Partyflock
 
Forumonderwerp · 608651
189x bekeken
Waarschuw beheerder
weet iemand een nest met lapjeskatten?
laat t me ff weten

dikke (K) kitsels
 
Waarschuw beheerder
Je kan ook gewoon even bij t asiel gaan kijken. ook daar hebben ze wel eens jonge katjes :)

(K)
Waarschuw beheerder
donateur
Jaaa tis bijna zover joh.. gewoon supermarkten afgaan voor die briefies. Lukt vanzelf

T asiel is trouwens wel erg duur hoor.. hiero 55 euros

:D
Waarschuw beheerder
ja dat kan allebei :D

maar mn overbuurvrouw krijgt in oktober kittens maar zo lang wil ik eigenljk niet wachten maar ja dan krijg ik m wel gratis :S
lastig :D

(K)
Waarschuw beheerder
Asiel is eigenlijk niet duurder dan gratis katjes. In het asiel zijn ze al ingeent, ontwormd en gekasteerd/gesterili­seerd. Als je dat zelf laat doen bij de dierenarts ben je duurder uit. (Ik heb toevallig afgelopen zaterdag 2 katjes uit het asiel gehaald)
Waarschuw beheerder
donateur
helemaal waar!
 
Waarschuw beheerder
jep.

wij hebben er onze hond gehaald. is echt een super lief beestje :) (was al wel 1,5 toen we m haalden) maar hij heeft daar ook alle spuiten en zo gehad. best wel ideaal dus :)

succes in ieder geval :)

(K)
 
Waarschuw beheerder
Wij hebben ook een jong katje uit het asiel gehaald :)was toen 100 gulden
ze is nu inmiddels 6 jaartjes oud...

(K)
 
Waarschuw beheerder
donateur
ASIEL!!! echt waar hoor...haal je katje daar vandaan zitten zoveel lieve beesies!
 
Waarschuw beheerder
Binnenkort hebben we een nest als alles goed gaat. Alleen geen lapjeskat. Het wordt een kruising tussen een lapjeskat en een noorse boskat. Maar asiel is beter als je graag 1 wil, er zijn er genoeg!