Ligt natuurlijk ook aan je rookgedrag, als je de filter ook oprookt is het slechter als je dat niet doet... als je niet over je longen rookt is het minder slecht dan dat je het wel doet.. als jij per dag 2 balen zware shag rookt is het echt wel slechter als 5 sigaretten per dag..
Ze zeggen wel vaker wat, maar wat je ook rookt, goed is het nooit...is met alles waar light o.i.d. op staat, is voornamelijk om de gebruiker er van een beter gevoel te geven.
ik rook zelf 3 pakjes shag in 2 weken en dat vin IK nog wel veel
halfzware shag zit idd meer rotzooi door heen dan zware shag
niet mee eens kijk maar eens op de pakjes,waarom zit er in zware shag dan meer teer en nicotine?das toch de troep die jullie bedoelen?
zware shag lijkt mij dus erger...
XENO out!
laatste aanpassing
ok maar ik rook meestal zware shag en als ik geen zin heb in shag koop ik zware peuken he maar als ik dan o een half zwaar shagje ga roken dan brand heel mijn smoel kapot echt super smerig.
volgens mij is zwaarder beter voor je heb ook weleens op tv gezien wat ze er bij gooien om je verslaafd te maken zoals amoniak en ratten gif en dat soort dingen en ja het lukt ze wel