haha, dit is wat jim zegt
"Hier een berichtje van mij, want in RODDEL-blad "Story" staat deze week een artikel over mij dat ik aan de drugs zou zijn en dat ik na de premiere van Snowfever helemaal losgeslagen zou rondlopen met grote ogen vanwege het gebruik van Cocaïne!
Toen ik dit las wilde ik de Story in 1.000.000 stukjes scheuren! Zo kwaad was ik, want als er een tegenstander van drugs is ben IK het wel! Voordat er misverstanden komen wil ik dit echt HELEMAAL uit de wereld helpen!
Voor de rest stond er nog geschreven dat mijn succes over zou zijn! Vind ik wel knap om zoiets te beweren als je nog NOOIT een optreden van mij hebt gezien. Volgens mij sta ik vrijdag voor een zo goed als uitverkocht Theater in Sneek.
Dat er nu even geen plaatje meer uit komt wil dat niet gelijk zeggen dat ik in de vergetelheid ben geraakt! Ik ben HEERLIJK bezig met nieuwe dingen, ik heb het ZO verschrikkelijk naar mijn zin en deze mensen zouden het dan even lekker verstieren, MOOI NIET! Gr Jim"
nou, wij weten het niet hoor....jimmie.
![[img]http://www.jimmusic.nl/uploadedImages/big/bJim-9007kln1351.jpg[/img]](http://www.jimmusic.nl/uploadedImages/big/bJim-9007kln1351.jpg)