen!!

:devil:
 
Wat ik hieruit kan opmaken is dat er eentje vroeger altijd geslagen is en dat een ander sexueel erg gefrustreerd is


Beetje te simpel bedacht, niet?

Inge
 
Wat ik hieruit kan opmaken is dat er eentje vroeger altijd geslagen is en dat een ander sexueel erg gefrustreerd is

Ik maak er uit op dat het woede en frustratie is tegen iets wat in Nederland gebeurd en bijna niets aan gedaan kan worden.
Pffff wat zou je tegen een allochtoon zeggen als hij deze dingen zei ...Aanpassen en niet zulke onzin uitkramen?


Denk niet dat in dit verhaal het gegeven allochtoon of autochtoon het onderwerp is. Bij allebei is het een schande!

Wat ik hieruit kan opmaken is dat er eentje vroeger altijd geslagen is en dat een ander sexueel erg gefrustreerd is


Sorry maar ik moet je zeggen dat ik een hele goeie jeugd gehad hebt, zonder huishoudelijk geweld.
laatste aanpassing
Beetje te simpel bedacht, niet?


Idd vandaar ---> B)

8)


Ik maak er uit op dat het woede en frustratie is tegen iets wat in Nederland gebeurd en bijna niets aan gedaan kan worden.


Dat snap ik, maar ga mij niet vertellen dat je iemand wil doodneuqen omdat je kwaad bent ;p
Denk niet dat in dit verhaal het gegeven allochtoon of autochtoon het onderwerp is. Bij allebei is het een schande!


Het is dat je hetzelf toegeeft (y)

Dus ontopic : Donner moet ff prioriteit stellen aan deze misdaden :jaja:
 
Dus ontopic : Donner moet ff prioriteit stellen aan deze misdaden


Helemaal mee eens (y) :respect:
die gasten ook achter het raam en alleen voor groot geschapen mannen :yes:

...

Maar wat ik niet begrijp is hoe je het als vrouw zover kan laten komen?
Kiezen ze vrouwen uit die geen "vrienden" of een goeie Fam. band hebben?
Of super onzekere vrouwen die niemand hebben?

Snap niet dta je als vrouw voor zo'n figuur iets gaat doen wat je niet wil of zelfs verafschuwd :(

Ik heb een zusje als ze slachtoffer zou zijn dan hangt die Nederlander of Allochtoon aan een boom :[ met ze eigen pikkie in ze mond en ze ingewanden eruit en naar zijn ouders opgestuurt via DHL
loverboy's herken je ook wel wat!

maarjah als meisje van 14 natuurlijk nog niet :no:
 
Loverboys
Gewoon een nekschot!
 
zet mij maar es alleen in een kamertje met zo'n gast....
Ik haat die lui!!!!!! En mijn haat wordt alleen maar groter...
 
Pffff wat zou je tegen een allochtoon zeggen als hij deze dingen zei :/ ...Aanpassen en niet zulke onzin uitkramen?


De afkomst is hier onbelangrijk, en dat wordt bij de verzonnen straffen ook niet vermeld. Jij zit altijd te zeiken over de "racistische" topics, maar je maakt het er zelf van :S

Ontopic:
Veel van de vrouwen staan zelf niet al te stevig in de schoenen, anders laat je jezelf niet zo gebruiken/misbruiken. Maar dat is geen excuus natuurlijk, het blijft erg triest. Naast het wazi-hunting zou ook het loverboy-hunting ingevoerd mogen worden :jaja:
 
hard aanpakken zulke zielige lui
Ja afschieten wat een kut lui
Artiest {SHOWLIST artist 65127, 21061}
dan weet je dus nu als dame bij wie je niet in de buurt moet zijn....
 
gaap.. er kan wel zo geluld blijven worden, maar als er nou gewoon een keer een lijst komt met namen en adressen, kunnen er wat mensen de k ingetrapt worden (y)
Hoezo minder kwetsbaar voor de wet dan? Het is gewoon manipulatie wat ze doen. Deze boys moeten keihard aangepakt worden. Ze maken die meisjes/vrouwen voor hun leven kapot...

Iemand onder de 18 is volgens de wet minder toerekeningsvatbaar, maw: de mens ouder dan 18 is dan wettelijk gezien voor zijn eigen daden verantwoordelijk.

Volgens mij zijn loverboys maar een onderdeel van een groter probleem, ik zag toevallig een documentaire op tv waarin werd gezegt dat er ongeveer 500.000 mensen (per jaar?) worden verhandelt in Europa, veel voor de sex-industrie. Die cijfers kom ik meer tegen, dus dat zou wel kloppen.

Het is dus fout om te denken dat slavernij hier niet meer voorkomt. Het is dus ook fout om te denken dat wat maatregelen helpen, want zo lang er vraag naar is blijft het probleem intact. Denk daar maar eens over na als je weer voor de grap over de Wallen loopt ofzo...:/
laatste aanpassing
 
Haha wat van die loverbois komen regelmatig in me winkel, ze geven iig veel geld uit :respect:

wereldgasten! (Y)
Spoor jij niet ofzo?
Het zijn inderdaad slechte mensen die makkelijk en snel geld willen verdien,ma snap die naïeve vrouwen ook niet helemaal.
 
Misschien kunnen we een eigen organisatie oprichten om al die gasten op te zoeken. En dan zo in elkaar meppen dat hun eigen moeder hun niet herken. Dit zou dan niet vallen onder het motto (zinloos geweld) Maar onder respect to all woman.
ik vind alle meisjes die erin trappen ook wel een beetje naief
In de Telegraaf van zaterdag staat ok een hele pagina gewijd aan dat soort volk en ook nog een pagina over pedofielen, als je zulke dingen leest.. echt ziek. Vooral dat stukje over die pedofielen.
 
Ben blij dat er hier nog een aantal zijn die zeggen,ik vind die meiden nogal naief.

En Inge,inderdaad,een goede voorlichting naar je kinderen toe en zelf direct merken als je kind zich anders gedraagt en dus problemen oppikt voor ze erger worden,zorgt voor een stabiele thuissituatie waar een kind zich veilig voelt.

Pooiers is een heel oud vak,net zo oud als er hoeren zijn.
Ik snap de ophef niet?
Omdat het een andere naam heeft?

Ik kan alleen maar gaan hopen dat vrouwen en zeker meisjes nu eens met open ogen gaan rondlopen en het eeuwige snelle vertrouwen in mensen die kadoo`s geven en zeggen dat je de liefste en de mooiste bent eens op afstand houden.

Moeten opvoeders niet eens gaan nadenken over deze problemen in Nederland?
Hoe kan je eigenlijk een échte Loverboy herkennen? Grote nepgouden ketting? Nep-Vuitton kleding? Daar lopen zo veel mensen in dat ik echt geen Loverboy zou herkennen, zag wel afgelopen donderdag een Marokkaan met een NL meisje, dacht meteen dat het een Loverboy was, wilde nog op m afstappen maar er was die dag ook voetbal en straks is het bij toeval een Feyenoord hooligan :P.

Maar als iemand me ff kan helpen graag, kan ik tenminste op Hoog Catharijne de juiste Marokkanen slaan als er weer rellenz ijn donderdagavond :D.
 
wel jij kan het dus vergeten,voor jou is het dus weer direct alleen de Marokkaan en ook direct dan weer iedere marokkaan met een nederlands meisje naast zich.

kotsen moeten ze op jouw soort.
Ik houd van kots dus dat maakt niet uit (y).
Heb een tijdje geleden die film loverboy gezien.. ik ben niet naief ofzo maar kan me best voorstellen dat er meiden zijn die erin trappen wat ik me alleen afvraag is zouden deze meiden zonder die loverboys er ook niet in terecht komen? Vinden ze het ergens niet super interessant?

Ik wil hier geen oordeel vellen over mensen die ik niet ken maar waarom is de een er kwetsbaar voor en de ander niet?

Ik kan alleen maar gaan hopen dat vrouwen en zeker meisjes nu eens met open ogen gaan rondlopen en het eeuwige snelle vertrouwen in mensen die kadoo`s geven en zeggen dat je de liefste en de mooiste bent eens op afstand houden.


Die zal je helaas altijd houden...
 
ruggengraat open prepareren en een zout behandeling geven.


Geen idee wat er zal gebeuren, lekker middeleeuws iig (y)
Pfff nu snap ik nog minder van vrouwen:S je laat je toch niet zo gebruiken ook al sta je zwak in je schoenen. Maar ja volgens mij hebben sommige meiden een oogje voor fouten types.
En die loverboys ja:S
 
Kijk het is niet in orde wat die gasten doen....En het is verschrikkelijk dat dit gewoon gebeurt in dit land....maar mensen kom op hoe dom moeten die slachtoffers dan wel neit zijn???? die zullen op z'n minst een laag iq en eq moeten hebben want welke idioot laat zich nou in met zulke gasten.......dus een beetje eigen schuld hebben ze wel vind ik....:smoke:
 
idd, met een beetje gezond verstand loop
je niet met een pimp ventje met een
vals geheugen mee.
 
bah wat haat ik zulke gaste eg erg!
ma het zijn juist degene waar je het niet van verw8 en dat zeg ik uit ervaring.
kk STAKKERS :frusty:
 
Ze hebben wel echt veel geld! Heb een paar vaste klanten die ook loverboy zijn (zijn goeie vrienden van me) en die hebben echt veel knaken hoor, kopen bijna elke week wel de nieuwe botticelli's, versace broeken, cavalli etc, hoe duurder hoe beter lijkt het wel en geld speelt geen rol, dus mij hoor je niet klagen!
Bob beier: jij bent al net zo'n nerd. Weet je winkeltje te vinden dus die staat binnekort wel id fik, verzeker hem maar vast tegen brandschade (Y).
 
Jo casuals er zijn genoeg mensen die graag een molotovje werpen hoor....Voor het goede doel toch!!!!!
 
alle maal op de brand stapel!!!!!!!!!! (y)
 
Heb de film loverboy ook gezien... ik walg van die loverboys...:S
alle maal op de brand stapel!!!!!!!!!!


De brandstapel maken we van een zaakje genaamd B. Bayer geplaatst in Hoog Catharijne en de brandstichter mag Techno€Tuig wel zijn (y) :P.
 
ja, triest mannetje die bob bayer...
Heeft hij geen dochter of zo? Keertje dat kind helemaal uitwonen en bont en blauw geslagen bij Bob voor de deur afzetten, kijken wat ie dan van Loverboys' vind :D.

Bob, als je een dochter hebt, bel me ff (y).
 
Waar gaat het heen :S Echt walgelijk loverboys de naam alleen al :S idd goeie Aerovlekje ballen afdraaien!!
 
zou die gasten inspuiten met hormonen,zodat ze lekkere tietjes krijgen,en dan in de gevangenis gooien,laat hun maar een paar jaartjes een ongewild sexspeeltje zijn daar..