Partyflock
 
Forumonderwerp · 658414
Jaja mensen je leest het goed XTC is ergens goed voor.

Waren er nog andere gekken als ik die gisteravond naar Discovery Channel keken (vanaf 00.00 tot 01.00)?? Nou als je het gezien hebt gaat het over een kerel (Tim) die een zware vorm van Parkinson heeft. Het houdt in dat hij zijn lichaam niet onder controle heeft en dat zijn ledematen heen en weer shaken zonder zijn wil. Maar wat blijkt nu.. nadat hij een pilleke heeft geslikt hij volledige controle heeft over zijn lichaam en zelfs salto's en weet ik veel wat allemaal kan wat hij dus zonder pilleke niet zou kunnen. Dankzij hem zijn de onderzoekers nu bezig met een medisch gezien gezonde XTC pil aan het maken wat vooral uit serotine zal bestaan. (uit die onderzoek zou Serotine een oplossing zijn voor parkinson) Voor de mensen die het niet weten Serotine zorgt ervoor dat we ons zo super blij voelen (chemische smile) Dus mensen binnenkort kunnen we 100 % veile en legale XTC halen bij onze apotheek en allemaal een tikkeltje te ver gaan...

En wat leren we hieruit... 1 Op zondagavond is er nog wat leuks op tv. 2 Je leert dus wel van TV kijken. 3. XTC goed voor parkinson 4.Ik kan maar niet wachten totdat we allemaal een tikketje te ver gaan !! 5. Het is niet de bedoeling dat we nu allemaal een tikkeltje te ver gaan he !! ze zijn nog bezig met de onderzoek en je kan dus nog wel parkinson of andere vage ziektes krijgen door te veel pillen slikken...
laatste aanpassing
:9 oke weer wat geleerd op de maandagochtend :9
oh, dacht dat juist de dopamine het goede effect gaf..

heb ik niet goed opgelet dus :(
 
awhahaha leuk nieuwtje voor de maandagmogguh.
 
:S :S Tering Jantje..wat 'n fouten staan er allemaal in dat stuk en wat veel onzin ook trouwens!:vaag:
 
leuk om te weten.........


maarweet jij t beter te vertellen dan?
Ja dopamine was blijkbaar een fout van de onderzoekers maar als je dus flink last heb van parkinson flink pillen slikken !! (doe het nou maar voor de medische onderzoek en de toekomst )
 
Kun je zien hoeveel schade het al bij jou heeft aangericht... :D
Die jongen had dit per ongeluk ontdekt, omdat hij in het weekend wel eens xtc nam als hij ging stappen en zich dan beter onder controle had en vrolijker was (vrolijker heeft toch iedereen?)
 
medisch gezien gezonde XTC pil


XTC & gezond??? Yeah right:D :D Tuurlijk gaat dat samen...

XTC pil aan het maken wat vooral uit serotine zal bestaan.


Een XTC-pil kan nooit serotonine bevatten. Het bevalt mdma wat serotonine aanmaakt in de hersenen.

(uit die onderzoek zou Serotine een oplossing zijn voor parkinson)


Tijdelijk maybe maar als 't uitgewerkt is ben je volgens mij nog verder van huis dan dr voor!

Serotine


Serotonine

100 % veile en legale XTC


veile XTC?:) Veilig en legaal zie ik het ook nooit worden trouwens.

Dus mensen binnenkort kunnen we 100 % veile en legale XTC halen bij onze apotheek


Dat moet ik eerst nog zien...!:D haha

en allemaal een tikkeltje te ver gaan...

Het is niet de bedoeling dat we nu allemaal een tikkeltje te ver gaan he !!


Ehhh, mogen we nu wel of niet een tikkeltje te ver gaan van je???

XTC goed voor parkinson


Goed tegen Parkinson bedoel je hier lijkt me?8)

XTC goed voor parkinson

je kan dus nog wel parkinson of andere vage ziektes krijgen door te veel pillen slikken...


Ehhh..? Je kan dus Parkinson krijgen door teveel pillen slikken maar dat lost zich dan dus vanzelf wel weer op door het slikken..ja toch?8) :D
lol iris je ben weer lekker bezig :P
 
Die docu is al meer dan 2 jaar oud volgens mij, heb em vroeger ook al is gezien.
Ben benieuwd of ze een alternatief voor L-Dopa hebben gevonden.
als ze dr al een alternatief voor vinden zal je dr echt niet waus van worre hoor :D

en dat kunne we dan echt niet ff bij de apotheek ophalen :|
Artiest Xavi
jezus ik heb het al gezien
de TOPIC Opener heeft heeft niet goed geluisterd of naar gekeken want ze zeggen ook het is een tijdelijke basis die een speciale doorgang naar de hersens geeft waar seroine word aangemaakt dit doet xtc zelf niet het gaat om seroine XTC doet heeft alleen een weg gevonden die dat punt kan bereiken ze zeggen verder ook dat xtc een tijdelijke oplossing dus heel ff maar dat het wel slecht is en dat je er als je het lang gebruikt als je parkinson heb dat je dan juist meer spastisch gaat lopen ..
Hmm zelfs DIT topic is leerzaam :)
 
nou daarom gewoon lekker ieder weekend helemaal kort, en niet te druk maken wat het met je kan doen, dat zien we dan wel weer als het zo ver is!!!!!! :xtc:
 
Oud Nieuws! :S:S
Mmm zo te zien begin ik de negatieve effectien van tikkeltjes al te merken.... wordt al een beetje vergeetachtig..
 
denk het wel sjammie jammie :S
Als jij nou ff wat eerder tv ging kijken, dan leefde onze Prins Claus ook nog...
Waarom zit iedereen nou het zwakzinnige stukje tekst van sjammie jammie af te zeiken? Als die jongen toch geloofd dat er in xtc Serotine zit.. laat em dan! Ik ben het met em eens. Owja er zit trouwens ook basterdsuiker, hagelslag en viagra in XTC. Echt waar sjammie
I®i$ >

MDMA maakt geen serotine aan in de hersenen want serotine maak je zoiezo al aan en zit al in je hersenen alleen MDMA zorgt er voor dat het vrijkomt en maakt het dus niet aan :p
 
ik ken juist iemand die van pilletjes parkison (elmer aka pieter parkison) achtige trekjes krjgt zou het soms overgaan als we meer geven:9
dus binnenkort 180 mg echt MDMA pillen :D oww wat zal ik me verheugen op die tijd!!! endat gewoon bij de drogist!!!!
:gaap: wat zijn er toch domme mensen hier
 
Drugszz is goed voor je... dazz bekend toch?
 
dus als je xtc gebruikt krijg je parkinson??? Heb je parkinson gebruik je xtc om er weer vanaf te komen. Vervolgens krijg je erger last van parkinson en ga je meer gebruiken om er weer vanaf te komen. Hey da's pas een geweldige kringloop.
Kep het gezien, die gast kon weer alles na een pil :D

Eerst heel stumperig en erna gewoon freaky aan het turnen :P

Tja, toch eens aan me ouders vertellen ;) hehe
en erna gewoon freaky aan het turnen


Hopen dat ie daarna niet een dopingtest moet doen, anders is hij de sigaar!!
Ja wat moet ik hier op zeggen! In ieder geval 1 ding dat het chemisch is en dus nooit goed is. En dat je hele geheugen naar de tering gaat. Nu nog niet maar later wel daar ben ik van overtuigd, maarja sinds xtc 1988 volgens mij die mensen die toen gebruikten die zijn nog geen opa's wat ik er mee wil zeggen is dat het nog niet echt duidelijk is wat het later met je hersenen doet. Maar ik denk dat heel veel mensen het onderschatten hoe slecht het is! Hard
 
Ja k had er ook een stukje van gezien :-)
 
boeiend dat het slecht voor je is. als ik zo door ga dan haal ik me 40ste niet eens. ik zie het nut er ook niet van in om oud te worden dus so what???
Wat een onzin allemaal weer, ik kom echt niet meer bij :-D

Spakenburg niet meer verder lezen hoor, anders moet je weer opnieuw op drugscursus!!
 
heb ik gezien jah, maar is toch niet helemaal waar zoals jij het zegt
"In ieder geval 1 ding dat het chemisch is en dus nooit goed is"

Dat het 'chemisch' is betekent niets.

Maar is het nou niemand opgevallen dat ze beweerden dat mdma dopaminergische neurotoxiciteit veroorzaakt? Ze beweerden zelfs dat daar uitstekend onderzoek naar verricht was. Bij mij weten is dat nooit aangetoond namelijk(behalve in Ricaurt's inmiddels weer ingetrokken studie).
dat verhaal had ik idd gehoord van iemand...echt vette shit :D
zal wel lekker zijn dat je naar de appotheek kan gaan: doe er maar 100 ;)

en er word meteen minder mee gekloot maarja dat duurd nog wel een paar jaartjes :(
 
eyy Brycie!!

ik kan niet wachten op de dag dat dat gebeurd .. :)
heej lekker wijf :P
op die dag gaan we zamen naar de appotheker ;)
 
eyy lekker ventjehh :p

afgesproken doen we!! (nu maar afwachten.. )
(Y) 100% ;)
 
..is het er al??
 
was het maar zon feest :P:P
 
Misschien komt het wel in het ziekenfonds pakket.
:D
ik denk dat ik maar stop met fruit eten en voortaan alleen nog maar xtc ga nemen....das gezond.... :S
 
als ze nou ook is ff bekend gingen maken dat coke ook heel erg gezond is komt het allemaal goed
leuk.... als je goed had gekeken had je misschien ook gezien dat xtc veel erg slechte bijwerkingen heeft..de cellen die serotine aanmaken sterven af..waardoor die kerel kans had dat hij alleen nog maar verder van huis zou zijn

Er werd eigenlijk alleen gezegt dat ze de werking van xtc gingen bestuderen om er mogelijk de goede effecten er uit te kunnen halen om daarmee parkinson te behandelen.

en mensen die beweren dat xtc niet schadelijk of zelfs gezond zou zijn denk niet echt realistisch bezig... maar ja :xtc: :-p
ja en alcohol is ook schadelijk en rest waar je in aanRAKING KOMT IS OOK SCHADELIJK DUs wat zeur je nou
"leuk.... als je goed had gekeken had je misschien ook gezien dat xtc veel erg slechte bijwerkingen heeft..de cellen die serotine aanmaken sterven af..waardoor die kerel kans had dat hij alleen nog maar verder van huis zou zijn"

Het ging hier over dopamine. En xtc vertoont nu juist geen dopaminergische neurotoxiciteit.

"en mensen die beweren dat xtc niet schadelijk of zelfs gezond zou zijn denk niet echt realistisch bezig... "

Gezond zal het niet zijn, maar schadelijk durf ik te betwisten. Natuurlijk is het op korte termijn een aanslag op je lichaam, maar wta mij interesseert is of er ook blijvende schade optreed. En dat is tot op heden niet bevestigd.
Klopt ja, die documontaire is al eerder uitgezonden. Best bizar.