Partyflock
 
Forumonderwerp · 720397
700x bekeken
Waarschuw beheerder
donateur
Srry,.. maar weet gewoon niet wat ik met mijn verdriet aan moet..

gistre 6 uur is mijn hondje Klein pincertje van 10 jaar
weggelopen.. veel gezocht..! , Gaf het op.. Mam&pap zeiden , die komt wel trug morgen als het licht is..!


vanmiddag om 1 uur .. was het zover..had um gevonden.. ..voor ons oude huis.... Dood..:'(..

Niet aangereden ofzo... , HIj had zware Epeleptie..
Dus is daaraan MayB overleden..

!!! ik heb z'n Zwaar schuldgevoel.. Ik had de poort open laten staan! had ik dat niet gedaan had die mayB nog geleeft..:'(..!!
pff iemand z'n Huisdier wel eens verloren!!

Dunnow what 2 do.. :'(..
Kiss Jessy!

[img]http://www.meetn.nl/leden/uploaden/18149/MynDoggi.JPG[/img]
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
ja maar , als ik de poort niet had open gelaten.. Was die niet weggelopen.. had die ook niet dood geweest weet ik 100% ckur.. :'(..
 
Waarschuw beheerder
hee meis!!
ik heb zelf een hond kan me voorstellen hoe verdrietig zoiets is :(

heeeeeeel veel sterkte en ik hoop dat je de goede herinneringen aan je hondje kan vasthouden!!
 
Waarschuw beheerder
donateur
Heel veel sterkte, neem jezelf niets kwalijk.
je hondje heeft het einde aan voelen komen, dan lopen ze weg om ergens rustig te sterven.
 
Waarschuw beheerder
jessica nichiej van me..
ik vind ook zo erg van peewee..
maar meissie je weet dak altijd voor je klaar sta
en ik hou egt kei veel van je
we helpe je er bove op hoor!.(K) renate..:D :lief: ya!
Waarschuw beheerder
donateur
Ik , ga um nu vast Houden...
gister durfde ik het niet..
maar ik denk dat ik er dan hele erge spijt van krijg..

om half 4 word peewee begraven :'(...
Waarschuw beheerder
donateur
sterkte meis :hug: (F)
Waarschuw beheerder
donateur
Heb peewee net vastGehouden..
pff.. zielig hoor.. tongetje uit z'n bekkiej..!
Zo stijf en koud Voelt die aan..

Papa heeft um in een dekentje Gewikkeld..

Ik durfde um niet langer dan 5 min vast te houden..
heb een schuldgevoel.. :'(...Normaal hield ik um uren vast..

en nu... Nu's Ie dood.. :'(...

is wel een OPluchting dat Ik peewee even heb Vast gehouden..
Waarschuw beheerder
sterkte :bah:
 
Waarschuw beheerder
lieve schat, ik weet precies hoe je je voelt!! 1 oktobere hebben wij onze hond in moeten laten slapen, en het was vreselijk! mis hem nog steeds iedere dag, maar het word al minder....ik heb veel steun gehad an het blafforum, over de honden hemel... klinkt misschien heel suf, maar zoals het daar beschreven staat lopen de tranen over je wangen! heel veel sterkte de aankomende dagen, en ookal lijkt het nu niet zo.. maar het word minder!

http://www.indigo.org/rainbowbridge_ver2.html dit is de link naar de regenboogbrug, over die hondenhemel waar ik het over had!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Pff.. Dat is wel mooi ja..
Hoop echt dat het bestaan :'(...

Vond net z'n Knuffeltje.. :'(.. Ruikt helemaal na peewee..
pff :'(....
zou ik die bij zn Grafje neer leggen , of zelf bij Houden?..

thnx Anyway..(K)
Waarschuw beheerder
Ik voel met je mee meid.
Honden hebben een speciaal plekje in mijn hart ook.
Honden zullen altijd in de hemel komen want ze zijn lief en trouw van oorsprong.
Waarschuw beheerder
donateur
peewee net in een Kistje gdaan..:(..
pfff Gerrum..:'(

z'n dekentje er bij... Knuffeltje tussen z'n pootjes..
 
Waarschuw beheerder
donateur
agossie :(
sterkte meid :flower:
Waarschuw beheerder
jeetje,das errug.
Maar maak je maar niet teveel verwijten want misschien was t ook wel gebeurd als ie gewoon thuis was geweest.
Sterkte in iedergeval.
 
Waarschuw beheerder
donateur
:(

Sterkte ermee (f)
Waarschuw beheerder
sterkte ermee (F)

ik heb ook mijn beide lieve honden overleden. Mis ze elke dag nog erg!!!

Hondjes zijn betere vrienden dan sommige mensen :yes:
Waarschuw beheerder
donateur
Oooh dat is ook zielig!!!
Maar tis echt niet jouw schuld hoor.. Klinkt heel hard, maar die aanval had ze echt overal gekregen!!! Niet schuldig voelen hoor!!!

Heel veel sterkte bij t verwerken van t verdriet!
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
stertke wijfie (K)
Waarschuw beheerder
donateur
heel veel sterkte... het is nooit leuk om dierbaren te verliezen, of het nou familie, vrienden, of je huisdier is..

misschien was hij wel gewoon aan een hartstilstand overleden omdat hij toch in loopstand lag, maar het is absoluut niet jouw schuld dat hij is overleden!

erg knap van je ook dat je hem toch even hebt vastgehouden, dat zou ik persoonlijk niet kunnen :(

ik hoop dat PeeWee in de hondenhemel komt..


sterkte :bah:
 
Waarschuw beheerder
:( heel veel sterkte meid :( :bah:
Waarschuw beheerder
sterkte.. ik moet er ook niet aandenken als mijn hond er niet meer zou zijn vreselijk!
 
Waarschuw beheerder
ha schatje van me ik vind het echt erg heb het zelf ook meegemaakt met ons hertha mis hem nog was zo een lieve hond je weet hoeveel ik van peewee houd nu kan hij niet meer komen logeren mis hem sterkte ook voor je ouders en broers en zusjes groetjes van helga jan renate en richard
Waarschuw beheerder
ahhhh egt erg ! (L)
 
Waarschuw beheerder
:((K)
met mijn hondje gaat het ook niet zo goed :'(
hij heeft hernia :( zijn achterste pootjes willen niet meer
 
Waarschuw beheerder
Heb maar gerust verdriet hoor! En heb geen schuldgevoel! Niemand heeft dit toch gewild. Je hebt alle recht van de wereld om verdriet te hebben en JA, ik weet ook hoe dat voelt...
kop op!
Als je altijd goed voor het hondje bent geweest, moet je weer tot rust komen en later, hoeft niet vandaag meteen, terug kijken op mooie herinneringen... Okee?
liefs

M

ps;
ken je de REGENBOOG BRUG????
Laat me het weten...
daar is hij nu!

;)
een prachtig gedicht!!!!
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
heb net met belangstelling deze draad gelezen.....
FIJN! Zoveel dierenvrienden!!!
"hoe beter je de mens leert kennen, hoe meer je van dieren gaat houden..."

gr en liefs
M
Waarschuw beheerder
Het is inderdaad niet leuk als je hond doodgaat. Onze hond, die de laatste jaren bij mijn oma leefde hebben ze een paar maanden geleden in moeten laten slapen.

Maar wat ik wel het nadeel vind van honden is dat ze gemiddeld zo'n 12 jaar oud worden. Het is dus geen dier dat je je hele leven hebt. En je weet van te voren al dat hij een keer dood gaat als jij nog leeft.
Waarschuw beheerder
donateur
ja maar , als ik de poort niet had open gelaten.. Was die niet weggelopen.. had die ook niet dood geweest weet ik 100% ckur.. ..


zo denk je altijd achteraf, maar daar kun je nou eenmaal nix aan doen
misschien had ie ook wel epileptie gekregen als ie gewoon thuis was en misschien was het dan ook wel te laat geweest
je moet jezelf in ieder geval niet de schuld geven!
gecondoleerd! (f)
Waarschuw beheerder
Ahhhhhh zielig :(:(

Onze honden gingen 1/2 jaar terug dood..

de herder ging dood omdat ie op was.. hij was ondertussen ook al 17 geworden..

en onze andere hond hebben ze gewoon KAPOT laten gaan :@:@:@

ze had kanker maar had de dierenarts weg gehaald zei ze.. nou.. had ze een wond NIET gehecht.. en ze hadden t gezwel niet opgestuurd om te kijken of t kwaadaardig was.. nou week later bleek onze hond helemaal onder de kanker te zitten :'(
 
Waarschuw beheerder
heel veel sterkte
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
sterkte
 
Waarschuw beheerder
ik weet precies hoe het voelt
wij hadden ooit een kat en die heb ik ook
laten ontsnappen en jah die hebben we daarna
nooit meer terug gevonden maar je moet proberen je zelf
er niet de schul van te geven anders voelt ut nog meer klote aaan geloof mij maar
kussssssssssssssss sterkte
 
Waarschuw beheerder
sterkte meissie!!!! :knuffel:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Ik mis mijn hond ook nog steeds heel erg,al is ze afgelopen voorjaar overleden,tis denk ik gewoon een kwestie van de manier waarop dat ik er nog steeds geen vrede mee heb.
Ze had hoogswaarschijnlijk wat aan haar nieren en ging onder narcose voor een paar hele kleine onderzoekjes,toen we haar weer ophaalden die middag was ze doodziek door de narcose.
2 dagen lang kon ze niet lopen en moest ze alleen maar kotsen,ik belde de dierenarts om te zeggen dat t helemaal niet goed ging en t echt niet meer aan de narcose kon liggen en dat ze enorm veel pijn had,hij wimpelde me af……
Uiteindelijk was iedereen behalve ik weg van huis en ging ze plekjes in de tuin zoeken om te overlijden....IK WERD GEK HELEMAAL PAAAAARA,trok t niet,dierenarts weer bellen die zou zo snel mogenlijk komen.......ik had haar op n gegeven moment endlich op de bank kunnen tillen(toch een warm vertrouwd plekje)uiteindelijk kwam de dierenarts 30minuten te laat.
M'n hondje is in mijn armen gestorven na 2uur extreem veel pijn lijden,mijn enigste wens al die tijd was dat ze i.i.g pijnstillers kon krijgen om niet zo veel pijn te hebben zelfs dat had blijkbaar niet zo mogen zijn
Ik heb haar uiteindelijk samen met m'n broertjes begraven,en ze heeft een super mooi prinsesjes grafje die ik voor haar heb gemaakt(haar grafje ligt in onze tuin)Ik bezoek haar nog steeds wekelijks&mis haar heel erg.
M’n andere hondje heeft ook haar hele overlijdensproces meegemaakt hem heb ik dus ook elke seconde weken lang aand8t gegeven want hij was natuurlijk ook aangetast,zo vonden we troost bij elkaar……….wat onze band nu helemaal onafscheidelijk heeft gemaakt,dat heb ik er gelukkig wel voor weer gekregen!!!
 
Waarschuw beheerder
Sterkte meid....
Waarschuw beheerder
donateur
ah meiske, toch , je honden kunnen echt je beste vrienden zyn...

echt klinkt raar maar is waar..

veel sterkte ... ik mis myn hondje ook nog elke dag.. is nu byna 2 weekjes dood :'(
 
Waarschuw beheerder
idd klinkt eraar ma als je alleen thuis ben is
het vijner da er iemand ook al is het een dier bij je is
Waarschuw beheerder
donateur
myn hondje is nu een maandje geleden overleden

Kan het nog steeds niet begrijpen .. Ik mis het zo erg..
Het word steeds erger :'(...



rust zacht Peewee..
 
Waarschuw beheerder
jah wel wat honden verloren.. maar die liggen nu bij ons in de 8ter tuin