2570x bekeken
donateur
Steil haar
soms wou ik dat ik krullen had, al vind ik steil haar wel handiger
Het kan allebei heel leuk staan toch?
ik heb krullen van me zelf. heb het ook wel eens gestijld maar krullen horen nou eenmaal bij me. Bij de een staat stijl mooier en bij de andere krullen..
Ik heb ook krullen, een hele bos vol! Maar meestal heb ik het stijl. Is veeeeel makkelijker, vooral in de ochtend
Ik heb net geen slag maar ook geen krullen er tussen in! Ja als ik onder de douch vandaan kom heb ik krullen! Maar vaak zat kam en fonh het meestal glad. kan best veel kanten uit met mijn haar!
ja op deze foto had ik nog heel erg lang haar nu niet meer (een heel stukje korter) dus vandaar de slag/krullen!
ja op deze foto had ik nog heel erg lang haar nu niet meer (een heel stukje korter) dus vandaar de slag/krullen!
laatste aanpassing
Krullen! 
steil 
ik heb krullen van me zelf, maar vind stijl haar ook mooi maar nietzo bij me zelf
donateur
Heb zelf TE steil haar, is meestal wel fijn.. maar op z'n tijd maak 'k ook wel 'ns golven/krullen.. afwisseling hè 
donateur
Krulletjes zijn lieffffff
ik vind het beide mooi 
maar ik heb een mooie krul
maar ik heb een mooie krul
laatste aanpassing
kheb godse stijl haar nou liever krullen hor!!







































![[img width=100 height=195]http://home.student.utwente.nl/l.addink/Misc/small2.jpg[/img]](http://home.student.utwente.nl/l.addink/Misc/small2.jpg)












