Partyflock
 
Forumonderwerp · 726133
1 volger · 5137x bekeken
 
Artiest {SHOWLIST artist 23786, 34807, 41530}
Waarschuw beheerder
weet iemand wat ghb precies met je lichaam doet? ga niet aankomen met de werking daarvan want dat weet ik wel, maar wat doet het precies met je lichaam? gaan je bloedvaten verder open staan, of doet het iets wazigs met je hersenen??
is het bijvoorbeeld slecht voor je hersenen of maakt het niet uit? hoelang blijft het in je lichaam? waarom is het zo gevaarlijk in combinatie met alcohol?


ik heb al een gezocht in toppics en niets verteld me wat ik wil weten, google helpt me ook niet echt
 
Waarschuw beheerder
Ik snap uberhaupt niet wat er zo lekker is aan Ghb, het is ranzig, en martijn, echt waar jongen! wat ben jij een zielige junk zeg! dat je zegt dat je het leven veel leuker vindt met ghb! wahahhahahhahhaha!!!! Je praat er heel stoer over, maar iemand die teveel ghb op heeft vindt ik er ook niet echt lekker uit zien!!! Net een mongooltje!!!
Je bent pas echt stoer als je helemaal uit je dak kunt gaan op feesten zonder dat je iets hoeft te gebruiken!!


Probeer eens een inschrijfformulier voor een afkickkliniek.

Iedereen mag het weten; ik vind die Ma®tijn echt een loser. Al hij echt zoveel gebruikt vind ik hem een loser, omdat dat nergens meer over gaat. En als ie uit zijn nek lult, wat volgens mijn bescheiden mening ook zo is, vind ik hem een nog veel grotere loser. Niemand zit te wachten op zo'n lulverhaal. Waar of niet waar, dat maakt niet eens uit. Het is niet eens vermakelijk maar diep triest. Elke keer als ik het teruglees krijg ik meteen dezelfde emoties als bij de film The Watershipdown. Vooral bij die scene waar dat konijntje door die vogel wordt gegrepen. Triest gewoon, aandoenlijk.

Ik vraag me ook eigenlijk ineens af waarom je al die vragen hebt gesteld, vrind Ma®tijn! Denk je dat al die goedbedoelde en informatieve antwoorden van iedereen die op dit topic hebben gereageerd jou nog kunnen redden? Denk het niet. Ik denk dat het enige wat jou nog kan redden, een bezoekje aan het Riagg is. Er zal er vast wel een zijn in Utrecht.

Ik vind dat mensen als Ma®tijn verantwoordelijk zijn voor het verhogen van de acceptatiedrempel in de maatschappij. Als er met hem met dergelijk gebruik iets zou overkomen, dan zijn wij als recreatieve gebruikers weer bij af. Kunnen we ons weer gaan verdedigen.

Vrind Ma®tijn, ik hoop dat je een keertje onder invloed van die ongelooflijke hoeveelheden GHB jezelf eens flink vrijwillig (want zo gaat dat met deze "rapedrug")zou laten verkrachten.

Toeter heeft gesproken!laatste aanpassing: 27 november 2004 19:40


gigantische irritante figuren zijn jullie, ik stel gewoon een vraag en jullie komen beide het toppic hier verneuken met jullie praatjes, ik wil helemaal niet stoer doen en het zou me vrij weinig interesseren om dat op een toppic te doen.

Wat jij er van vindt interesseerd mij echt vrij weinig,
werking van ghb op het lichaam


heeft een van jullie 2 ook maar 1 keer hierop een antwoord gegeven?? NEE, en blijkbaar heb je er ook geen fuck verstand van want er komt geen zinnig woord uit een van jullie, kom je nou alleen hier om mij ff af te zeiken ofzo??

ik vind het al zeker niet verslavend en ik ben ook niet verslaafd, lul niet zo dom als je er niet eens verstand van hebt, mijn g is nu op en ik heb geen drang naar nieuwe, ik krijg wel weer nieuwe maar ik MOET het niet, is dat een eigenschap van een 'junk' ???? NEE

ik vind g helemaal niet zoveel voorstellen, het is wel zwaar chill maar verder ook niet, het is niet alsof ik er afhankelijk van ben ofzo

krijg gewoon de tyfes en sterf en laat je niet meer op mijn topic zien anders gooi ik ghb in het drankje van je moeder en krijg je een broertje of een zusje erbij...
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
ik vind het al zeker niet verslavend en ik ben ook niet verslaafd, lul niet zo dom als je er niet eens verstand van hebt, mijn g is nu op en ik heb geen drang naar nieuwe, ik krijg wel weer nieuwe maar ik MOET het niet, is dat een eigenschap van een 'junk' ???? NEE


hmmzzz...:S volgens mij en het kleine beetje kennis dat ik heb is dit precies het voorbeeld van een junk die er zelf nog niet helemaal achter is! Bewijs nou gewoon voor jezelf dat je geen junk bent en stop ermee, of ga in ieder geval over op recreatief gebruik ( en dan bedoel ik niet voor het slapen gaan )

Toeter -> :respect:
Waarschuw beheerder
GHB olee olee!! (y)
Egt mijn favo partydrug!! :yes: :bounce:
 
Waarschuw beheerder
GHB olee olee!!
Egt mijn favo partydrug!!


kijk, er mogen vanaf nu alleen dit soort mensen reageren in mijn topics
Waarschuw beheerder
GHB is voor zover ik kon vinden niet schadelijk voor hersenen en organen (middeltje moet wel goed gebrouwen zijn) als het niet overgedoseerd wordt (Als de dood intreed lijkt het me duidelijk schadelijk).

GHB wordt gemaakt van GBL en NaOH. Ik heb ergens gelezen dat alcoholonopgeloste GBL omzet in GHB, waardoor overdosering kan ontstaan.
Waarschuw beheerder
kijk, er mogen vanaf nu alleen dit soort mensen reageren in mijn topics


(y)

Iedereen moet lekker zelf weten wat ie gebruikt en waarom ie dat doet,we zijn niemand een verklaring schuldig en zitten zeker nie op een preek van iemand te w88 die zelf ook gebruikt...
Waarschuw beheerder
donateur
en blijkbaar heb je er ook geen fuck verstand van


Ik zou zeggen, check mijn profiel wijsneus. Er hebben 3 mensen van Unitydrugs gereageerd, waarvan 2 serieus. Nummer 3, ikzelf dus, heb geen zin om hier serieus te reageren, als jij niet open staat voor het advies van mijn collega's.

ik vind het al zeker niet verslavend en ik ben ook niet verslaafd, lul niet zo dom als je er niet eens verstand van hebt, mijn g is nu op en ik heb geen drang naar nieuwe, ik krijg wel weer nieuwe maar ik MOET het niet, is dat een eigenschap van een 'junk' ???? NEE


Dat noem je nou een ontkenningsfase, Flip! Laten we het er over eens zijn dat het niet goed met je gaat als je echt zoveel gebruikt als je zegt.

ik vind g helemaal niet zoveel voorstellen


Blijkbaar toch genoeg om er zoveel van te nemen. Dus wie neemt wie nou in de zeik.

er komt geen zinnig woord uit een van jullie, kom je nou alleen hier om mij ff af te zeiken ofzo??


Dat heb je goed bedacht, ja. Je kan hier gewoon niet aankomen met zo'n verhaal en dan net doen of het de normaalste zaak van de wereld is. Vind je zelf dat je serieus overkomt alsof je echt wilt weten wat het met je lijf doet? Je vraagt er gewoon om om belachelijk gemaakt te worden. Als je werkelijk zoveel gebruikt en er echt verantwoorde informatie over wilt hebben, dan nodig ik je uit op ons forum op de Unitydrugs site. Alleen zul je je dan wel open moeten stellen voor de kritiek die op je gebruik uitgesproken zal worden, aangezien het allemaal mensen zijn die er echt verstand van hebben. Dan hoef je dus niet met die onzinnige uitspraken zoals hieronder aan te komen, want dan wordt je er dus gewoon vanaf getyfd!

krijg gewoon de tyfes en sterf en laat je niet meer op mijn topic zien anders gooi ik ghb in het drankje van je moeder


Rustig maar, nergens voor nodig om zo te reageren.

krijg je een broertje of een zusje erbij...


Dan moet je wel snel zijn nu je ze nog kan maken.


[img]http://unity.mrvanes.com/images/logo_top.gif[/img] [img]http://unity.mrvanes.com/images/logo_top.gif[/img] [img]http://unity.mrvanes.com/images/logo_top.gif[/img] [img]http://unity.mrvanes.com/images/logo_top.gif[/img] [img]http://unity.mrvanes.com/images/logo_top.gif[/img] [img]http://unity.mrvanes.com/images/logo_top.gif[/img] [img]http://unity.mrvanes.com/images/logo_top.gif[/img] [img]http://unity.mrvanes.com/images/logo_top.gif[/img] [img]http://unity.mrvanes.com/images/logo_top.gif[/img]
 
Waarschuw beheerder
2x gebruikt en het werkt niet op mij ofzo :9
Alles tintelde wel lekker, ik liep een beetje vaag, nog wel gecontroleerd maar het zwaaide en draaide allemaal een beetje. Heerlijk geslapen daarna (Y) volgende ochtend niet rot...
Maar tsja leuk vond ik het verder niet :/
Waarschuw beheerder
donateur
kijk, er mogen vanaf nu alleen dit soort mensen reageren in mijn topics


Kijk, dit bedoel ik nou. Dit impliceert toch al dat je helemaal geen informatie wilt hebben?

GHB olee olee!!
Egt mijn favo partydrug!!


Dat is het voor mij ook! Maar het blijft alleen leuk als je het recreatief gebruikt en niet zo gebruikt zoals onze grote vriend dat (volgens eigen zeggen) doet.

Iedereen moet lekker zelf weten wat ie gebruikt en waarom ie dat doet,we zijn niemand een verklaring schuldig en zitten zeker nie op een preek van iemand te w88 die zelf ook gebruikt...


Misschien moet je eerst eens de hele thread gaan lezen. Hij vraagt zelf om informatie, maar slaat alles in de wind. Vind jij het gek dat mensen gaan preken? Denk je dat het goede reclame is als hij dood gaat en in de krant komt te staan? Daar komen ze dan weer, alle vooroordelen. Iedereen moet inderdaad zelf weten wat en waarom hij gebruikt, maar als je dan zelf vragen gaat stellen, dan moet je ook de minder leuke antwoorden accepteren.
 
Waarschuw beheerder
Waarom party drug? ik kreeg dr niet echt energie van ofzo, werd alleen maar sloom en moe :9
Heb het niet op een party gebruikt hor. Wie weet dat als ik die pomping beats hoor dat ik ineens vette energie krijg ;)
Waarschuw beheerder
donateur
Waarom party drug? ik kreeg dr niet echt energie van ofzo, werd alleen maar sloom en moe


Ik kan er heerlijk op feesten en word er op een feest nooit sloom van. Aan de andere kant als ik het op een feestje thuis gebruik, dan is de werking weer heel anders.
Waarschuw beheerder
Ik ga er egt helemaal los op! :bounce: Eerst gebruikte ik vaak pep op een feest maar na 2 n88 wakker word ik daar alleen maar para van. :vaag: Van GHB duzz nie,gewoon lekker dansen en ben veel spontaner.
Na t feest lekker slapen en inderdaad geen kater. (y)
 
Waarschuw beheerder
Holy shit :kwijl:
Klinkt lekkah :D
 
Waarschuw beheerder
Maar ben je dan alcohol vaag zeg, dat alles beetje aan je voorbij vliegt. Of weet je na afloop nog precies alle nummers die gedraait werden? :P
Waarschuw beheerder
donateur
Dat is t ook!


Maar denk je dat het nog net zo lekker is als je in een week 250ml naar binnen werkt? Denk je dat je er met dergelijk gebruikt lekker van blijft slapen? Zoals jij en ik het gebruiken is het elke keer weer leuk. Maar wanneer het een gewoonte wordt, dan is de lol er op een gegeven moment vanaf.
Waarschuw beheerder
Maar ben je dan alcohol vaag zeg, dat alles beetje aan je voorbij vliegt. Of weet je na afloop nog precies alle nummers die gedraait werden?


Weet alles nog wel wat r gebeurt is maar t is wel zoals met alcohol dat je de dag erna zoiets hebt van... "Ow jee...Had ik me nie een beetje in kunnen houden??" Qua flirten dan hè...Teminste...Dat heb ik...Daarom vond ik pep zo lekker want dan liet ik geen vent in de buurt en duzz ook geen spijt na de tijd...
Maar als je jezelf een beetje in de hand houdt is t egt (y)

Maar wanneer het een gewoonte wordt, dan is de lol er op een gegeven moment vanaf.


Das toch met alles zo??
 
Waarschuw beheerder
je komt hier in mijn topic, mij afzeiken en zeggen dat ik stoer wil doen?? dat slaat werkelijkwaar nergens op, ik wil helemaal niet stoer doen, als zou ik dat wel willen doen dan zou ik dat niet op een forum doen, dat slaat echt nergens op, als jij informatie wil geven hou het dan bij informatie en niet bij advies
Waarschuw beheerder
donateur
als jij informatie wil geven hou het dan bij informatie en niet bij advies


Advies en informatie is bijna hetzelfde Martijn. Maar nogmaals, als je echt serieus geinteresseerd bent in goede info, stel je vraag dan op ons forum op Unitydrugs. Met de argumenten die hier gevallen zijn is geen land te bezeilen.
 
Waarschuw beheerder
donateur
[img]http://members.chello.nl/h.vandenelzen2/kuttopic.jpg[/img]
 
Waarschuw beheerder
:yes: ghb sucks :yes:
 
Waarschuw beheerder
okay is goed ik leg me erbij neer, er valt zoals gewoonlijk geen normaal topic te openen
 
Waarschuw beheerder
donateur
Martijn kweet nie of je 't in de gaten hebt maar ze proberen je hier alleen maar te waarschuwen en dat 't gewoon niet goed is als je egt zoveel GHB gebruikt....
 
Waarschuw beheerder
hmmmzzz...zit zelf de laatste tijd ook er aan te denken het is een keer te gaan proberen :yes:....

gebruik nu al zo'n 4 jaar :xtc:...laten we zeggen 2 x per maand gemiddeld....en heb het daar eigenlijk helemaal mee gehad....ondanks dat ik het aardig trek...toch.

alleen van eenieder die van de pillen is over gegaan op ghb, ken ik er geen een die nog niet een slechte ervaring drmee heeft gehad......oftewel...die nog nooit er van out gegaan is.

en daar heb ik geen behoefte aan;)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
gebruik nu al zo'n 4 jaar ...laten we zeggen 2 x per maand gemiddeld....en heb het daar eigenlijk helemaal mee gehad....ondanks dat ik het aardig trek...toch.

alleen van eenieder die van de pillen is over gegaan op ghb, ken ik er geen een die nog niet een slechte ervaring drmee heeft gehad......oftewel...die nog nooit er van out gegaan is.

en daar heb ik geen behoefte aan


zo ben ik er ook op gekomen...
Waarschuw beheerder
donateur
alleen van eenieder die van de pillen is over gegaan op ghb, ken ik er geen een die nog niet een slechte ervaring drmee heeft gehad......oftewel...die nog nooit er van out gegaan is.


Ik gebruik 2 jaar G en ik ben nog nooit out gegaan, ligt er net aan hoe je er mee omgaat.
 
Waarschuw beheerder
en kan je het aanraden>?

kijk ik gebruik :xtc:......puur voor het dansen.....
zie het als blowen......eerste jaren is het puur om stoned te worden...na een tijd heb je het helemaal gehad met die vaagheid.... en rook je alleen er af en toe nog een voor de smaak en gezelligheid...
ik heb datzelfde met pillen.
mn danspasjes zijn nogal snel en hard;)...en zonder drugs is het bijna niet te doen.

ik denk niet dat G veel energie bijdraagt ofwel>?
Waarschuw beheerder
donateur
Op feesten gebruik ik G in combi met een pilletje, anders is het voor MIJ iig niet te doen.

Vooral in het begin krijg ik genoeg energie van G, maar later voel ik wel dat mijn benen wat zwaarder worden hoor :P

Met ephedra vind ik het ook lekker op een feest :yes:
Waarschuw beheerder
GHB is troepppppppppppppppppppp.punt UIT
Waarschuw beheerder
GHB kan zowel een stimulerend als een verdovend effect hebben.

GHB werkt in op 2 receptoren (simpel uitgelegd is een receptor een soort slot waar bepaalde specifieke stoffen als een sleutel op passen):

1 - De GHB receptor. Bij lagere doses G is dit de enige receptor waar het GHB molecuul aan bind. Wanneer deze receptor wordt geactiveerd door GHB geeft dit een stimulerend energetisch gevoel.

2 - De GABA-B receptor. Bij een hogere dosis GHB zijn op een bepaald moment de GHB receptoren allemaal bezet. Nu bind de GHB zich aan de GABA-B receptor. De binding met deze receptor geeft juist een hypnotisch verdovend effect. Je wordt slomer en dromeriger en kan zelfs bij een overdosis 'out' gaan.

Na een tijdje (2-3 uur ofzo) is er niet voldoende GHB meer in je lichaam om de GABA-B receptoren nog langer te activeren. Nu zijn weer alleen de GHB receptoren gebonden en je wordt weer wakker/fit. Door het stimulerende effect kun je nu bijvoorbeeld erg moeilijk slapen.
Waarschuw beheerder
donateur
Toeter, overduidelijk dat Martijn alleen maar antwoorden wil van gelijkgezinden (=junks) en liever geen serieuze antwoorden krijgt.

Zielig he.... :vaag:
 
Waarschuw beheerder
helemaal niet, ik kan er zo mee stoppen en dat doe ik ook wel maar nu nog ff niet


Hehehehe :-D

Ikzelf vind de combo Alcohol en GHB werelds! :devil:

Chris
 
Waarschuw beheerder
helemaal niet, ik kan er zo mee stoppen en dat doe ik ook wel maar nu nog ff niet


Hehehehe :-D

Ikzelf vind de combo Alcohol en GHB werelds! :devil:

Chris
 
Waarschuw beheerder
Oh Toeter69! wat lul jij nou slap! over schoonheid zit van binnen?? What the fuck??? en "dat is nou typisch zo'n uitspraak voor een niet gebruiker"? whaha!

Lieve schat! jij kent me niet, en je hebt er helemaal geen weet van wat ik allemaal heb gebruikt! ik heb ook 5 jaar in de partyscene gezeten, 4 dagen achterelkaar afteren, allen feesten afgaan... maar ik heb zoveel mensen de vernieling in zien gaan, met name ook door ghb, maar goed, meid, als jij het zo lekker vind, en zo onzeker bent, dat je jezelf niet durft te zijn enzo, en het niet leuk kunt hebben zonder drugs, dan ga je toch lekker door! mij interesseert het geen ene flikker dat jullie je gezondheid verneuken, en je tanden uit je bek vallen!
 
Waarschuw beheerder
afgaan= afteren
 
Waarschuw beheerder
afgaan= afteren
Waarschuw beheerder
Tsjonge jonge....Wat maakt iedereen zich druk om elkaars uitspraken zeg....Laat iedereen toch lekker in zn waarde!! :vaag:
 
Waarschuw beheerder
en kan je het aanraden>?

kijk ik gebruik ......puur voor het dansen.....
zie het als blowen......eerste jaren is het puur om stoned te worden...na een tijd heb je het helemaal gehad met die vaagheid.... en rook je alleen er af en toe nog een voor de smaak en gezelligheid...
ik heb datzelfde met pillen.
mn danspasjes zijn nogal snel en hard ...en zonder drugs is het bijna niet te doen.

ik denk niet dat G veel energie bijdraagt ofwel>?


ja zeker!!


Toeter, overduidelijk dat Martijn alleen maar antwoorden wil van gelijkgezinden (=junks) en liever geen serieuze antwoorden krijgt.

Zielig he....


tering he, vroeg iemand jou wat?? NEE
Waarschuw beheerder
donateur
alleen van eenieder die van de pillen is over gegaan op ghb, ken ik er geen een die nog niet een slechte ervaring drmee heeft gehad......oftewel...die nog nooit er van out gegaan is.


Het feit dat je geen slechte ervaringen hebt meegemaakt bij jezelf of om je heen, betekent niet perse dat je niet verkeerd bezig bent. Ik zou ook wel elke dag aan de GHB kunnen gaan, en dan gaat ook alles prima. Maar om dan te zeggen dat er niets aan de hand is omdat ik er geen last van heb, dat klopt niet helemaal. Of niet?

Oh Toeter69! wat lul jij nou slap! over schoonheid zit van binnen?? What the fuck??? en "dat is nou typisch zo'n uitspraak voor een niet gebruiker"? whaha!

Lieve schat! jij kent me niet, en je hebt er helemaal geen weet van wat ik allemaal heb gebruikt!


Lieve schat! Heb ik je naam genoemd? Ik heb enkel jouw melding een algemene betekenis (in mijn optiek) gegeven. En bovendien, je gebruikt toch niet? Heb ik in jouw geval toch gelijk. Dus wat lul je nou?!

maar ik heb zoveel mensen de vernieling in zien gaan, met name ook door ghb, maar goed, meid, als jij het zo lekker vind, en zo onzeker bent, dat je jezelf niet durft te zijn enzo, en het niet leuk kunt hebben zonder drugs, dan ga je toch lekker door!


Pffff, ik heb meer mensen de vernieling in zien gaan (op tv, dat dan weer wel) die het leger in gingen. Dus Soldaat **CyNN**(althans dat staat in je profiel), ga jij je maar lekker uit laten zenden en overhoop laten knallen, dan gaan wij hier gewoon verder met leven. Een verstandige gebruiker overkomt niets, maar ook verstandige soldaten sneuvelen helaas. Dus kom nou niet met die onzin over de vernieling in gaan. (Al met al ben ik toch blij dat je het land verdedigt, denk alleen dat je verdedigingsroeping ergens anders ligt.)

mij interesseert het geen ene flikker dat jullie je gezondheid verneuken, en je tanden uit je bek vallen!


Dan moet je gewoon niet reageren. De rest interesseert het namelijk wel wat, daarom probeert iedereen hier op zijn eigen goedbedoelde manier goeie informatie te geven. Ook ik probeer onze vriend een en ander duidelijk te maken, hoewel ik door zijn eigen reacties nogal sarcastisch uit ben gekomen.

Tsjonge jonge....Wat maakt iedereen zich druk om elkaars uitspraken zeg....Laat iedereen toch lekker in zn waarde!!


Als je in je eigen waarde gelaten wilt worden en je niet druk wilt maken om andermans uitspraken, dan moet je vooral een discussieforum bezoeken.

**offtopic**
Bovendien soldaat **CyNN**, ik vind het leuk dat je je vorige week bij het forum hebt bijgevoegd, maar wel een beetje jammer dat je gelijk met die grote bek komt. Ik vind het overigens wel dapper dat je anderen voor junk durft uit te maken, om vervolgens nog even te melden wat voor type gebruiker je zelf bent geweest.
**einde offtopic**
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Toeter, overduidelijk dat Martijn alleen maar antwoorden wil van gelijkgezinden (=junks) en liever geen serieuze antwoorden krijgt.

Zielig he....


Tsja....De waarheid is hard hè Martijn...??


tering he, vroeg iemand jou wat?? NEE


Nou nou nou....Je kan egt nixx hebben he...??
Waarschuw beheerder
donateur
Junks vergeten blijkbaar snel...

Ten eerste open je zélf n topic, dus ja, je vraagt om n reactie.
Ten tweede staat er duidelijk Toeter in de aanhef en heb ik het dus niet tegen jóu.
Waarschuw beheerder
**offtopic**
Bovendien, ik vind het leuk dat je je vorige week bij het forum hebt bijgevoegd, maar wel een beetje jammer dat je gelijk met die grote bek komt. Ik vind het overigens wel dapper dat je anderen voor junk durft uit te maken, om vervolgens nog even te melden wat voor type gebruiker je zelf bent geweest.
**einde offtopic**


Huh...?? :vaag:
Heb je t tegen mij...?
Waarschuw beheerder
donateur
nee, tegen CyNN ;)
Waarschuw beheerder
donateur
Huh...??
Heb je t tegen mij...?


Sorry, ik voelde hem al aankomen, heb het snel even ge-edit!
 
Waarschuw beheerder
geen gezeik.en pakke die potte
Waarschuw beheerder
donateur
geen gezeik.en pakke die potte


Oh god, als jij nou even wat eerder had gereageerd, dan waren we sneller klaar met dit topic.:D:P











...maar je hebt wel gelijk...
Waarschuw beheerder
Sorry, ik voelde hem al aankomen, heb het snel even ge-edit!


Oké...! [IMG]http://smilies.jeeptalk.org/otn/wink/thumb.gif[/IMG]
 
Waarschuw beheerder
Sooow.. denk dat ik mezelf beter niet had kunnen toevoegen!
Damn! wat een zeikerds zeg hier !!!! te triest voor woorden! De mensen voelen zich hier snel aangevallen! Zal wel door de drugs komen! En dan heb ik het met name over onze enige echte eigen psycholoog, die alles weet!!! :P
 
Waarschuw beheerder
Sorry toeter! hahhahahhha ik dacht dat je een meisje was!!!
hihi sorry!!!! pfffffffffff...... lekker hoor
Waarschuw beheerder
donateur
Sooow.. denk dat ik mezelf beter niet had kunnen toevoegen!
Damn! wat een zeikerds zeg hier !!!! te triest voor woorden! De mensen voelen zich hier snel aangevallen! Zal wel door de drugs komen! En dan heb ik het met name over onze enige echte eigen psycholoog, die alles weet!!!


Niet zo kinderachtig doen, daar krijg je broze botten van. Ik had toch al gezegd dat ik het leuk vond dat je erbij bent gekomen?! Alleen een beetje jammer dat je niet met wat leuks kon komen ter introductie.

Sorry toeter! hahhahahhha ik dacht dat je een meisje was!!!


Hahaha, ik dacht precies hetzelfde over jou!! Maarreh, het feit dat ik dus geen meisje bent, verandert dat de zaak voor je?

hihi sorry!!!! pfffffffffff...... lekker hoor


Je hoeft je niet te verontschuldigen hoor! Ik vind je best lief.
laatste aanpassing