Partyflock
 
Forumonderwerp · 652060
 
zou graag willen horen van mensen hoe het was! en nog belangrijker hoe koud het was... tis tenslotte in tenten in hartje winter en ik heb niet zo'n goed idee wat ik me hier bij moet voorstellen. Met betrekking tot kleding enzo:D

Bij voorbaat dank!!
in de iT tent is t wel warm hoor ;) marcello en jean (Y)



nee serieus, t lijkt me in die tenten zeker niet koud.. daar hebben ze vast wel wat voor geregeld. buiten lijkt me een ander verhaal, maargoed, ik weet t dus niet :P
Vorig jaar was voor mij WinterWorld zeker 1 van de beste feesten van het jaar.

In de tenten was het niet koud maar als je ff moest pissen of naar een andere tent ging was het echt koud maar er lag ook geloof ik een halve meter sneeuw. Dus je T-shirtje zou ik maar thuis laten of in ieder geval je trui meenemen.

Dit jaar mag die sneeuw van mij wel weg blijven, het was echt wel een mooi gezicht zo dat terein met al die sneeuw maar heb er de heen reis geloof ik bijna 6 uur over gedaan door die kut sneeuw.

Maar al met al was het zeker een feest dat ik zeker niet had willen missen.(hoop dat het dit jaar net zo strak wordt als vorig jaar)
 
k thnx!! daar hebben we wat aan:)
Klinkt allemaal erg goed, heb m'n kaartje al in de pocket, dus dat wordt feesten de 31ste!

Nog mensen die naar de meeting komen? :)
 
Ik ben aanwezig op de Meeting! :D
Ik ben aanwezig op de Meeting!


Had 'k eigenlijk niet verwacht, jou daar tegen te komen :D
heb m'n kaartje al in de pocket


Waar heb jij je kaartje gehaald? vorig jaar waren ze niet in Nederland verkrijgbaar.
 
Een maat van ons is naar duitsland gereden, en heeft ze daar gekocht!
Dat is wel beter ja. Moet me kaartje maar denk gewoon op de dag zelf halen daarzo.
 
Mischien zijn er nog aan de deur te krijgen!
Maar daar zal ik niet vanuit gaan!
In Duitsland is de kans dat je een kaartje aan de deur kan kopen groter als in Nederland, de feesten zijn daar meestal niet van te voren uitverkocht, maar ik zag op de site dat je ze ook kan reserveren/bestellen­, kan dat niet in Nederland?
Dat reserveren/bestellen kan alleen als je in duitsland woont(zo was het vorig jaar).
Dat reserveren/bestellen kan alleen als je in duitsland woont(zo was het vorig jaar).


Woon je dicht bij de grens of niet?
Ik woon in Maassluis dat is 16km voor Hoek van holland dus niet echt dich bij de grens.
Dan wordt 't lastig.., aan de deur moeten nog wel kaarten te krijgen zijn
Werkzaam bij JP dance events
Artiest {SHOWLIST artist 40343, 66932}
hier kun je gewoon je kaartjes bestellen
http://www.nature-one.de/index.php?id=140.

En zet dan bij Ort er als extra bij Niederlande, dan komt ie gewoon aan hoor. En verhaaltje bij de opmerkingen zetten dat je in NL geen kaarten kunt kopen en dat je het daarom zo doet en vragen of het geen probleem is.


Wat ziet 't er toch mooi uit zo! :D



Lekker knus in een tentje :p


nog een dikke week :bounce: :bounce:
laatste aanpassing