Partyflock
 
Forumonderwerp · 712829
 
Vinden jullie die kleding van Von Dutch ook zo belachelijk duur??!

Ik ging laatst voor een pet kijken en daar vroegen ze (voor de goedkoopste) € 59,95 voor!

En een tip:
Ben afgelopen zondag naar de zwarte markt in Beverwijk geweest en daar kost bijvoorbeeld een spijkerrokje van Von Dutch maar € 35,- en je ziet niet dat het nep is... ; )

Maar hebben jullie kleding van Von Dutch en wat hebben jullie er dan voor betaald??
 
Weet je wat het is met Von Dutch?

Je ziet niet aan de kleding zelf of kwaliteit of design, dat het dat geld waard is. Het is kwalitatief niet veel beter dan andere shirts zonder opdruk.

Daar waar Moschino, AJ, Boss, Iceberg veel moeite besteden aan opvallende en vooral unieke motieven die niet in massa-productie genomen worden, betaal je bij VD alleen voor de naam, en daar ben ik fel tegen!

Als je zulke bedragen uit wilt geven, snap ik niet dat je dat doet aan 'n merk waarmee je juist niet opvalt, en waarvan de kwaliteit niet beter is dan goedkopere kleding.
 
von dutch, paul frank, versace, armani, evisu....

ik hou het bij mn D&G ja tog.... mn eeuwige merk! tja de style doet me gewoon, als je maar niet super groot de naam ziet.. hou ik niet van..!
laatste aanpassing
 
Hehe heb net een winkel ontdekt (Kinki) hier in de stad (Leiden) die heel goedkoop Von Dutch verkoopt.. niet nep! Komt van over productie dus lekker goedkoop :p

Zo'n soort hempie 12,50
Shirtjes met lange mouwen 22,50
Grote tas 19
Kleine tas 15

woeeiii heb gelijk wat gekocht :D
 
Sorry hoor suro!

Ik heb een kledingtik dus zeg nix over mijn uitgavenpatroon. Ik zeg alleen dat ik het heel erg cheap vind om veel geld uit te geven aan een overrated merk.

Al draagt een aap een gouden ring, het is en blijft een lelijk ding!

Dress to impress en tjah helaas met Von Dutch doe je dat niet. Of je moet Tmf/Partyflok-minded zijn en mee willen lopen met de massa.
 
nee ik had ze al voor dat iedereen er mee liep

ik vind het ook niet zo leuk dat iedereen er nu mee loopt (net als bijv. g-sus en ralph lauren):s
 
Von dutch is echt vet aso duur! Voor een simpel t-shirtje met een paar van die nep diamant steentjes er op vroegen ze €129,95 euro! Nie dat k van plan waas om t kope want k ga daar nie mee aanlopen
 
Tjah wat een opmerking, ik had ze al voordat iedereen ze had. Hahaha standaard opmerking! als ik in de gaten krijg dat mensen ineens lopen met de kleren die ik koop dan koop ik weer andere.

Al met al ik VIND(DUS IK) Von Dutch, te standaard en goedkoop uitziend.
 
ieder zijn eigen mening, je bent ook echt niet de enige die dat vind, IK vind von dutch (petjes) wel leuk
Ik vind Von Dutch dus echt mee vallen.
Stone Island, Burberry, auquscotum is veel duurder
Von Dutch is inderdaad echt superduur heb een heel simpel t-shirtje van Von Dutch en die kostte 70 euro'...maar ja het is ontdekt door Paris Hilton...misschien dat het daarom zo duur is...


30.- euro.. echte:)
intresse pm maar..
 
tsja ik hoef ook geen kk dure kleding.. ik heb ook genoeh merkloze en merk kleding.. maar egt niet omdat het merk is hoor.. ik vind de kleding van merk gewoon vaak leuker..

lekker boeie!!
Von Dutch.... Ik vind ut echt een nichtenmerk.... Voor meelopers, bah bah...
:p vind het juist wel een dapper merk..
en er is gewoon idd erg veel vraag naar en verkoopt goed (Y)

laatste aanpassing
Echt een K..... merk is het man!
wat je zegt Nienke22 een Nichten merk en voor meelopers beetje jammer allemaal.
nou ik vind er niet zoveel aan hoor!! veelste duur voor zoiets..
 
nix voor mij
 
Nee ook niet voor mij domme kleding :/
misschien dat ik een x een tshirt ervan koop.
maar voor de rest.....tegenwoordig heeft elke
pannenkoek wel een petje ervan...En mensen blijven
ze gewoon nog kopen. En dan toch nog denken dat
ze stylo of iets dergelijks hebben! :D
Jordy die troep van jou is dus nep en ga anders ff naar "markt" ofzo en bevuil dit topic niet .. (had anders ff n link naar markt gemaakt ofzo :vaag:)
 
von dutch sux big time


:respect: :jaja: (Y) :D
Die petjes moeten ze afschaffen, wordt er zo mee doodgegooid!
Kvin Von Dutch nxx meer aan.. Iedereen loopt er nu in..
Ik slaap nu in mun Von Dutch hempje :D
Ik heb toevallig van de week een petje gekregen (van de vrachtwagen gevallen :jaja: ) maar draag nooit petjes :/
Tis echt achterlijk duur! Ech belachelijk, zo mooi is het niet eens :no:
 
Ik snap niet waarom iedereen zich druk maakt om die nep zooi. wat maakt het nou uit of iemand het in een echte winkel van dat merk koopt of niet en of ie er veel of weinig voor betaald?

en dat die 'nepkopers' het alleen om het merk doen, ja why not?
om de kwaliteit hoef je het niet te doen, koop je een dure echte, kan je m na het seizoen weggooien omdat ie 'uit' is, heb je een goedkope, gooi je m weg omdat het model eruit is, en omdat ie toch al uit is! is t ook niet zo zonde van je geld
 
ik vind het ook belachelijk duur alsof iedereen zo rijk is tegenwoordig
 
Waar in zeeland koop je die kleren? Of in Rotterdam?
laatste aanpassing
 
petje: 70 euries
shirtje: 60 euries
Kan nog wel shirtjes voor een 12,50 krijgen maar als ik het erbij krijg wil ik er nog niet in lopen haha mensjes van 13/14 jaar die erin lopen een cars broek eronder en stoer kijken O:) haha
 
Oh my god!!!
Net als die evisu crack, meelopersshit!!! Eerst loopt iedereen in evisu, NU loopt iedereen in von dutch hahaha, beetje zielig eigenlijk...
Ben blij dat ik daar niet aan meedoe
 
Ik vind alle merkkleding duur, moet je kijken wat je allemaal wel niet voor dat geld kunt kopen ipv een stukje kleding :s
 
Koop liever platen en minder dure kleren :-D......
 
ik vind Von Dutch niet leuk, iedereen loopt ermee.. :/
gelukkig heb ik geen belangstelling voor merkleding :/
 
De echte Von Dutch vindt ik er goedkoop en lelijk uitzien, maar te zwijgen over de fake shit..!
 
Von Dutch is zo mooooii!!!
Ik zou er zelf niet in gaan lopen maar heel veel vriendinnen van mij hebben het!!!
zo leuk:):):)
vette kleding.. goed merk..
Wat ben ik toch blij dat ik geen merkman ben:D Vind 59€ echt TE duur voor zn dom petje sorry dat ik het zeg.. Maarja als je et koopt prima(Y)
Als je Von Dutch echt mooi vind dan ben je het perfecte marketingslachtoffer zonder eigen smaak.

Von Dutch is gewoon economisch gezien een heel slim gemarket merk. Laat een paar hollywoodsterretjes (die je er zwaar voor betaald)er in lopen en... Kassa!
Het is gewoon geen fashion. Er wordt bijna niets ontworpen (kijk maar eens kritisch naar de kleding). Behalve het logo overal opplakken stelt het niets voor. Heel simpel.

En dat tegenwoordig mensen iets mooi vinden omdat het duur is, dat is al helemaal een voorbeeld van de schaapachtige consumptiemaatschappij waarin wij leven.
Als je Von Dutch echt mooi vind dan ben je het perfecte marketingslachtoffer zonder eigen smaak.

Von Dutch is gewoon economisch gezien een heel slim gemarket merk. Laat een paar hollywoodsterretjes (die je er zwaar voor betaald)er in lopen en... Kassa!
Het is gewoon geen fashion. Er wordt bijna niets ontworpen (kijk maar eens kritisch naar de kleding). Behalve het logo overal opplakken stelt het niets voor. Heel simpel.

En dat tegenwoordig mensen iets mooi vinden omdat het duur is, dat is al helemaal een voorbeeld van de schaapachtige consumptiemaatschappij waarin wij leven.


Uuuuhhmm, is dit niet het geval met ALLE merkkleding? Elk merk heeft een soort imago. Het is maar net wat voor imago je aan jezelf wilt hangen. Verder is het vaak zo dat er merkloze kleding minder van kwaliteit of minder mooi is. Al is dat een smaakkwestie.

Alles is marketing.
 
Dit merk was niet eens bedoeld voor mode, maar meer voor onder de truckers.
Totdat die paris hilton besloot dat dat haar ook wel leuk stond en opeens loopt de hele wereld ermee :)
 
:respect:LONSDALE LONDON:respect:
vind et maar een stom merk net zoals die namaak ervan don;t touch:S
 
Heb petje, truitjes, broeken :)
Ga naar America Today, een cap 24,95 :), de rest zijn oplichters!
Ik vind het niet eens speciaal, de modellen van Von Dutch zijn simpel en kwalitief zeker NIET beter!
Voor de mensen die niet eens weten wie Von Dutch was:

http://www.ocweekly.com/ink/04/18/cover-douglas.php

Hier staat onder andere, dat de beste man word betiteld als: Racistisch,gewelddadig etc.

Leuk.. zo'n naam op je kleding :/
laatste aanpassing
 
:respect:Von Bitch:respect:
Vind er niet meer veel aan .. en die andere troep als Von Bitch , Dutch Girl en weet ik veel wat voor 'n kleding .. (N)
Maarja dat is mijn mening .. heb er 1 echt truitje van en die vind ik nog mooi (L)
Maar zou 't niet meer uit mn eigen kopen ofzo ..