Partyflock
 
Forumonderwerp · 1158195
9 volgers · 1070x bekeken
Waarschuw beheerder
Hey allemaal.

Ik heb laatst speed gekocht, het was erg geel van kleur en rook erg sterk naar speed. Het was erg plakkerig en ook nadat ik het heb laten drogen (12 u + 1 uur op een warm bord tot mn ouders thuis kwamen...) bleef het een beetje vettig en op het bordje bleef een plakkerige waas na. Is dit normaal?

Omdat ik het niet vertrouwde ben ik er vandaag mee naar het testcentrum gegaan. Ze deden een vloeistofje erop en het werd meteen roze. Dit zou betekenen dat het inderdaad speed is, maar het gekke is dat het meteen daarna weer terug veranderde naar geel. De tester zei dat hij dit in de 30 jaar dat hij daar werkte nog nooit had meegemaakt. Lekker dan. Nu een week wachten op de uitslag...

Heeft iemand een idee wat dit kan zijn? Nieuwsgierig en ongeduldig als ik ben wil ik natuurlijk meteen meer er over weten.. haha. Durf het niet te gebruiken morgen!
 
Waarschuw beheerder
als het niet droog wordt en niet wit is is het rommel. Altijd.
 
Waarschuw beheerder
over datum...gooi maar in de container
Waarschuw beheerder
-1
:( Mooi klaar mee dan, had het net gekocht..
 
Waarschuw beheerder
hoogkwaliteit zeker?
Waarschuw beheerder
Cafeïnepoeder gekocht zeker?
Waarschuw beheerder
+1
Weggooien, je wil natuurlijk geen rommel in je neus.
Waarschuw beheerder
+1
Heb ook weleens speed gehad, wat na verloop van tijd geel kleurde. Die speed bleef ook wat vettig en was haast niet droog te krijgen. De testuitslag was toch 69%. Die rommel meurde ook als een malle. Een soort van pas gemaaid gras geur:P.

Speed op geur of kleur, of op welke eigenschap dan ook beoordelen, zal je nooit lukken! Alleen het testcentrum geeft een accurate zuiverheid, van je ingeleverde monster!
Ik zou het maar rustig afwachten;)!
Waarschuw beheerder
De omschrijving die jij hier geeft lijkt sprekend op de speed die ik al een hele tijd heb. Die is 68% en ik heb er nog geen ellende van gehad

Meten is weten, maar ik zou zeker nog niks weggooien voor je een test uitslag hebt
 
Waarschuw beheerder
-1
Is er iemand die een fototje heb van een mooi blok speed? liefst half kilotje, ben bezig met een collage!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Q-kele-Q op vrijdag 28 maart 2014 om 15:41:
Heb ook weleens speed gehad, wat na verloop van tijd geel kleurde.


Zelfde hier, als je het eerst droogde werd was het gewoon wit, droogde je later weer wat toen geel, en weer tijd later opeens weer wit.
Het was ook getest op 65%. Kan wel zeggen uit ervaring dat als je shit gelig word met wat kleine harde stukjes erin je ws ook caffeine erin hebt zitten.
En als het er dik mee versneden is kan je dat meestal ook wel ruiken.
Gewoon uitwassen met aceton ;)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Mandareintje op donderdag 27 maart 2014 om 19:54:
De tester zei dat hij dit in de 30 jaar dat hij daar werkte nog nooit had meegemaakt


Marquis uitslag toen ik em liet testen was ook in 1x oranje ( als ik het goed heb, ben kleurenblind en weet niet zeker)
Maar hij vond het wel apart want hij dacht wel dat er wat mis mee kon zijn omdat het ook een beetje leek op iets wat je niet in je pep wilt hebben.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van ? op vrijdag 28 maart 2014 om 16:30:
De omschrijving die jij hier geeft lijkt sprekend op de speed die ik al een hele tijd heb. Die is 68% en ik heb er nog geen ellende van gehad

Meten is weten, maar ik zou zeker nog niks weggooien voor je een test uitslag hebt


Inderdaad, vrijdag weet ik het! Zal het hier wel posten :) Heb het voor het feestje van afgelopen vrijdag in ieder geval netjes thuis gelaten.


Uitspraak van Terror-Oost op dinsdag 1 april 2014 om 16:43:
Gewoon uitwassen met aceton ;)


Dat was ik inderdaad van plan :) Woon alleen bij mn ouders dus nog ff geschikt moment vinden, hahah. Als er dan nog maar wat over blijft want hij stuurde echt een vet grote sample op. echt een kwart van wat in het zakje zat... :/ Maaar de Marquis vond hij erg raar dus ook.. Bij jou toch nog 65%? Nouja afwachten dus wat mijne doet..
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Mandareintje op dinsdag 1 april 2014 om 23:08:
Heb het voor het feestje van afgelopen vrijdag in ieder geval netjes thuis gelaten.


(y)


Uitspraak van Mandareintje op dinsdag 1 april 2014 om 23:08:
Als er dan nog maar wat over blijft want hij stuurde echt een vet grote sample op. echt een kwart van wat in het zakje zat...


Vreemd, want ze hebben eigenlijk maar 100mg nodig naar mijn weten.
Wellicht wilde hij thuis ook nog een beetje testen :p
Waarschuw beheerder
+1
Nou, uitslag is binnen voor de geintresseerden: 58% speed. Geen cafeïne, maar wel Metha amfetamine bijproducten. Zouden chemicalieen zijn die bij het maken van de speed gebruikt zijn, meestal worden deze eruit gewassen maar is volgens de mevrouw van de testbalie waarschijnlijk niet zo zorgvuldig gedaan. Ik vroeg of het kwaad kon, en toen zei zij dat het risico van de amfetamine zelf nog het grootste was. M.a.w.: ik kan het gewoon gebruiken. :)