Partyflock
 
Forumonderwerp · 700054
 
Ok,ik maak nu ruim een jaar muziek met Fruity Studio.

Ik wil graag met iemand samenwerken via internet,die ook met FL werkt en dezelfde stijlen als mij heeft.

Mn artiestennaam is Cephissus.Ik maak vooral darkcore,industrial hardcore,maar ook hardtechno,gewone hardcore,breakcore,breakbeat,frenchcore,terror,tec­hno.house,drum n bass etc.

Ik ga voor de verandering NIET vragen voor serieuze reacties,want ik weet dat er ook mensen zijn die NIEt serieus reageren.

Dus als iemand met een beetje ervaring(geen beginners dus) met mij wil samenwerken om een darkcore,hardcore nummer ofzo te maken?Ik hoor t graag.

Ik werk dus zelf met
-Fruity Studio
-Wavelab
VST:
-Pro53
-Vanguard !
-FM7 !
-Stomper
-Acid Pro
-Orange Vocoder

reageer in dit topic of PM me ff...greetz
 
ik maak nu ruim een jaar muziek met Fruity Studio


Dus als iemand met een beetje ervaring(geen beginners dus)


Wat klopt hier niet? :)
 
Geef me is een duidelijke reden waarom je
met iemand zou willen samen werken!
laatste aanpassing
 
ooit van proppelorhead gehoord, lampie?

en omdat je een professionele lampie bent, geef ik je nog een hint:

cubase
 
Het lijkt me mooi,om samen dezelfde ideen uit te werken wat betreft een track...En elkaar aanvullen op momenten dat de ander ff vast zit,zo creeer je een vet nummer met waarschijnlijk meerdere elementen erin verwerkt,waardoor t nummer meer opvalt of aparter is dan andere.Niet per definitie beter dus...

En Proto X ik weet waar je heen wilt,maar ervaring en talent heeft niet veel met elkaar te maken.Wie zegt dat je jaren moet produceren om een goed product af te leveren.

En lichaamtolichaam....wat moet ik met cubase?T gaat erom wat je uit een programma haalt,wat je ermee doet,niet WAAR je t mee doet.Krijgen we dadelijk t eeuwige Cubase-FL verhaaltje....En Reason hoef ik ook niet nee.
laatste aanpassing
 
Fruity Loops is een te simpel opgebouwd programma dat een leeg geluid produceerd. En ja, tuurlijk kun je happy hardcore niveau ermee halen, dus als dat is wat je wilt: ga ervoor

als je echte muziek wilt maken, ga je dan is orrienteren op wat betere programma's

tis jouw keuze, ik geef slechts een hint.
 
En Proto X ik weet waar je heen wilt,maar ervaring en talent heeft niet veel met elkaar te maken.Wie zegt dat je jaren moet produceren om een goed product af te leveren


Laat maar eens zien wat je released hebt dan :)

Fruity Loops is een te simpel opgebouwd programma dat een leeg geluid produceerd.


Fucking bullshit .. Ik ga de discussie niet eens aan, maar je zit er mar 50 kilometer NAAST!
 
Fruity Loops is een te simpel opgebouwd programma dat een leeg geluid produceerd. En ja, tuurlijk kun je happy hardcore niveau ermee halen, dus als dat is wat je wilt: ga ervoor


neej tuurlijk wil ik dat onnozele niveau niet halen.Maar volgens mij is t misverstand dat mensen de standaard geluiden van fruity gebruiken of niet goed omgaan met de vst's en effecten.Voor mixwerk moet je iig niet in fruity zitten klooien.Doe dat achteraf in een editor ofzo.

afijn,je hebt ook een pm gekregen met een heel verhaal...
je kan een studio heben van 20 miljoen euro, met het beste van het beste erin, maar als je het niet kan en je hebt de ideen niet en je kan niet met de apparatuur omgaan, dan kom je nog nergens, het gaat erom wie er achter de apparatuur zit....

angerfist werkt met fruityloops,
d-passion en t-junction werken op hun playstation, etc etc, het is cker mogelijk om een goed geluid uit fruityloops te halen, het ligt alleen aan jezelf :)
 
Opmerkelijk :o
 
je kan een studio heben van 20 miljoen euro, met het beste van het beste erin, maar als je het niet kan en je hebt de ideen niet en je kan niet met de apparatuur omgaan, dan kom je nog nergens, het gaat erom wie er achter de apparatuur zit....

angerfist werkt met fruityloops,
d-passion en t-junction werken op hun playstation, etc etc, het is cker mogelijk om een goed geluid uit fruityloops te halen, het ligt alleen aan jezelf


Dat weten de FL gebruikers zelf ook vaak,als je tenminste een beetje kan werken met t programma.Maar haak er neit teveel op in,daar zijn zat andere topics voor:)
Werkzaam bij Area 0522
Artiest {SHOWLIST artist 1760, 7723}
Opmerkelijk


o ja joh?
 
Ghehe
Artiest Triax
het gaat idd er om hoe je met je programma omgaat je kunt zelfs nog hele goede tracks maken zonder enige hardware... dus.. gaat puur om talent en creativiteit
 
Als er mensen zijn die alsnog serieus samen willen werken?Ik hoor t graag!

greetz
jammer jij hebt fruitty ik reason gaat niet lukken ;)
 
dat klopt
 
Artiest Vinnybunny
ik wil anders wel met je samenwerken hoor Triax (A)
 
Je zegt in je profiel zelf dat je met Fruity werkt....
 
ja moet nog aanpassen werk nu met reason :P
hehe dat gaat wel he TqNo :D :p maar eerst wil ik wat stuff van je horen ;) eerste reason dingetjes ;)
Artiest {SHOWLIST artist 45822, 30830}
Met elk programma waar geluid uit komt kun je muziek maken :) zolang je idd maar over de creativiteit bezit.
 
*begint weer opnieuw met zn track :P*
 
Werkzaam bij KraakPiep
Cubase heeft een betere output dan Fruity.
Dat Angerfist, Osiris, T-Junction & co iets met Fruity uitbrengen, betekent het nog niet dat iets goed is. Vaak zijn de technieken goed. Geluidskwaliteit van Angerfist vind ik nog steeds niks.... vaak nog té Fruity klinkend.

En nee, ik wil niet met je samenwerken :)
laatste aanpassing
 
Hee maaruh laat anders eerst ff wat van je eigen trackz horen, en dan kennen we altijd nog ff beslissen toch?
 
En nee, ik wil niet met je samenwerken


Ik doe maar net alsof ik je niet ken(A)
 
Hehe. Of je me kent of niet, daar ging t mij niet om :)
Ik werk nl niet in FL, vandaar.

:bier:
 
Je werkt met hardware,dat snap ik
 
=X= doet aan ruisch piep kraak bonk rag rag ... :p
 
Artiest The Vanisher
gaat een beetje moeilijk op afstand!
 
Makkelijk ....

Zip files over en weer sturen via internet is zo gepiept ...
 
jama dan nog ......

















doe ik het nie:p
 
Jouw zorg O:)
Stelletje mutsen zit nou niet zeuren of fruity/reason/cubase/logic beter geluid produceert, of betere outputs ?????? heeft jak das pas rookie denkwerk.

Als je enig verstand hebt weet jezelf ook dat het niet direct aan de sequencer hoeft te liggen maar er meerdere factoren afhankelijk zijn van het uiteindelijke behaalde resultaat.

Fruity klinkt niet blikkerig/hol/whatever, sommige VST instrumenten hebben een aardig mono geluid inderdaad, maar ik had niet anders verwacht voor zo'n prijs.
Oplossing, voeg CronoX/Alpha/Element P/RMIII etc.etc. toe en je hebt een fantastisch geluid.

Mix hem eens af met wat Limiters/Compressors/Delay/Reeverb etc etc van diverse andere VST developers en je track klinkt net zo vet als een andere soft/sequencer.

Wat betreft uitwisseling tracks via Winzip/WinRaR gaat perfect en tegenwoordig heeft bijna iedereen bezit van een snelle verbinding.

Have fun
laatste aanpassing
 
Gast. Je maakt 1 grote fout.
FL kan wel meesterlijk zijn als sequencer, qua output kan het zeker wel onderdoen bij andere programma's.
Kaal klinkt FL idd veel slechter dan Cubase. Er valt zeker veel te doen in FL.
Maar jij wilt dus beweren dat FL net zo goed (kan) klinken als een ProTools set?!?!

...en je track klinkt net zo vet als een andere soft/sequencer.


Bullshit. Als je nu alleen een HW sequencer hebt? Komt vrij weinig geluid uit. ;)

Hardware synth's van een dezelfde prijsklasse hebben ook verschillende outputs, waardoor de een beter klinkt dan de ander.

DUSCH! .....
 
Ik zie dat jij ook wat HW hebt, dus dat zou je dan ook moeten weten ..
conclusie,


fruityloops - zuigt
reason - penetreert
cubase - klinkt lekker (eerlijk)
virus - God has been here
TR909 Juno 106 - Nothing beats tha real thing(analog)


en zo is het...
laatste aanpassing
HOOOOOOOOOOOOOOOOOOOONK!
fruityloops zuigt niet :)
Ik heb jaren met Buzz gewerkt, echt een fantastisch pakket (als het niet crashte), en ik dacht echt dat een (semi) prof geluid steeds nét om de hoek lag.

Vergeet het maar.

Je mixt je track in het pakket. En als je alles bij elkaar optelt is het resultaat nooit 1+1=2 op de een of andere manier.

De manier waarop een pakket verschillende audio bronnen met elkaar mixed is gewoon heel erg verschillend. Nou klinkt Fruity wel iets beter dan Buzz, maar gewoon slechter dan Cubase. Maar wat wil je ook van zo'n goedkoop pakket? Je kunt niet alles hebben voor die prijs, je krijgt al heel wat vind ik.

Wel is het zo dat het belangrijkste nog altijd de keuzes zijn die je maakt, het talent en de creativiteit die je hebt. Liever een Hellfish track uit Fruity dan een Offensive release uit een mega studio.

Maar daar hebben we het niet over, het gaat nu over technisch geneuzel en wiens sequencer het langste is ;)
Oh ja en als je nou eenmaal een mindere mix hebt doordat de summing in je pakket minder lekker is, dan kun je maximizen equalizen compressen en masteren dat het een lieve lust is, wat er niet meer in zit krijg je nooit meer terug.

Als je track voor track gaat uitmixen, of het zelfs door een analoge tafel met randapparatuur haalt, dan gaat dat Fruity soundje er wel redelijk af natuurlijk. Maar dan mix je al niet meer in het pakket zelf.
 
wat ben je vriendelijk of niet proto x!:vaag:
Hey gasten,

Nee sorry, ik beweer niks... Ik geef mijn mening zover ik die mag geven dan.
Tuurlijk Cubase heeft vele mogelijkheden en is niet vergelijkbaar met Fruitystudio of een andere soft sequencer (prijs / kwaliteit) doelde ik eigenlijk op.

Zo beweer ik wel dat wanneer je met pro VST instrumenten werkt je het geluid wel degelijk zeer pro kan laten klinken en daar heb je dan niet specifiek cubase/andere voor nodig.

Ik deel je mening Xtrecist/Bla? het ging mij er meer om dat we eigenlijk geen echt vergelijk hebben, al is het alleen al zoals eerder genoemd een prijs/kwaliteit verhouding.

Maar ook Fruity kan zeker top klinken met het juiste gebruik van instrumenten/effecten/geluidskaart/afmix te veel factoren afhankelijk.

Ik wil geen kritiek geven op niemand slechts mijn mening (persoonlijke mening) geven.

Cheers :P Jeffrey
 
Hehe. Soms kan je op internet anders over komen dan bedoeld ;)

Heb k ook wel eens last van o:)

Maar met FL kan je idd best ver komen .. je moet t alleen maar weten en horen :)
laatste aanpassing
 
wat ben je vriendelijk of niet proto x!


Ik ben altijd vriendelijk, goed van je dat je dat inziet (F)
 
keey dan:hug: :p