Partyflock
 
Forumonderwerp · 700185
The Praetorian - Vectorexposure

Gemaakt met fl 4 :) beetje aphex twin achtig naar mijn idee,tis iig lekker opbouwend tot een fijn climax :jaja:

Feedback is welkom! :P
laatste aanpassing
 
*edit*
laatste aanpassing
 
:/
 
Beetje het gevoel alsof ik met de gameboy aan het spelen ben, hehe :P
Nee effe serieus: Ik vind de geluiden die je gebruikt wel cool, panning behoorlijk L+R dus zeker wel ruimtelijk effect alleen..... Het is zo'n onsamenhangend geheel :S
Expirimentje dit?
 
ik vind het zowiezo beter klinken dan wat jij maakt hump...:)

maareuh.....ik heb een ceedeetje van +8 records, waar een soortgelijk liedje op staat...

maarja...mischien is dit toeval...en als dat zo is, vind het liedje echt koel:D
laatste aanpassing
Experimenteer heel veel namelijk,heb dit in 2 dagen gemaakt,vond het wel vetjes klinken in mijn oren ;) dacht kijken wat andere mensen er wat van vinden :)heb iig aandacht besteed aan de geluiden kwa opbouw,climax en afbouw :jaja:

Ik doe nu zo ongeveer bijna 10 maanden met fruityloops werken,ik leer nog veel,krijg het voor mijn doen onder de knie..maar nog niet op het niveau van een hoogstaande producer met apparatuur enzo :P
 
ik vind het zowiezo beter klinken dan wat jij maakt hump...


ik vind dat een vrij zielig antwoord van je moet ik zeggen, alsof je je wilt revangeren ofzo :/
Bovendien zijn al die nummertjes die ik heb gepost voor het grootste gedeelte uit 2002, en dat is geen graadmeter voor wat ik nu produceer: so shut the fuck up!
 
Artiest Vinnybunny
kvin em vals klinken maar tog wel relext (tenminste als je stoned bent, lekker spacen ;D)
maar die panning lijkt net of je zomaar wat gedaan hebt :P onder welke categorie valt dit btw? :P

Greetz
 
hey, sorry hump....ik wilde je niet kwetsen, maar ik zeg gewoon wat IK vind..:)

post dan ook iets uit 2004;)
laatste aanpassing
 
hey, sorry hump....ik wilde je niet kwetsen, maar ik zeg gewoon wat IK vind..

post dan ook iets uit 2004

Hehe, nee kwetsen doe je mij er niet mee hoor ;)
Maar ik vond dit meer een ongebruikelijke reactie omdat het hier om het nummer gaat van {D©S} The Praetorian....

Maar offtopic: Mijn nieuwere nummers staan allemaal nog in me ouwe pc, en die is niet op i-net meer aangesloten, dus die komen er nog weleens te staan :)
 
Ik was gister al een beetje aangeschoten toen ik die reactie schreef maarja...ik zit te zoeken en te zoeken op die cd, maar ik kan geen liedje lijken die op dit nummertje lijkt.
De sound komt me iig bekend voor....
Maaruh mensen,hoe vinden jullie 'm voor de rest in mekaar steken het nummer? :P
Ik wacht nog steeds lieve mensen! O:) :P
 
Nou Mart ik vindt het een beetje vaag klinken! Sorry maar ik vin het niks...(K)
Jij houd ook nie van techno ;P
laatste aanpassing
 
Tklinkt wel grappig, maar tis idd niet het je van het ofzow... Sja die panning :x
Bij de 3,5 minuut begintie wel vervelend te worden....

Kzou zeggen blijven oefenen en hopelijk kommie over een tijdje met iets beters. Niet negatief bedoeld hoor. Ik heb wel eens ergere dingen gehoord (tharemixah :P wat een lolbroek was dat:yes: )
 
Hij is wel appart, dat moet ik je wel geven (Y)