Partyflock
 
Forumonderwerp · 592620
 
Waarschuw beheerder
Wie weet wat ik eraan kan doen als mijn computer weleens de foutmelding tijdens t starten van windows geeft dat er beschadigde sectoren zijn aangetroffen en dat scandisk een uitgebreide schijfcontrole moet uitvoeren.. dan laat ik die uitgebreide oppervlakte controle uitvoeren, maar die beschadigde sectoren gaan maar niet weg. heb ook al heel me schijf geformatteerd maar die sectoren blijven er zitten, en die foutmelding komt ook om de 2 dagen voor dan... ligt dat aan het moederbord dan of wat?
laatste aanpassing
Werkzaam bij Partyflock
Artiest Primera
Waarschuw beheerder
Als je met scandisk een oppervlakte controle doet en hij merkt dees aan met B dan horen dees er voor altijd te blijven staan, dit zijn namelijk sectoren die niet meer te maken zijn en gewoon verloren zijn.. opzich maken er 2 niet zoveel uit want je hebt er toch duizenden..

Maar een ding begrijp ik niet wat je zegt.. om de twee dagen... geeft tie er dan weer 2 nieuwe kapotte sectoren aan?!

zo ja, zou ik maar teruggaan naar de dealer want dan is er gewoon iets mis met je hard-disk.. ja of je hebt een bruut virus..
Ja of je HD heeft zn levensduur wel gehad dat kan namelijk ook...

laterz
 
Waarschuw beheerder
t zijn er een stuk of 8, en er komen niet steeds nieuwe bij. maar ik moet wel een paar keer week die controle uitvoeren, anders krijg ik steeds die foutmelding
Waarschuw beheerder
tja, dan is het waarschijnlijk een virus, of je hard disk is gewoon versleten..
Welk merk en hoe oud is tie?! gebruik je norton? zoja? laatste versie?!
 
Waarschuw beheerder
me HD is ongeveer een jaar oud. en heb norton 2002
Waarschuw beheerder
dan neem ik aan dat je af en toe je hd scant en dat je hd nog te jong is om te sterven %)
als ik jou was zou ik terug gaan naar de dealer en vragen wat er aan de hand is..
heel misschien nemen ze em nog terug voor reperatie.. als je namelijk er telkens meer bad sectors bij krijgt, kan je dr beter snel bij zijn voor dat tie helemaal stuk is..
 
Waarschuw beheerder
oke bedankt :) zal er gauw eens langs gaan!!!
Waarschuw beheerder
Beschadigde sectoren... Hmz begin van het einde van een HD... als je garantie hebt teruggaan.

Normaal gesproken markeerd SCANDISK de beschadigde adressen, zodat die niet meer gebruikt worden. Wat ook kan helpen is een LOW LEVEL FORMAT