Psy hoe vaak moet het nog gezegd worden,smaken verschillen....
er is zooooooooooooveel betere hardcore als je iets meer moeite doet he, kijk je ff op internet je check de labels je gaat naar de FRS en je loopt naar de balie en je zegt ik wil graag een cd bestellen.. klaar. nie moeilijk doen, gewoon ff zeggen.
Waarop bazeer jij dit op dan geef mij feiten wrom die moh cd's/platen zo slecht zijn,omdat jij ze niet mooit vind?,omdat je maatjes het niet mooi vinden?,omdat het niet jou stijl is?,omdat het melodietje jou niet aanstaat?,betekend niet dat ze slecht zijn.
Dit is voor ieder mens verschillend en je kan nu eenmaal niet je eigen smaak aan mensen opdringen...we wonen niet in een communistisch of nationaalsociaalistisch land(gelukkig maar).
Er zijn gewoon heeeeeel veel mensen die moh cd's wel de bom vinden,die cd's/platen zouden allang niet meer gemaakt worden als ze niet massaal gekocht werden.