Partyflock
 
Forumonderwerp · 740441
Signwave
Multi muziek festijn.


Signwave is het festival waar muziekstijlen samenstromen. Dit multifestijn zal op 21 januari in Bar/dancing Shadrak in Groningen worden gehouden. Net als iedereen is bijgekomen van de nieuwjaarsfeesten lanceert Hamer Events hun jongste project: het dichter bij elkaar brengen van muziekstromingen en jongerenculturen.

Dit evenement omvat twee totaal tegenovergestelde muziekstromingen. Reggae en hiphop enerzijds en drum ‘n’ bass en house anderzijds. Op die manier hoopt de organisatie verschillende doelgroepen aan te spreken. Door met camera’s en videoschermen te werken kan men op de ene verdieping zien wat er op de andere verdieping gebeurt. “Het is leuk om andere mensen op een andere verdieping in hetzelfde gebouw te zien dansen. Je wordt nieuwsgierig en je gaat even kijken hoe leuk het daar echt is.” Het is tevens een poging meer respect en saamhorigheid te creëren.

Bar/dancing Shadrak telt vier verdiepingen. Op de begane grond is er tot diep in de nacht drum ‘n’ bass met o.a. Silvahfonk, Subblazer en Bitplane. Op de eerste verdieping spelen de reggaebands Sawed Off en de Dubbende Mannen en er is hiphop met o.a. Euroshoppers en Mic Knowledge. Daarna nemen de Goa-dj’s Paul en Bassid het over en draaien tot in de kleine uurtjes dampende Goatrance. Het feestje in de kelder wordt ingeluid door DJ Thijsstyle waarna hij het stokje doorgeeft aan Shadrak’s huis-dj’s en voor wie het allemaal te veel wordt is er een chill-out op de derde verdieping om even lekker bij te komen.

Signwave is meer muziek, meer mensen, meer contact en veel meer plezier! Op 21 januari is Shadrak Groningen de plaats waar jongerenculturen samenstromen op de golven van de muziek van nu. Het festival begint om 23.00 uur en duurt tot 06.00 uur, toegang is gratizzzz!!!!
Signwave, een raam naar een andere werkelijkheid.
Ziet er leuk uit! Ben er helaas niet bij maar succes!
Artiest {SHOWLIST artist 21167, 59900}
Morgen avond is het al zover en in de lounge kan je de opening verwachten van L-win een dj/vj die al een lange tijd in het vak zit, daarna gaan L-Win en Silver Platter Guy (lounge naam van DJ Jeepster) back2back waarna Silver Platter Guy weer verder gaat. Dat is de opening van de lounge.

Dus people Cu There and be there at this musical event.

With Grtz SIlver Platter Guy
wel tering druk, maar aan de andere kant was ik zwaar aan het spacen :)
Ik vond het super gezellig, ik heb de hele avond door gebracht in de lounge. Ik heb in het begin zeker rond gekeken en vond de eerste reggae band, waar Harm de bassist van is, super heerlijk klinken. In hun covers hoorde je gewoon de soul van reggae.

Om middernacht is L-win van start gegaan in de lounge, heerlijke geluiden gehoord die mij zeker bevielen. Ik hoorde zelfs nog een plaat voorbij komen electro disco geluiden die bij mij helemaal in de smaak vielen.

Waarna de beurt viel aan DJ Chninsure, hoog St. Germain en Ibiza chill out gehalte waar ik van genoot.

Hierna was de beurt aan mij(jeepster), Ik heb mogen genieten van de mensen die er zaten, want de sfeer was helemaal goed.

Hierna kwam Quintos, lekkere ambient geluiden, maar op het eind van zijn set ging hij zeker los. Vooral de plaat van Sasha die hij op het eind draaide was super vet.

De laatste 2 uur hebben Lwin en jeepster afgemaakt en klokslag 6 uur was de lounge gesloten.

Ik ben zelf heel erg benieuwd naar de foto's want er zijn er best veel gemaakt.
de eerste reggae band, was dat die van de dubbende mannen?
Nee de dubbende mannen kwamen er na.
De eerste was Sawed Off
Super goed!
 
Was Super feest veel Keuze aan muziek en die Reggae band was ook super maar ging relaxed geen gezeik beetje blowen beetje dansen etc. etc. geslaagd dat zekers