Denk dat armin van buuren en ferry corsten ook wel een gelderdome volkrijgen (wel samen dan)
In concert is een goed idee alleen niet in gelredome denk dat de HmH daar veel beter voor is, ten minste als je dan steeds verschillende dj''s neer zet

.
Persoonlijk vind tiesto de laatste tijd wat minder draaien, hoewel ik hem niet vaak meer hoor.Op grote feesten is gewoon niet leuk om naar zijn set te gaan want dan word je zowat plat gedrukt, en op de kleine feestjes zoals invited dan draaid die meestal een set waar die van alles in probeert. Dus de echte tiesto sound is moeilijk te vinden.
Maar zijn nieuwe style: de iets harder en gevarrierrder style vind ik niet zo. Ik wil pure trance (liefst zweef trance met rielxte vocals) en denk dat armin van buuren op moment de enige is die dat nu draaid.
Een goed idee voor idt is misschien een trance classic party met alleen maar ouwe trance nummers en 2 of 3 top trance dj's zoals Tiesto, Van buuren en van dijk.