Ik ken iemand (niet ik he, neeeuuuuhh :lol
die dex heeft voor ADHD. Ik ben er mee gestopt, want ik had er last van (koppijn, buikpijn, hartklopping, gortdroge muil). En dat terwijl ik goed tegen andere middelen kan en nooit bijwerkingen heb. Het ergste vond ik nog wel dat mijn eigen ik een soort van onderdrukt werd. Mijn hele creativiteit was weg. Maar vanwegde de ADHD kreeg ik er geen energie van, maar vloerde het me. Dus voor mij was het geen aanrader, ook niet recreatief.
Als je aan dex kunt komen (niet in tabletvorm voor een ADHD-er), dan is dat zeker een aanrader. Het geeft meer een mind high tov gewone pep en bovendien is de comedown niet zo vervelend als bij pep. Het lastige is wel dat bij de testcentra er geen onderscheid gemaakt kan worden tussen dextro en levo amfetamine, omdat ze qua structuur teveel op elkaar lijken. Dus als je papa toevallig apotheker is zou ik het doen, anders kan je het links laten liggen.
dexamfetamine is voorderest niet heel bijzonder
ik heb liever gewoon een normale amfetamine,
is makkelijk verkrijgbaar etc.
het maakt toch niet uit hoe goedkoop iets is.
ik persoonlijk vind de goedkoopste zooi het lekkerst,
pep & ghb, kost geen drol maar wat een spulletjes.
coke daarintegen, wat een meuk
ik heb liever gewoon een normale amfetamine,
is makkelijk verkrijgbaar etc.
Uitspraak van verwijderd op zondag 3 maart 2013 om 17:26:Sowieso beetje cheap ass drugs dit
het maakt toch niet uit hoe goedkoop iets is.
ik persoonlijk vind de goedkoopste zooi het lekkerst,
pep & ghb, kost geen drol maar wat een spulletjes.
coke daarintegen, wat een meuk
laatste aanpassing
Uitspraak van roodmeester op zondag 10 maart 2013 om 15:26:slik het medicijn al jaren werkt top.slik 4 x 3 5mg per dag.
zo weinig? damn.. ik slik het ook al jaren voor mn ADHD ja, maar zit nu onderhand wel op 19 pilletjes á 5mg per dag.. hoger mogen ze niet voorschrijven maar overschrijd de dosis nog geregeld..
Ik heb een paar negatieve ervaringen op speed gehad, het wekte niet meer de gewenste effecten bij me op. Wanneer ik wel in de stemming ben voor een oppepper gooi ik liever 2 of 3 dexjes erin, en het is me nog nooit tegengevallen. Nou heb ik vorig weekend wel weer eens een knalpepje bemachtigd. De puurheid daar kan ik enkel naar gissen, maar ik ging er weer zo lekker als vanouds op. Op dit moment vind ik dex meer geschikt voor een avond met iets extra, maar dat zal ook wel weer bijdraaien haha 
Dex echt veel gebruikt, kreeg het voor mijn ADD. Merkte al snel dat ik dit goedje iets té lekker vondt, kreeg 10 mg per dag. 10 mg per dag is vrij weinig, maar 10 mg werd al snel 30 miligram. Wat neer komt op 6 tabletjes. Nam het tijdens het vakkenvullen en tijdens de zuip op een zaterdag avond. Je krijgt er een lekkere rush van, onwijs gemotiveerd + veel energie en zin om gesprekken met mensen te hebben. Ik kreeg er ook echt onwijs zin van om te roken, heb dex misschien een half jaar gebruikt. Uiteindelijk gestopt omdat ik echt veel afviel en er aardig slecht uitzag. En nog even, dex kan in combinatie met wiet echt vol klote zijn! Zware onrust enzo, gewoon geen combi! Verder is dex een top goedje voor recreatief gebruik
Hoeveel stuks van 5mg zou ik moeten nemen voor een lekkere rush? Heb ooit een keer 110 mg gehad, in een keer 22 pilletjes. Voelde toen super, maar tot hoe hoog kan ik de dosis verhogen? Heb achteraf ook geen dip, dus vrij relaxed.
Uitspraak van VanessaBlue op donderdag 16 mei 2013 om 12:58:Hoeveel stuks van 5mg zou ik moeten nemen voor een lekkere rush? Heb ooit een keer 110 mg gehad, in een keer 22 pilletjes. Voelde toen super, maar tot hoe hoog kan ik de dosis verhogen? Heb achteraf ook geen dip, dus vrij relaxed.
Een recreatieve dosis is ongeveer 150mg oraal or 75mg nasaal









![[-Stef-]](/images/user/18702_1183061.jpg)

