Partyflock
 
Forumonderwerp · 705158
2083x bekeken
Waarschuw beheerder
donateur
heb het hier in een flessie staan maar wil graag ervaringen weten zou ik het doen of nie:D
Werkzaam bij Explosive Sounds
Artiest {SHOWLIST artist 32642, 60114}
Waarschuw beheerder
donateur
ik zou gelijk een hele liter achter over gooien :jaja:

Gegarandeerd Succes (Y)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
ja heel het flesje in 1 x :[
Waarschuw beheerder
jawel joh, lekker man...
maar niet bij drinken!!!!!!!!!!!
Waarschuw beheerder
donateur
wat is het gevoel??
Waarschuw beheerder
donateur
ik zou zeggen probeer t is... gevoel is niet uit te leggen..

(Y) gevoel 8)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
k zou gelijk t hele flesje nemen dan krijg je een gevoel,nou euhhh dat krijgt je nooit meer!;)
Waarschuw beheerder
behoorlijk relaxed, aaridg lekker , beetje het lekkere gevoel van dronken worden, maar helderder ofzoiets... ;-)

kan ook eerst een halve proberen, je kan namelijk ziek worden ervan.......
Waarschuw beheerder
Een klein beetje proberen kan geen kwaad!

Drugs is gezond(Y)
Waarschuw beheerder
haha, je wordt er in ieder geval niet gaar van....
das het voordeel
 
Waarschuw beheerder
dat moet je maar heeel weinig doen hoor dat werk super goed het kan wat langer duren als je verwacht maar ga niet teveel doen en zeker niet als het de eerste keer is
 
Waarschuw beheerder
donateur
Niet luisteren naar die kinderachtige posts hierboven! Dat zijn puur mensen die blijkbaar aandacht nodig hebben! En niet serieus kunnen reageren!

beetje jammer! :S

Ik ken niemand die geen goede ervaring heeft gehad met z'n GHB-gebruik!

Zorg alleen dat je het op 'n goed moment neemt...

Dat wil zeggen, dat er ten eerste bekenden bij je zijn, die weten hoe het hele gebruik "werkt", je geen alcohol of andere drugs gebruikt hebt, en je het liefste niets of weinig in je maag hebt zitten.

Het eerste spreekt voor zich... mensen met ervaring kunnen je vertellen wat je kunt verwachten zodat je niet in het duister tast.

het tweede zorgt ervoor dat het behaalde resultaat "puur" is, en je het gevoel dus alleen als het G-gevoel kunt omschrijven, en niet als zijnde 'n combinatie van meerdere dingen.

En het derde... mijn(en vele met mij) ervaring is dat GHB één van de weinige drugs is waarbij je het 't beste niet kunt nemen wanneer je 'n bodempje hebt...

Het is beter om het op 'n lege maag te nemen. Doe je dat niet, dak is de kans groot dat je misselijk wordt en moet kotsen.

Veel plezier wanneer je het neemt, en als je vragen hebt, PB gerust!
Waarschuw beheerder
donateur
ik zou het,als je t wil gebruiken niet alleen gebruiken..

Zo dat was mijn wijze raad voor vandaag..:)

:flower:
Waarschuw beheerder
lekker een hele sloot gebruiken...vervolgens wakker worden in t ziekenhuis aan de beademing
Waarschuw beheerder
volgens mij had ik wel serieus gereageerd from the beach! :(
Waarschuw beheerder
donateur
thnks from the beach dat zijn antwoorden waar ik wat aan heb ben best wel een ervaren drug gebruiker maar wil van alles wel weten wat het is en hoe het werk
ik neem eerst alles op megemak thuis en dan later een keer op een feest
dus ik ga een keer een avondje planne en het proberen hoeveel moet je tegelijk nemen ong.?
 
Waarschuw beheerder
zeker niet aleen hoor en wat from the beach zegt vind ik wel goeie informatie
Waarschuw beheerder
donateur
enne frenkie penkie je bedoeling was geod:P:D
Waarschuw beheerder
nou....kheb tot twee keer aan toe een vriend van me uit t ziekenhuis moeten halen door zn ghb gebruik....en dat alleen door ghb.....twee keer net iets teveel......moeilijk te doseren die troep

maar als je t wil gaan gebruiken....doe erg rustig met de dosering...dan moet t wel goed gaan...en als je denkt dat ene druppeltje kan er nog wel bij...niet doen....dat kan net teveel zijn (hoeft niet natuurlijk, maar tis een gevaarlijke drug)...je voelt t toch wel
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
je moet gewoon beginnen met een half buisje!
Waarschuw beheerder
donateur
ik heb een flugel flesje vol dus dan moet ik eerst de helf nemen
Waarschuw beheerder
begin maar met een doppie...is wel zo verstandig
Waarschuw beheerder
inderdaad, nee half flugel flesje is veel te veel!!!!!!
kun je bijna 5 buisjes uit halen...
je moet die plastic buisjes halen...
eg waar hoor
 
Waarschuw beheerder
donateur
flugel...:P kwart flesje maar hé
 
Waarschuw beheerder
donateur
is 20 ml toch dat flesje?
je moet 5 nemen das wel lekkere dosis
Waarschuw beheerder
Nee dwaas ik zeg toch buisje niet flugel flesje:S

Dan lig je gelijk plat.....

Beter doe je het helemaal niet en wacht je tot dat er iemand bij is die er verstand van heeft:jaja:
Waarschuw beheerder
inderdaad, normale doses is 3-5 ml...
wacht ook minimaal 2 uur, voor je weer neemt
je denkt dat het wel eerder kan, maar dat gaat zeker weten mis!
je ligt zo op de IC...

het is lekker, maar je moet ermee opppassen!
Waarschuw beheerder
donateur
ik heb een flugel flesje vol dus dan moet ik eerst de helf nemen


Zou ik niet doen!
ik zou als ik jou was gewoon idd de "normale"dosis van 3-5 ml pakken..
kijken of jij je daar lekker bij voelt..
Als je het voor t eerst gaat gebruiken zou ik t met ervaren mensen gebruiken die weten hoeveel dat ongeveer is..

:flower:
Waarschuw beheerder
donateur
heheheheh ik hoor het dus al het is egt moelijk doseren
ga dus maar is beginne m et een doppie

thnks voor alle info
 
Waarschuw beheerder
donateur
Als je één buisje hebt(5 ml) kan je het zien als 'n pilletje...

Dus neem gewoon eerst 'n halfje, en merk je daar na 'n half uur niets van, neem je gewoon nog 'n halfje.

Maar verwacht niet dat je er echt "vaag" van wordt! Het begint met 'n soort "warm" gevoel... het gaat 'n b'tje gloeien over je hele lichaam en je voelt je totaal op je gemak! Wanneer je dat punt hebt herkend(wat normaal gesproken tussen de 10 en 25 minuten na inname gebeurt) gaat het allemaal vanzelf.

in principe moet je van 2 keer 0,5 hetzelfde effect krijgen als van 1 keer 1... dus je kunt het veilig opbouwen als het de eerste keer is (Y)

Ik raad je alleen wel nogmaals aan om het niet alleen te doen... Niet zozeer voor de veiligehid, maar het voelt gewoon erg relaxed om mensen om je heen te hebben die je kunt vertrouwen wanneer je G ophebt!

GHB(GammaHydroxyButyraat is 'n stof die in bijna dezelfde samenstelling in ieder lichaam te vinden is. Het is bijna identiek aan 'n lichaamseigenstof. die stof werd enkele tienallen jaren geleden gebruikt als verdovingsmiddel bij vrouwen die moesten baren. En nog steeds word het in de medische zorg af en toe voor geschreven door artsen die hun patienten willen laten afkicken van 'n alcoholverslaving of willen helpen met hun slapeloosheid.
 
Waarschuw beheerder
donateur
check dit maar eens....https://partyflock.nl/SECTION/forum/ACTION/showtopic/TOPICID/702402.html








behoorlijk link duz..
Waarschuw beheerder
bij mij werkt het altijd supersnel, na 10 minuten al ofzo.... verder ben ik het hier mee eens inderdaad....
niet overdoseren is echt belangrijk!
 
Waarschuw beheerder
donateur
Dope-D... het voorbeeld wat jij geeft is wel erg overdreven!

Als je 'n normale slok neemt uit 'n glas of fles is dat meestal minimaal 25 ml... dus 5 buisjes tegelijk.

Dat is dus idd veel teveel!

Maar één dopje van 'n flugelflesje valt te vergelijken met 2/3 ml, oftewel iets minder als 'n half buisje.

Verder nog ff dit... Als beginnend gebruiker kun je het 't beste in 'n glas frisdrank gooien. Let op... NIET in 'n glas met melk/yoghurt/milkshake, want melkzuur en één van de stoffen die in GHB zitten reageren niet goed op elkaar waardoor het ontzettend zuur smaakt... geen prettige ervaring!

Aangezien de massa van GHB zwaarder is dan water(en dus de meeste frisdranken) zakt het naar de bodem, dus roer voordat je 'n solkje wilt nemen, anders krijg je de hele dosering binnen met de laatste slok. :/

De smaak van GHB is behoorlijk zout van zichzelf doordat er natrium in verwerkt is...

Dus als je het echt niet wilt proeven is het het verstandigste om het bijvoorbeeld in tomatensap of Cup-a-soup te gooien.

GHB wordt ook meer vloeibaar naarmate de temperatuur van de omgeving(dus de drank waar je het in gooit) hoger ligt.

Dus het fabeltje dat het sterker is wanneer het in warme drank gedronken wordt is bullshit! Het is dan alleen beter verdeeld over het hele glas waardoor je bij de eerste slok al gelijk na enkele minuetn effect merkt.
 
Waarschuw beheerder
donateur
op woensdag :S :vaag:
Waarschuw beheerder
zou maar uitkijken met die troep vriend...
ik heb vrienden der heel raar van zien doen:S
mischien ook wel ontverandwoord gebruikt maar als je dat ziet vraag je zelf af... moet dat nou.

sie waren zo ver dat ze der een clowns gezicht van kregen. ik schrok me zo kapot dat ik hem meteen geholpen had door drinken te geven en hem niet in een verkeerde trip laten komen.

als je het doet neem dan niet veel en echt geen alcohol kan !! dodelijk zijn
Waarschuw beheerder
Ik heb het nooit gebruikt, maar ik heb er wel enkele van zien schuinbekken en vervolgens omvallen en een hele tijd niet meer wakker worden. Ik ben er geen voorstander van, doe mij maar een pilleke
Waarschuw beheerder
Een flugeldopje is echt teweinig.

Neem 1 colafles dopje. +- 4 ml.
Minder mag ook maar dan zul je hoogstwaarschijnlijk er weinig van voelen.

Van GHB ga je niet trippen. Je wordt er ontspannen van, sociaal, je hebt minder remmingen en de meeste mensen worden er geil van. Als je teveel neemt krijg je een draaiering gevoel in je hoofd en kun je niet meer scherp zien.

Neem het niet in combinatie met andere middelen.
Neem het op een nuchtere maag. Na het eten heb je al snel 2-3x zo veel nodig om een goed effect te krijgen. Ook heb je meer kans op misselijkheid.

Wanneer je echt teveel hebt genomen val je een tijdje in slaap. Niets aan de hand hoor je wordt daarna gewoon lekker uitgerust weer wakker.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
en heb je nou genomen of niet? meneer topic starter
 
Waarschuw beheerder
donateur
Neem 1 colafles dopje. +- 4 ml.
Minder mag ook maar dan zul je hoogstwaarschijnlijk er weinig van voelen.


Dat is niet waar!!

Meet het maar na! Één buisje is tot de bovenste rand gevuld 5 ml, gooi je dat buisje in de dop van 'n colafles, dan kom je niet eens tot de rand, dus één dop van 'n colafles staat gelijk aan anderhalf buisje!

Als je G voor 't eerst neemt moet je niet gelijk anderhalf buisje nemen! gewoon rustig beginnen, da's 't veiligst! Gewoon beginnen met 2/3 ml en als je er niets van merkt, neem je er nog wat bij. maar de kans dat je niets merkt van zo'n hoeveelheid tijdens je eerste keer is érg klein!

Wanneer je echt teveel hebt genomen val je een tijdje in slaap. Niets aan de hand hoor je wordt daarna gewoon lekker uitgerust weer wakker


Met deze uitspraak moet je ook zeker uitkijken Anijn! Als je teveel hebt genomen ga je idd "out". Als dit gebeurt ben je erg moeilijk wakker te krijgen, dus je lichaam bevindt zich in 'n stadium tussen slaap(waar je makkelijk wakker te krijgen bent) en bewusteloosheid(waar je niet wakker te krijgen bent!). Welliswaar dichterbij het "slaap-stadium", maar toch is het niet iets wat erg gezond is... Het is gewoon 'n teken van je lichaam dat je iets te ver bent gegaan!

Het is niet voor niets 'n verdovingsmiddel!

Zoals ik al eerder zei, wordt het voorgeschreven door bepaalde artsen als slaapmiddel, net zoals bijvoorbeeld slaappillen... en wat gebeurt er als je die teveel neemt? precies!! Dan gaat het goed fout! Dus gewoon rustig aan beginnen, je kunt beter het zekere voor het onzekere nemen!
Waarschuw beheerder
Ik vind het echt geen geschikte drugs om mee te feesten...

Iedereen die het gebruikt gaat gewoon een keer fout lijkt het wel.... of staan gewoon half te slapen midden in de zaal of tegen de bar. Ik zie mensen dr echt heel vaag van worden altijd!
Ook mensen die gewoon verantwoordelijk zijn, ik hou het gewoon bij een pilletje:jaja:
 
Waarschuw beheerder
donateur
Smaken verschillen Lunatic4life :)

Ik neem nooit pilletjes, en altijd G op feesten.
Waarschuw beheerder
Oke een helemaal vol coladopje zal misschien iets meer dan 5 ml zijn.
Neem dan maar een half dopje als het de eerste keer is. Luister maar naar From the Beach.

Ach en al die horrorverhalen dat wanneer je in slaap valt van de G dat het dan foute boel is....Het is een gewone (maar wel een erg diepe) slaap. Je bent niet 'bewusteloos' of 'in coma' ofzoiets. Het is gewoon lullig wanneer dit gebeurt als je niet thuis bent.
Na een poosje wordt je weer wakker en je voelt je prima. Niets aan de hand. Als slaapmiddel is het trouwens niet echt geschikt en het wordt echt al jaren niet meer voorgeschreven.
Je wordt nl na een paar uurtjes al weer wakker en kan dan meestal moeilijk weer in slaap komen.

Anyway ik heb alweer veel teveel lopen lullen. Have fun with it. Lekkerste spul dat er is :)
 
Waarschuw beheerder
donateur
Have fun with it. Lekkerste spul dat er is


Dat ben ik helemaal met je eens :D (Y)

Maar, ik heb 'n boek over GHB uit 2003 waarin staat dat het nog steeds af en toe word voorgeschreven... en wanneer ik in slaap val van G, slaap ik 9 van de 10 keer heel makkelijk door.

Maarja, ook dat zal wel verschillen per persoon. :)
Waarschuw beheerder
Als iemand in slaap valt moet je uitkijken dat die niet in zn eigen kots stikt
Waarschuw beheerder
from the beach is onze moeder theresa. :respect: to from the beach, ben zelf ook weer wat wijzer geworden.
Waarschuw beheerder
hoe is de klasse zeg maar gevarieerd over het land?

ik bedoel de sterkte..

of lijkt g erg veel op elkaar?
Waarschuw beheerder
Half flugel flessie is eerst te veel. Half tot heel buisje (1 tot 2 doppies) is beter.
Je bent vast geen waaierd dus eerst :xtc: hahaaaa (dit natuurlijk nadat je in het begin van de avond een maximale rail pep heb gehad)

:bounce: Variatie is altijd goed!!! :jaja:

ZONODIG DOSIS VERHOGEN & PROCEDURE HERHALEN!
Waarschuw beheerder
donateur
Iedreen hartelijk bedankt voor de ervaring en uitleg met name from the beach:D ik zal er eens goed over nadenken wat ik ermee ga doen en als ik het doe doe ik het igg eerts thuis op me gemak
Waarschuw beheerder
donateur
nog 1 vraagie wat moet je doen als het fout ga????
Waarschuw beheerder
donateur
ja dat ga dan niet meer:P:P
Waarschuw beheerder
donateur
wie niet waagt.... wie niet wint...!!!
Waarschuw beheerder
Nooit alleen doen! Heb je geen vriendjes of vriendinnetjes dan? :hug: oooooooooooh
 
Waarschuw beheerder
donateur
Nooit alleen doen! Heb je geen vriendjes of vriendinnetjes dan?























voor als je zin krijgt...
 
Waarschuw beheerder
donateur
johnnyboy 9 september 2004 21:28

donateur! nog 1 vraagie wat moet je doen als het fout ga????


Daar kom ik dus sowieso weer terug op het feit dat je het moet doen waar anderen bij zijn die bekend zijn met wat je moet doen wanneer het niet naar wens verloopt, want zelf doe je natuurlijk vrij weinig wanneer het fout gaat ;)

Maar wanneer iemand bijvoorbeeld out gaat, wil diegene vaak na wat energiek en licht-spastisch gedrag gaan liggen om vervolgens te gaan slapen... Deze slaap is dan wel wat "dieper" dan 'n normale slaap.

Daarom is het 't veiligst om die persoon op z'n zij te laten liggen wanneer je niet zeker bent dat het goed gaat(wanneer je bijvoorbeeld weet dat hij duidelijk teveel tegelijk heeft genomen of gecombineerd heeft met alcohol), zodat hij/zij niet onbewust in z'n slaap kan stikken in z'n tong of in z'n kots.

Als iemand normaal slaapt gebeurt dit natuurlijk nooit, maar omdat het 'n verdovingsmiddel is, besef je niet dat je kan stikken omdat je dat simpelweg niet voelt wanneer het gebeurt.

Verder zijn er op ieder lichaam meerdere "pijnpunten" te vinden, dit zijn punten die, wanneer je erin knijpt, meer pijn doen dan de rest van je lichaam. Denk bijvoorbeeld aan de plek achter je oorlel, bij je sleutelbeen of in je lies... Dat zijn punten die 'n persoon die out is gegaan nog wel hoort te voelen... dus wanneer iemand érg stil ligt en je niet zeker bent dat het goed gaat, knijp je gewoon hard op één van die punten, totdat hij/zij laat merken dat hij de pijn voelt. Zolang hij/zij dat laat weten is er weinig aan de hand. Gebeurt dit niet, dan zou ik toch echt 112 bellen, en vervolgens gewoon eerlijk vertellen wat er gebeurt en gebruikt is!

Maar over het algemeen is de beste remedie voor iemand die out is gegaan, gewoon 'n paar uurtjes (onder toezicht) laten slapen... als hij weer wakker wordt is er niets aan de hand en is hij/zij alleen wat versuft en kan zich meestal niets of weinig herinneren van de 15 minuten voordat hij out is gegaan...

:)
 
Waarschuw beheerder
donateur
Is rotspul, nooit aan beginnen!!!:p

Wat moet je hebben voor dat flessie???:9
Waarschuw beheerder
donateur
Daar kom ik dus sowieso weer terug op het feit dat je het moet doen waar anderen bij zijn die bekend zijn met wat je moet doen wanneer het niet naar wens verloopt, want zelf doe je natuurlijk vrij weinig wanneer het fout gaat

Maar wanneer iemand bijvoorbeeld out gaat, wil diegene vaak na wat energiek en licht-spastisch gedrag gaan liggen om vervolgens te gaan slapen... Deze slaap is dan wel wat "dieper" dan 'n normale slaap.

Daarom is het 't veiligst om die persoon op z'n zij te laten liggen wanneer je niet zeker bent dat het goed gaat(wanneer je bijvoorbeeld weet dat hij duidelijk teveel tegelijk heeft genomen of gecombineerd heeft met alcohol), zodat hij/zij niet onbewust in z'n slaap kan stikken in z'n tong of in z'n kots.

Als iemand normaal slaapt gebeurt dit natuurlijk nooit, maar omdat het 'n verdovingsmiddel is, besef je niet dat je kan stikken omdat je dat simpelweg niet voelt wanneer het gebeurt.

Verder zijn er op ieder lichaam meerdere "pijnpunten" te vinden, dit zijn punten die, wanneer je erin knijpt, meer pijn doen dan de rest van je lichaam. Denk bijvoorbeeld aan de plek achter je oorlel, bij je sleutelbeen of in je lies... Dat zijn punten die 'n persoon die out is gegaan nog wel hoort te voelen... dus wanneer iemand érg stil ligt en je niet zeker bent dat het goed gaat, knijp je gewoon hard op één van die punten, totdat hij/zij laat merken dat hij de pijn voelt. Zolang hij/zij dat laat weten is er weinig aan de hand. Gebeurt dit niet, dan zou ik toch echt 112 bellen, en vervolgens gewoon eerlijk vertellen wat er gebeurt en gebruikt is!

Maar over het algemeen is de beste remedie voor iemand die out is gegaan, gewoon 'n paar uurtjes (onder toezicht) laten slapen... als hij weer wakker wordt is er niets aan de hand en is hij/zij alleen wat versuft en kan zich meestal niets of weinig herinneren van de 15 minuten voordat hij out is gegaan...

:D:D klinkt me bekend in me oren, vooral:

vaak na wat energiek en licht-spastisch gedrag gaan liggen om vervolgens te gaan slapen... Deze slaap is dan wel wat "dieper" dan 'n normale slaap.

Dat is echt heel vaag, en als je dan wakker word voel je ook heel raar en suf.

Khad heb wel ghoord dat die G-slaap wel erg slecht voor je schijnt te zijn, maarja dat is wat ik heb gehoord.

Opzich wel een lekkere drug, maar MDMA blijft toch het lekkerst. Daar ga je ook niet zo heel erg raar van doen. :)

Oja en nog een tip, gebruik normale buisjes om te doseren en niet bijvoorbeeld kleine flugel of malibu flesjes want daar is het heel errg moeilijk om mee te doseren en dan neem je vaak te veel!!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
in combi met pil = :kwijl: je moet t alleen wel weten te dosseren en daar heb ik nog weleens problemen mee :s
Artiest {SHOWLIST artist 48347, 59806, 91185}
Waarschuw beheerder
@ Crazy Bouncer:

You don't say... ;)
Waarschuw beheerder
flugel dopje 2x plus een flink glas cola event. blikje... drink t rustig op en laat een tussen pai=uze van ongeveer een half uur nadat je het half glas cola hebt weggewerkt... wacht op reactie... tinteling in het lichaam, krijg je echt het gevoel dat je je evenwicht kwijt bent? Neem NIET meer. Is dit niet het geval? Dan kun je RUSTIG aan het glas verder op drinken. Nu weet je het gevoel maar drink zeker met MATE! 2 dopjes is voor ieder die ik ken de normale dosering zeker met andere combi's. SUCCES en wees voorzichtig!
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Van GHB wordt je kaal kijk maar naar mij!
 
Waarschuw beheerder
donateur
:S
 
Waarschuw beheerder
Ik zou het doen! GHB is lekker :kwijl:
 
Waarschuw beheerder
GHB is niet lekker :S als je een goede dosis neemt in combinatie met pilletje vooraf kan je alleen maar versuft en ZWAAR BEZOPEN op je bed zitten. want dat is mijn ervaring -dat je gewoon écht goed bezopen bent.

maar hoe dan ook, GHB is misschien goedkoper dan alcohol om goed dronken te worden;)

van 4 buisjes + alcohol ben ik btw niet dood gegaan, alleen gekotst;):)
maar mensen die er aan sterven, zijn dan meestal buiten bewustzijn als ze dat doen -en stikken erin.

pss, heb je al in het flessie gekeken? :S
(het lijkt op ........) en het smaakt ook zo!!!
Waarschuw beheerder
ik heb gehoord dat als je ghb in een drankje doet bij een meisje, dat je dan haar ommin makkelijk kan neuken. Iemand ervaring hiermee?
 
Waarschuw beheerder
ben je zo wanhopig dan?
 
Waarschuw beheerder
ik denk dat we Megatronmang, a.k.a Crazy-Gipsy ook maar eens met GHB onder 'narcose' moeten brengen en hem eraf snijden:P

maar ja, je bent nog maar 15 - dus bij deze is het je vergeven;)


wéét dat je het hier wél over verkrachting hebt.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Ik vind G gewoonweg de beste drug die er is... Je bent er niet van naar de kloten de volgende dag. En je voelt je gewoonweg TOP!!!

Ik zelf heb altijd een feigling flesje en een buisje bij me, en dan giet ik het altijd over in het buisje, en van het buisje weer in mijn glas (zo kan ik het beste doseren)... Op die manier gaat het wel het beste bij mij.

En als ik aan de G zit, bijna altijd combineer ik het met pillen. SUPER!!!!
 
Waarschuw beheerder
dat je er niet van naar de klote bent de volgende dag is inderdaad waar.
maar aan die pillen waarmee je het in combi neemt zitten wel fysieke én psychische gevolgen ;)

voor mij geen drank of drugs meer... :P

en mezelf kan ik het beste met hero killen :)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
ze zeggen dat het een verkrachtingsdrug is(rapedrug).
maar als er G stiekum in je drinken word gedaan proef je dat gelijk, dus dan drink je al niet meer verder.

en een portier mag niemand die "out" is naar buiten laten met een jongen of groep jongeren.
dus waar en hoe zou je dan verkracht kunnen worden. niet dus.

of het moet bij iemand thuis zijn, dan kan het wel.
maar dan proef je nog altijd een vieze zoute smaak in je drinken.


als je het goed/veilig gebruikt is het SUPER.

als je G combineerd met XTC let dan wel op dat je niet te snel te veel GHB neemt.
ddor de XTC word je actief en als het langzaam begint uittewerken kan de G gaan overheersen en kun je nog "out"gaan.

alle andere informatie kun je terug lezen bij From The Beach, duidelijker kan niet. dus dat ga ik niet nog een keer opschrijven

nou...FROM THE BEACH. jij hebt er idd veel verstand van groetjes Nathalie
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
als je al het een en ander op hebt, proef je het verschil niet meer;)
ik zou dan ook dingen drinken die ik dan absoluut niet lust.
in cola proef je er het minste van.

stel - dat het in het drankje van een persoon word gedaan die al héél veel alcohol de hele avond naar binnen heeft staan tanken - en het gaat mis:
dan is het nog altijd dood door schuld, of zelfs moord.

en ik vertelde alleen mijn eigen ervaring, voor degene die deze vraag stelde - heb de rest niet allemaal gelezen.
Waarschuw beheerder
nitescence, je hebt gelijk als het in alcohol word gedaan kan het goed mis gaan, en als je al genoeg alcohol op hebt zijn je smaakpupillen op je tong verdoofd dus proef je de GHB niet zo goed.
Waarschuw beheerder
donateur
als je G combineerd met XTC let dan wel op dat je niet te snel te veel GHB neemt.
ddor de XTC word je actief en als het langzaam begint uittewerken kan de G gaan overheersen en kun je nog "out"gaan.


pff, wat je zegt .. is bij mij al menig x voor gekomen .. of niet echt out gaan maar gewoon af en toe wegvallen :s
 
Waarschuw beheerder
Sinds de opening van het topic zijn we alweer ruim een maand verder...

johnnyboy, heb je het al geprobeerd?
 
Waarschuw beheerder
krijg je echt het gevoel dat je je evenwicht kwijt bent?


Evenwichtstoornissen zijn (Y) :yes:
Waarschuw beheerder
Fritz,
Wat ben je ook een wazige klippel.
Ow en ik wil mijn icon terug, jatkees!
 
Waarschuw beheerder
Ik had die eerder op PF LUL :[

Jij had die stomme vogel, die pastte wel bij jou :) Ik vond Hardstyle eerder zuigen :yes: O:)
Waarschuw beheerder
iK NOEM JOU TOCH OOK NIET ZOMAAR LUL!?
Daarbij komt dat ik 'm als eerst gezien heb en dat de footoosjopcreatie van mijn hand kwam.

Het feit dat ik het ideetje Gejat HeB doet niet ter zake...
Waarschuw beheerder
Hoeveelheid GHB hangt ernstig van je gewicht af, let hier goed mee op!!

Per kilogram lichaamsgewicht niet meer dan 0,06 ml (onverdund) pakken.
Dus als je 65 kg weegt, pak je niet meer dan 3,9 ml. (65 x 0,06)

Als je thuis al kan doseren voordat je de ghb meeneemt, dan is dat beter, want op een feestje is het altijd klungelen.
Haal bij de apotheek even een 10ml injectiespuitje (zonder naald) voor een dubbeltje, dat scheelt een hoop geklooi. (en ellende)
 
Waarschuw beheerder
iK NOEM JOU TOCH OOK NIET ZOMAAR LUL!?


Wel waar :[

Maar ja, we moeten het wijze woord verspreiden :yes:

HARDSTYLE ZUIGT!

Hoeveelheid GHB hangt ernstig van je gewicht af


JA, maar ook weer van de sterkte van de GHB, als je een buisje neemt, kun je zelf niet echt bepalen of dat pure GHB is, of misschien aangelengd met water of wat dan ook.
Waarschuw beheerder
Juist Fritz,

En daarom schreef ik ook ook dat dit op gaat voor onverdunde GHB.
Om hier zeker van te zijn, zul je het echt moeten laten testen. (of het zelf gemaakt moeten hebben..)
Waarschuw beheerder
Ik vind het toch moeilijk. Is er onlangs niet een dode gevallen in Den Haag ofzo?

Lijkt me dat GHB helemaal niet veilig is!
Artiest Mount
Waarschuw beheerder
Geil Hoerig Bewusteloos ;p

niet mijn spul iig.. te moeilijk te doseren en te vaag effect :(