Partyflock
 
Forumonderwerp · 649887

Onderwerp is gesloten!

Dit gebeurt meestal omdat een of meerdere personen het beleid hebben overtreden.
Het kan natuurlijk ook zijn dat er al een actieve discussie over hetzelfde onderwerp was.
Dit soort situaties zijn te voorkomen door op de hoogte te blijven van het beleid.

Waarschuw beheerder
aangezien hij steeds uit de agenda gehaald word om vage redenen, plaats ik hem maar hier :

[img cacheid=00042463000a4730decc3e061a00344afc]http://home.wanadoo.nl/chivu2/img/AFCAfeestflyer.gif[/img]
Waarschuw beheerder
donateur
ik denk dat het in Rotterdam niet zoveel uitmaakt waar de dj vandaan komt..

kijk Paul en Rob&MC Joe zijn natuurlijk nostalgie voor die gasten (Panic ook hoor), maar om nu goeie dj's te weigeren om hun afkomst, gaat iets te ver..
Waarschuw beheerder
Nee, dat zal ook wel meevallen, maar stel dat Pila nu een jaarlijks hoogtepunt op het ajax-supportersfeest wordt....
 
Artiest Sentinel
Waarschuw beheerder
Nee om hu8n afkomst niet, Maar omdat ze op scf feestjes draaien en openbaar kakkerlak zijn wel :yes:
Waarschuw beheerder
Dat bedoel ik dus. Dat geldt dus hetzelfde voor de dj's op bovenstaande flyer.
Waarschuw beheerder
donateur
ach, daar gaan we weer. ruziezoeker ;)

ze zijn wel ook voor hun club als het slecht gaat, meen ik.. toch knap voor een bekende Nederlander
 
Waarschuw beheerder
Ja en... dat moeten zij weten
 
Waarschuw beheerder
:X:X
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Rob & Joe zijn beroemd geworden in Parkzicht en dat was voor ons the place to be in het weekend.
Paul & Panic zijn gewoon supporter van de club uit hun woonplaats.
Waarschuw beheerder
donateur
nee, Mr Hat. Ik denk dat het hier gaat om een club uit een verder verleden waar ooit een bruiloftje gehouden is bijvoorbeeld
 
Waarschuw beheerder
Whehe oke dan.
Waarschuw beheerder
donateur
alhoewel er ook wat waarheid in je story zit ;)
 
Waarschuw beheerder
het is allebei !
 
Waarschuw beheerder
Weet ik, daarom heb ik die reply weggehaald, om probleempjes te voorkomen ;).
Waarschuw beheerder
donateur
rest mij te zeggen: fijn feest voor de ajax-supporters en succes allen in 2004 competitie.

(f)
 
Waarschuw beheerder
:gaap:

Bedoel ook op andere feestje ;)
 
Waarschuw beheerder
*zucht*
Waarschuw beheerder
zal ik ook maar mee zuchten:d
 
Waarschuw beheerder
Mau nu wordt ik moe van je :gaap:
Waarschuw beheerder
ik ben aan het doordraaien of zoiets:S
Weet totaal niet meer wat ik wil en waar ik mee bezig ben.
Denk dat ik me maar laat opsluiten in een inrichting ofzo:s
 
Waarschuw beheerder
Ja doe dat maar een week of wat oud ;)
Waarschuw beheerder
donateur
Een week?!



10 jaar!!!!

Opgeruimd staat netjes!!!

:p
Waarschuw beheerder
Word leuk feessie :yes:
 
Waarschuw beheerder
word vast wel gezellig:D
 
Waarschuw beheerder
Ja mag er niet in :)
Waarschuw beheerder
Wie niet Max?
Waarschuw beheerder
:devil: kom niet

tering herrie :P
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
:yes:

leuk begin dit jaar :)
Waarschuw beheerder
verboden voor wendy s :yes:
Waarschuw beheerder
donateur
Ben er zeker bij!!

Combinatie AFCA + Gabberhouse = :respect:

Vorige feest was ook :respect:

*ben alleen benieuwd of er nog PF- leden in het AFCA DJ- team zitten*
 
Waarschuw beheerder
alle lekkere moppies van pf mogen wel kome hoor, pantasia neem je wat van je vriendinne mee

ik moest een keer in parkzicht kotsen, zo over een paar gasten heen haha kotsen van de kakkerlakken

en sommige wete hoe ik kan brake haaaaaaaaaahaha
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Chrizz@Soest 30 december 2003 16:12
Als ik dj zou zijn, zou ik mijn naam niet aan een club willen verbinden...

Als dit feest veel bekendheid krijgt, zal Pila nooit echt populair in Rotterdam worden, om maar wat te noemen.


Als een DJ zijn/haar geld maar krijgt toch? Denk je soms dat er niet voor betaald moet worden ofzo? Was het maar zo!

Beetje simpel om zo te denken. Géén van de DJ's komt zelfs uit Amsterdam. Het gehele verhaal over Paul ligt toch wel even wat anders.

Maar goed, zo kunnen we het ook spelen. Volgende keer een nog veel grotere lading andere DJ's, waardoor uiteindelijk straks zeker geen enkele DJ welkom meer is in rottendan? Geen feesten meer.. das toch wel een uitdaging!:D
Waarschuw beheerder
zijn wel allemaal dj's die uit omgeving van amsterdam komen en die dj's treden ook op in de hemkade dat is ook een ajax discotheek (niet verkeerd bedoeld) dus de naam hebben ze al...

en het komt vaker voor dat rotterdamse dj's niet in de buurt van amsterdam kunnen optreden zie feest van 3 steps ahead waar veel rotterdamse dj's niet durfden te komen

en vind het sowiezo jammer dat er zo een feest komt met zo een naam... voetbal en muziek moet gescheiden worden kindertijd is over
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Goed, Rollie heeft blijkbaar veel verstand van "waar mensen niet wonen". :S

Rollie, even voor de goede orde. Er moet flink gelapt worden en het is niet toegankelijk voor mensen die geen Ajacied zijn. Wij Ajacieden organiseren ons eigen feestje voor de Ajacieden zelf. Denk dat we dan wel genoeg recht hebben om ons eigen feestje ook onze naam te geven.
Als je nou nog even een keer goed kijkt, dan zie je ook dat er met deze line-up JUIST gezorgd wordt voor een line-up waarin voor iedereen wat wils staat. Dat in ogenschouw genomen kom je al snel op een dergelijke line-up, zeker als blijkt dat een heel aantal andere DJ's die dag al OF 2 feesten heeft OF in het buitenland moet draaien en niet geboekt kunnen worden (niet zo vreemd zo kort van te voren).

Voetbal en muziek gescheiden houden? Ik hoop voor je dat je zelf inziet dat dat niet zo'n bijster slimme opmerking is, aangezien die 2 dingen onlosmakelijk met elkaar verbonden zijn.
 
Waarschuw beheerder
donateur
Een ding moet ik zeggen: Zoiets hoeft hier niet geplaatst te worden vind ik.

Ten eerste reageren er bijna alleen maar mensen die ook op de andere Jodensites kijken.
Ten tweede reageren er hier ook kakkerlakken, waardoor de A'dam-R'dam discussie weer lekker verder gaat.
Ten derde neem ik aan dat het ook via de normale kanalen bekend wordt gemaakt, en dus alle Joden het wel te horen krijgen.

Mijn boeit het niet, ik klik er wel overheen, maar op zich is het niet nuttig/boeijend/nodi­g hier, zo simpel is het gewoon.
Waarschuw beheerder
bass-d -> almere champ e one ook uit de buurt.. daarop concludeerde ik dat de dj's uit omgeving amsterdam kwamen :$

ja kijk dat het een puur ajacieden feest is snap ik ook wel.. tis niet voor niks in het supportershome maar doordat dit juist op partyflock komt krijg je een kut naam erover daarom werd het ook niet geplaatst in de agenda...

en jawel voetbal en muziek moeten wel geschieden worden waarom zijn anders voetbalshirtjes verboden op feesten... net zoals politiek verboden is op feesten
Waarschuw beheerder
Kijk, het had hier inderdaad niet moeten staan. Hoorde het ook pas gisteren dat het hier stond (Reclame staat altijd ingeklapt).

Hou kan ik voetbal nou bijvoorbeeld scheiden van muziek als het sowieso voor mij al mijn 2 grootste hobby's zijn? In het home, in het stadion, in de auto onderweg naar een wedstrijd.. alles wat betrekking heeft op supportersgebeuren gaat gepaard met muziek! Misschien nog wel leuk voor sommigen overigens om over na te denken.. aussie's, zouden die zoveel hebben vorgekomen op feesten als deze niet bij het voetbal gedragen werden?
Waarschuw beheerder
Idd,muziek en voetbal hoort gewoon samen!!!
Denk het maar eens weg,dan realiseer je je wel hoezeer het bij elkaar hoort!
 
Waarschuw beheerder
:gaap:

Hakke en je bek houwe :yes:

Eeuwoge gezeik sodemieter een end op. Wat hebben we uit te leggen hee :Z
Waarschuw beheerder
donateur
duidelijk dat de organisatie het weg wil hebben.